Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 bio-x

Bioxetin jak sie po nim czujecie?

Polecane posty

Go艣膰 bio-x
lekarz zmenil mi bioxetin na zoloft jeszce nie kupilam go bo biore antybiotyk na angine wiec jak go skoncze to sie za ten wezme ..i znow sie boje:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bdfbdfbd
Ile kosztuje bioxetin?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cubas1
Witajcie. Oko艂o 15z艂. za opakowanie 30 tabl.Biore Bioxetin oko艂o 2 lat i praktycznie nie czuje 偶adnych skutk贸w ubocznych. Za wyj膮tkiem pewnej ospa艂o艣ci, kt贸ra przechodzi po po艂udniu. Dzia艂a na mnie uspakajaj膮co.Po odstawieniu leku staje si臋 bardzo dra偶liwy.Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zoloft - co to jest???? pom贸zcie mi, nie toleruje ani bioxetinu ani Efectinu... nie wiem juz czy cokolwiek bede mogla brac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Podbijam temat.Bierze kto艣?Jak efekty?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sheila82
Ja bior臋 bioxetin dopiera 5 dzie艅. Nie mia艂am depresji bo weso艂a raczej jestem, tylko ci膮gle my艣la艂am o jedzeniu. W dw贸ch pierwszych dniach brania bioxetinu by艂o mi strasznie smutno, musia艂am powstrzymywa膰 si臋 od p艂aczu, no i mia艂am okropne zawroty g艂owy. Jak zacze艂am co艣 je艣c to po chwili by艂o mi niedobrze. Teraz jest 5dzie艅 i wszystko wraca do normy zawroty g艂owy przesz艂y, i jest mi weso艂o tylko jak cos zjem to robi mi si臋 niedobrze. Og贸lnie nie mam ochoty nic je艣膰 i o to w艂a艣nie mi chodzi艂o wi臋c jestem zadowolona.polecam ..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Maaaaam pytanie
mam przepisany bioxetin w ulotce jest napisane, 偶e nie mozna prowadzi膰 samochodu w czasie brania tych tabletek jak na was dzia艂a艂 ten lek i czy prowadzi艂y艣cie w czasie jego za偶ywania ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chosen80
co do twojego pytanka,to ja prowadzi艂em samoch贸d i nie by艂o tak 偶le. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mam pytanko do bior膮cych lub tych kt贸rzy brali bioxetin (poniewa偶 jak do tej pory nie uda艂o mi sie znale藕膰 na forum satysfakcjonuj膮cej mnie odpowiedzi) czy przy za偶ywaniu tego leku mo偶na czasem pi膰 alkohol (chodzi mi o wieksze ilo艣ci np.podczas imprezki)? bo w ulotce wyczyta艂am ze absolutnie nie. czy kto艣 z was pi艂 jak sie po tym czuli艣cie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ibiza37
biore bioxetin od 10 dni,oko艂o 7 rano, po 4 godzinach zasypiam na stoj膮co,jestem zamulona, boli mnie g艂owa,czuje sie jak na filmie w zwolnionym tempie-zawsze ten sam kryzys, potem przechodzi ale i tak lek wycisza mnie niesamowicie. Nie o to mi chodzi艂o, na razie nie czuje sie lepiej psychicznie. jem normalnie, u mnie nie powoduje zmniejszonego apetytu. Czekam na rezultaty....normalnego 偶ycia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Na leki nie pom贸g艂,na nastr贸j minimalnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martita101
te objawy o ktorych piszecie to sa skutki podepresyjne a nie tam jakies skutki uboczne leku ja mam depresje ale juz ze skutkami nerwicowymi miewam leki poczytajcie sobie forum o depresjii to bendziecie wiedziec czym to sie pobiawia depresja to nie jest grypa ta choroba was przechytrzy objawy ospa艂osci to sa objawy depresjii dlatego ze zanim lek zacznie leczyc nasila w pewnym stopniu mechanicznie objawy depresjii ja od depresjiii dosta艂am zesp贸l jelita nadwrazliwego moze dlatego macie biegunke a nie od leku zeby sta wasz sie polepszy艂 musicie tak jak ktos juz tu pisa艂 brac co najmniej dwa tygodnie je od nieleczonej depresjii jestem ospa艂a budze sie dopiero wieczorem i to bez lek贸w chodze ospala przez ca艂y dzien ja nieraz nie pamietam jak sie nazywam teraz poszlam do lekarza po bioxetin i napisze wam za jhakies 3 tygodnie czy mi pom贸g艂 czy nie i jakie sa skutki uboczne z tego co wy tu piszecie to wy macie lekkie depresje bardzoiej bym poleca艂a SALIPAX nie otumania i powinien pom贸c ale ciezkiej depresjii nie da sie wyleczyc bez mocej chemii albo odzcie do szpitala na tydzien tam was podbuduja pozdrawiam marta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martita101
anna 3231 czys ty oszlala dziewczyno chcesz sie zabic nie bierz zadnych narkotykow przy mdepresjii alkohol i tyego typu podobne mog膮 spowodowac u ciebie stany samobujcze niedjboze trafisz na chwile s艂abosci i nie myslisz czy masz dla kogo zyc czy nie naprawde strzesz sie bo to jeste straszne ja juz raz tak mialam i to bez uzywek nawet mojego synka mial;am w nosie to jest niebezpieczna choroba

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martita101
ibiza37 bierz sobie go na noc dobrze sie wysp[isz przy depresjii jest tak ze budzisz sie z niewiadomej przyczyny i przez to sie nie wysypiasz rano bendziesz wyspana i wypoczeta lepiej bendziesz funkcjonowac lepiej i podejrzewam ze chomor tez ci wroci bedzie esz mila sile zeby cos robic i a stezenie leku we krwi sie obnizy skorzystaj z rady i nipisz czy ci pomoglo jak macie jakies pytania to piszcie chetnie odpowiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a-ostrosia
hmmm,ja bior臋 bioxetin od prawie trzech miesiecy i teraz juz 30mg na dobe ,bo mi nie pomaga 20.wszystkie te objawy kt贸re na pocz膮tku mieliscie mijaja.pi艂am alkohol i nic sie nie dzieje,poza tym ze same imprezy nie daj膮 checi do jego picia(przez zmulenie).po dw贸ch miesi膮cach wychodzi sie z ciemni,chociaz ten okres przejsciowy wspominam fatalnie.mino to lekarz chce mnie przestawic na cos mocniejszego,bo dla mnie bioxetin jest za s艂aby.najgorzej wspominam uczucie wyobcowania i uporczywe ziewanie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martita101
a obecnie nie biore bioxetinu ale zamiennk salipax i tez mi nie pomaga艂 zbytnio teraz ide porozmawiac z psychiatr膮 moze mi cos da fajnego a tak jak pisze najlepiej brac wieczorem to nie bendziecie oidczuwac uczucia sennosci zreszt膮 w depresjii i tak ca艂y czas sie nic nie chce

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tad44
lekarz przepisa艂 mi bioxetin 2 lata temu.Bra艂em go przez 3 tygodnie.Dalej nie mog艂em by艂em pobudzony. Ale pom贸g艂 mi wi臋cej ni偶 opipramol przez 20 lat. Teraz ponownie wr贸ci艂em do niego i bior臋 od 3 mcy. ale od czasu do czasu pramolan te偶. Troch臋 si臋 chudnie po nim , lek na bulimie zgodnie z ulotk膮. Jak lekarz przepisuje trzeba bra膰.Kombinowa艂em i przypl膮ta艂o si臋 nzjg. 偶ycz臋 wszystkim zdrowia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 odzyla
hejka! biore bioxetin od miesiaca i czuje sie swietnie! zadnych skutkow ubocznych i zapomnialam o depresji:D. wiem jednak, ze na kazdego ten sam lek dziala inaczej i chyba nie ma innego sposobu, jak sprawdzic, ktory bedzie najlepszy. mam rozne doswiadczenia z lekami antydepresyjnymi i jestem aktualnie bardzo zadowolona z dzialania bioxetinu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cosmicgirl
ja dzisiaj wzielam po raz pierwszy i tak mnie boli glowa ze nie mog臋 wytrzyma膰.. mog臋 wzi膮膰 jak膮艣 tabletk臋 przeciwb贸low膮? apap chocia偶?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martita101
oczywiscie ze mozesz jak masz to mozesz sobie wzi膮sc hydroxizinum jesli ci zapisal lekarz mi przechodzi mam propozycje opserwuj sie przez kilka dni poniewaz leki przeciwdepresyjne powoduja blokade niektorych nerwow i oddzialowuje to na mozg w jakis sposob ale z czasem powinno przejsc mam jeszcze pytanie czy to jest twoj pierwszy lek przeciw depresyjny???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jhjhj
Ja po nim schudlam z 7 kg w 1,5 miesiaca. Czulam sie genialnie, max energii, usmiech, wszedzie mnei pelno. I to byl jeden z najlepszych okresow mojego zycia.:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cosmicgirl
pierwszy pierwszy. nic mi nie zapisa艂, tylko to. wzi臋艂am apap ale nic nie pom贸gl, strasznie mnie muli艂o i posz艂am spa膰, a jak wsta艂am to nadal mnie boli, wzie艂am drug膮 i nic... w og贸le opr贸cz tego b贸lu g艂owy nie czuje si臋 lepiej ani nic, jest tak samo. ale to chyba po jakim艣 czasie zaczyna dzia艂a膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martita101
antydepresanty maj膮 to do siebie ze roznice miedzy nastrojami widac dopiero po okolo 2-3 tygodniach od zaczecia kurACJII nowe leki na depresje takie jak bioxetin nie uzalezniaja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martita101
a ty NIE 呕RYJCIE PSYCHOTRP脫W kim jestes i co wiesz na temat depresjii ze wypisujesz takie zeczy nie zycze tego nikomu bo w艂asnie niezazywanie lekow powoduje samobyjstwa a ty COSMICGIRL jesli ci nie zauwazysz poprawy po ok 2 miesi膮cach powiedz to lekarzowi a jesli nie chcesz brac lekow to moze ci jakos pomoge bo siedzenie w domu tez nic nie pomoze trzeba przechodzic terapie takze jak chcesz pogadac to zapraszam na priv

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie 偶ryjcie psychotropow
jestem osob膮 kt贸ra by艂a uzale偶niona od psychotropow tzw nowej generacji przez pare lat. Na szcz臋艣cie ju偶 wolna. R贸bcie co chcecie - 偶ycie albo 艣mier膰. Ja mia艂am szcz臋艣cie - otrzyma艂am pomoc w ostatnich chwilach 偶ycia. Przesta艂am 偶re膰 ten syf i od p贸艂 roku nie mam depresji :) kt贸ra utrzymywa艂a si臋 u mnie tylko dlatego, ze by艂a czyst膮 chemi膮 zawart膮 w tych dragach. Wasza sprawa. Kiedy艣 zmienicie zdanie. Pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cosmicgirl
martita101, dzisiaj dopiero pierwszy dzie艅. no i chodz臋 na terapi臋 ju偶 od dawna. mam te偶 problemy z jedzeniem, zacz臋艂o si臋 od anoreksji, teraz z kolei kompulsy, a s艂ysza艂am 偶e bioxetin w艂a艣nie pomaga w leczeniu bulimii, wi臋c mam nadzieje, 偶e co艣 z tego b臋dzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martita101
wiesz co COSIC GIRL choc na priv to pogadamy bo tutaj widze ze sdie obrazanie zaczyna widac ze soebie z depresj膮 nie poradzilas bo masz skutki nerwicowe a ja bra艂am leki nie caly rok i jakos nie mialam problemu z odstawieniem widac ze nie masz gdzie szukac pomocy prucz tabletek skoro nie mog艂as odstawic trzeba rozmawiac z lekarzem o swoim stanie a nie chodzic tylko po leki i o ile nie zauwazy艂as tutaj sa ludzie z depresja skoro biora ten lek a ty tutaj wpedzasz i ch w doly i straszysz a niestety leki to tez skutki depresjii poszuklaj pomocy u psychoterape艂ty albo poszukaj sobie przyjaciol bo jak narazie to ja bym z taba NIE CHCIALA SIE PRZYJAZNIC SKORO PISZESZ TAKIE RZECZY NA FORUM O DEPRESJII

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martita101
jak chcesz sie komus poskar偶yc na lekarza to prosze bardzo i idz do innego a nie strasz tu ludzi bo kazdy inaczej reaguje na leki a przez twoje straszenie ktos moze odstawic leki i przezycic sie na narkotyki i pope艂nic samobujstwo zatroszcz sie tez o grono ludzi z twoim problemem skoro wiesz czym to grozi wystarczy porosic lub napisac ze ma sie problem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cosmicgirl
to do mnie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×