Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość bio-x

Bioxetin jak sie po nim czujecie?

Polecane posty

Gość bio-x
lekarz zmenil mi bioxetin na zoloft jeszce nie kupilam go bo biore antybiotyk na angine wiec jak go skoncze to sie za ten wezme ..i znow sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfbdfbd
Ile kosztuje bioxetin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubas1
Witajcie. Około 15zł. za opakowanie 30 tabl.Biore Bioxetin około 2 lat i praktycznie nie czuje żadnych skutków ubocznych. Za wyjątkiem pewnej ospałości, która przechodzi po południu. Działa na mnie uspakajająco.Po odstawieniu leku staje się bardzo drażliwy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoloft - co to jest???? pomózcie mi, nie toleruje ani bioxetinu ani Efectinu... nie wiem juz czy cokolwiek bede mogla brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam temat.Bierze ktoś?Jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheila82
Ja biorę bioxetin dopiera 5 dzień. Nie miałam depresji bo wesoła raczej jestem, tylko ciągle myślałam o jedzeniu. W dwóch pierwszych dniach brania bioxetinu było mi strasznie smutno, musiałam powstrzymywać się od płaczu, no i miałam okropne zawroty głowy. Jak zaczełam coś jeśc to po chwili było mi niedobrze. Teraz jest 5dzień i wszystko wraca do normy zawroty głowy przeszły, i jest mi wesoło tylko jak cos zjem to robi mi się niedobrze. Ogólnie nie mam ochoty nic jeść i o to właśnie mi chodziło więc jestem zadowolona.polecam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaam pytanie
mam przepisany bioxetin w ulotce jest napisane, że nie mozna prowadzić samochodu w czasie brania tych tabletek jak na was działał ten lek i czy prowadziłyście w czasie jego zażywania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chosen80
co do twojego pytanka,to ja prowadziłem samochód i nie było tak żle. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do biorących lub tych którzy brali bioxetin (ponieważ jak do tej pory nie udało mi sie znaleźć na forum satysfakcjonującej mnie odpowiedzi) czy przy zażywaniu tego leku można czasem pić alkohol (chodzi mi o wieksze ilości np.podczas imprezki)? bo w ulotce wyczytałam ze absolutnie nie. czy ktoś z was pił jak sie po tym czuliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiza37
biore bioxetin od 10 dni,około 7 rano, po 4 godzinach zasypiam na stojąco,jestem zamulona, boli mnie głowa,czuje sie jak na filmie w zwolnionym tempie-zawsze ten sam kryzys, potem przechodzi ale i tak lek wycisza mnie niesamowicie. Nie o to mi chodziło, na razie nie czuje sie lepiej psychicznie. jem normalnie, u mnie nie powoduje zmniejszonego apetytu. Czekam na rezultaty....normalnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita101
te objawy o ktorych piszecie to sa skutki podepresyjne a nie tam jakies skutki uboczne leku ja mam depresje ale juz ze skutkami nerwicowymi miewam leki poczytajcie sobie forum o depresjii to bendziecie wiedziec czym to sie pobiawia depresja to nie jest grypa ta choroba was przechytrzy objawy ospałosci to sa objawy depresjii dlatego ze zanim lek zacznie leczyc nasila w pewnym stopniu mechanicznie objawy depresjii ja od depresjiii dostałam zespól jelita nadwrazliwego moze dlatego macie biegunke a nie od leku zeby sta wasz sie polepszył musicie tak jak ktos juz tu pisał brac co najmniej dwa tygodnie je od nieleczonej depresjii jestem ospała budze sie dopiero wieczorem i to bez leków chodze ospala przez cały dzien ja nieraz nie pamietam jak sie nazywam teraz poszlam do lekarza po bioxetin i napisze wam za jhakies 3 tygodnie czy mi pomógł czy nie i jakie sa skutki uboczne z tego co wy tu piszecie to wy macie lekkie depresje bardzoiej bym polecała SALIPAX nie otumania i powinien pomóc ale ciezkiej depresjii nie da sie wyleczyc bez mocej chemii albo odzcie do szpitala na tydzien tam was podbuduja pozdrawiam marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita101
anna 3231 czys ty oszlala dziewczyno chcesz sie zabic nie bierz zadnych narkotykow przy mdepresjii alkohol i tyego typu podobne mogą spowodowac u ciebie stany samobujcze niedjboze trafisz na chwile słabosci i nie myslisz czy masz dla kogo zyc czy nie naprawde strzesz sie bo to jeste straszne ja juz raz tak mialam i to bez uzywek nawet mojego synka mial;am w nosie to jest niebezpieczna choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita101
ibiza37 bierz sobie go na noc dobrze sie wysp[isz przy depresjii jest tak ze budzisz sie z niewiadomej przyczyny i przez to sie nie wysypiasz rano bendziesz wyspana i wypoczeta lepiej bendziesz funkcjonowac lepiej i podejrzewam ze chomor tez ci wroci bedzie esz mila sile zeby cos robic i a stezenie leku we krwi sie obnizy skorzystaj z rady i nipisz czy ci pomoglo jak macie jakies pytania to piszcie chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-ostrosia
hmmm,ja biorę bioxetin od prawie trzech miesiecy i teraz juz 30mg na dobe ,bo mi nie pomaga 20.wszystkie te objawy które na początku mieliscie mijaja.piłam alkohol i nic sie nie dzieje,poza tym ze same imprezy nie dają checi do jego picia(przez zmulenie).po dwóch miesiącach wychodzi sie z ciemni,chociaz ten okres przejsciowy wspominam fatalnie.mino to lekarz chce mnie przestawic na cos mocniejszego,bo dla mnie bioxetin jest za słaby.najgorzej wspominam uczucie wyobcowania i uporczywe ziewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita101
a obecnie nie biore bioxetinu ale zamiennk salipax i tez mi nie pomagał zbytnio teraz ide porozmawiac z psychiatrą moze mi cos da fajnego a tak jak pisze najlepiej brac wieczorem to nie bendziecie oidczuwac uczucia sennosci zresztą w depresjii i tak cały czas sie nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tad44
lekarz przepisał mi bioxetin 2 lata temu.Brałem go przez 3 tygodnie.Dalej nie mogłem byłem pobudzony. Ale pomógł mi więcej niż opipramol przez 20 lat. Teraz ponownie wróciłem do niego i biorę od 3 mcy. ale od czasu do czasu pramolan też. Trochę się chudnie po nim , lek na bulimie zgodnie z ulotką. Jak lekarz przepisuje trzeba brać.Kombinowałem i przyplątało się nzjg. życzę wszystkim zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzyla
hejka! biore bioxetin od miesiaca i czuje sie swietnie! zadnych skutkow ubocznych i zapomnialam o depresji:D. wiem jednak, ze na kazdego ten sam lek dziala inaczej i chyba nie ma innego sposobu, jak sprawdzic, ktory bedzie najlepszy. mam rozne doswiadczenia z lekami antydepresyjnymi i jestem aktualnie bardzo zadowolona z dzialania bioxetinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmicgirl
ja dzisiaj wzielam po raz pierwszy i tak mnie boli glowa ze nie mogę wytrzymać.. mogę wziąć jakąś tabletkę przeciwbólową? apap chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita101
oczywiscie ze mozesz jak masz to mozesz sobie wziąsc hydroxizinum jesli ci zapisal lekarz mi przechodzi mam propozycje opserwuj sie przez kilka dni poniewaz leki przeciwdepresyjne powoduja blokade niektorych nerwow i oddzialowuje to na mozg w jakis sposob ale z czasem powinno przejsc mam jeszcze pytanie czy to jest twoj pierwszy lek przeciw depresyjny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhj
Ja po nim schudlam z 7 kg w 1,5 miesiaca. Czulam sie genialnie, max energii, usmiech, wszedzie mnei pelno. I to byl jeden z najlepszych okresow mojego zycia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmicgirl
pierwszy pierwszy. nic mi nie zapisał, tylko to. wzięłam apap ale nic nie pomógl, strasznie mnie muliło i poszłam spać, a jak wstałam to nadal mnie boli, wziełam drugą i nic... w ogóle oprócz tego bólu głowy nie czuje się lepiej ani nic, jest tak samo. ale to chyba po jakimś czasie zaczyna działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita101
antydepresanty mają to do siebie ze roznice miedzy nastrojami widac dopiero po okolo 2-3 tygodniach od zaczecia kurACJII nowe leki na depresje takie jak bioxetin nie uzalezniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita101
a ty NIE ŻRYJCIE PSYCHOTRPÓW kim jestes i co wiesz na temat depresjii ze wypisujesz takie zeczy nie zycze tego nikomu bo własnie niezazywanie lekow powoduje samobyjstwa a ty COSMICGIRL jesli ci nie zauwazysz poprawy po ok 2 miesiącach powiedz to lekarzowi a jesli nie chcesz brac lekow to moze ci jakos pomoge bo siedzenie w domu tez nic nie pomoze trzeba przechodzic terapie takze jak chcesz pogadac to zapraszam na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żryjcie psychotropow
jestem osobą która była uzależniona od psychotropow tzw nowej generacji przez pare lat. Na szczęście już wolna. Róbcie co chcecie - życie albo śmierć. Ja miałam szczęście - otrzymałam pomoc w ostatnich chwilach życia. Przestałam żreć ten syf i od pół roku nie mam depresji :) która utrzymywała się u mnie tylko dlatego, ze była czystą chemią zawartą w tych dragach. Wasza sprawa. Kiedyś zmienicie zdanie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmicgirl
martita101, dzisiaj dopiero pierwszy dzień. no i chodzę na terapię już od dawna. mam też problemy z jedzeniem, zaczęło się od anoreksji, teraz z kolei kompulsy, a słyszałam że bioxetin właśnie pomaga w leczeniu bulimii, więc mam nadzieje, że coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita101
wiesz co COSIC GIRL choc na priv to pogadamy bo tutaj widze ze sdie obrazanie zaczyna widac ze soebie z depresją nie poradzilas bo masz skutki nerwicowe a ja brałam leki nie caly rok i jakos nie mialam problemu z odstawieniem widac ze nie masz gdzie szukac pomocy prucz tabletek skoro nie mogłas odstawic trzeba rozmawiac z lekarzem o swoim stanie a nie chodzic tylko po leki i o ile nie zauwazyłas tutaj sa ludzie z depresja skoro biora ten lek a ty tutaj wpedzasz i ch w doly i straszysz a niestety leki to tez skutki depresjii poszuklaj pomocy u psychoterapełty albo poszukaj sobie przyjaciol bo jak narazie to ja bym z taba NIE CHCIALA SIE PRZYJAZNIC SKORO PISZESZ TAKIE RZECZY NA FORUM O DEPRESJII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita101
jak chcesz sie komus poskarżyc na lekarza to prosze bardzo i idz do innego a nie strasz tu ludzi bo kazdy inaczej reaguje na leki a przez twoje straszenie ktos moze odstawic leki i przezycic sie na narkotyki i popełnic samobujstwo zatroszcz sie tez o grono ludzi z twoim problemem skoro wiesz czym to grozi wystarczy porosic lub napisac ze ma sie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmicgirl
to do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×