Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
🖐️ przygarniecie mnie z powrotem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej oma :) mialam ostatnio ciężkie dni ...i tak wyszło ,ze nie pisałam :( a co u Ciebie ? oma jeśli dobrze kojarzę to wkleiłaś zdjęcie sukni ,piękna ta suknia ,śliczna :) a czemu krejzol dzisiaj nie było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj mnie nie bylo, bo od 7rano do 16 nie bylo swiatla :) pozniej odrobilam angielski... a potem psozlam z kolezanka na perony na piwo. wzielam aparat, wyglupialysmy sie. ale zdjecia super...słonce jak w tunezji bylo :D pozniej weszlam na jakas wyyyyyyyyyysoka latarnie, zejsc nie moglam, ale zdjecie genialne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol :) to miałaś miły dzień :) u mnie chyba będzie burza i będę musiała kompa wyłączyć :( pokaż fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zabcia:)jeszcze buty musze sprawic sobie Krejzik pokazuj laseczko foty ja sie klade dziewczynki bo oczy mi sie kleja bede rano 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam wysylalam ten link z moimi zdjeciami, to zobaczcie sobie, tam beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol najbardzoej mi sie podoba to jak stoisz miedzy torami i siedzisz na chodniku,naprawde rewela a to z ta lampa 10 ptk za pomysl ja bym nie wpadla zeby po lampach lazic:P bede kolo 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dzis za dlugo nie pogadamy bo przed 10 sie zawijam i jade do inowroclawia na rozmowe zyczcie mi szczescia!!!!! a co do wczorajszej waszej dyskusji to moim zdaniem kazdy ma prawo wyboru popieram ome i anke tylko ze ja chyba nie potrafilabym sie zdecydowac tak szybko na dziecko bo poprostu jestem za leniwa i za wygodna dziecko to poswiecenie i duzo pracy, ale bez niego tez sobie nie wyobrazam zycia takze daje sobie jeszcze 3,4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) oma > nie muszę mówić,że czekam na fotki ze ślubu ,wiesz o tym doskonale prawda ? :D i Twoje ita też :) Ita muszę Ci przyznać szczerze ,że wczoraj po Twoich sms-ach przemyślałam sobie to co napisałaś i doszłam do wniosku ,że masz rację ,ja płacze ,zamartwiam sie a i tak niczego nie zmienię :) już mi lepiej 🌼 krejzol > później obejrzę fotki teraz biorę sie za sprzątanie ,prasowanie i gotowanie obiadu :) Ituś powodzenia 🌼 ❤️ Macie pozdrowienia i buziaczki od Ziobro ,nie mogła wczoraj pisać bo bateria jej w laptopie siadła :( Milutkiego dnia i dużo słonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita to zycze Ci szczescia i masz ode mnie lekkiego kopniaka w tylek:),napisz jak Ci poszlo.Ja ide robic obiad,myc okna i odkurzac.Ale upal,szkoda ze nie mam klimatyzatora dobrze chociaz ze ten wiatrak bo bym umarla chyba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) jak tam wam leci ?? umnie super pogoda to i czlowiek w lepszym humorze:) powodzenia na tej rozmowie:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wypisuje zaproszenia na slub bo to juz czas i za niedlugo zbiueram sie na ta rozmowe moj luby wzial sobie dzis specjalnie wolne zeby mnie zawiesc do inowroclawia zabka= no mowie ci ja mam racje nic tym nie zmienisz tylko bezsensu bedziesz jeszce bardziej cierpiec oma nie dziekuje za powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak samo off i zabcia oma a gdzie ty mieszkasz z etaki upal u ciebioe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma > no! ja myślę :D off> hej :) ja mam tak dobry humor dzisiaj ,że aż sie boje ...:) ita> napisz jak poszło na rozmowie i czy dostałaś tą prace :) krejzol> obejrzałam zdjęci a:) fajne:) ziobro > śpiochu :P wstawaj szkoda dnia !!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOOOOO! Ja dzis ubralam sobie taka bluzke w zielone paski i co okazalo sie ,ze facet , ktory siedzi ze mna w biurze tez ma w zielone paski :) wszyscy teraz chodza i mowia ze wygladamy jak para:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey,,,:-) Od rana chodze wsciekła.... Jak cholera. W domu mam burdel, przez te zasrane zaprawy. Wczoraj caly dzien sie dupczylam z burakami i na dzien dobry zaden sloik mi nie chwycil!! Mojego mezulka wywalilam z domu,ma tydzien zeby sie zastanowic nad swoim zachowaniem, jak bedzie dalje taki glupi to sobie zostanie juz na stale u mamusi. i ja przez tydzien bede miec przynajmniej swiety spokoj.... Potem jak pewnie nie wroci to sobie popłacze i mi przejdzie. ide sprzatac ten caly syf wszedzie , pozniej do wanny i do pracy.... a w pracy mam zamiar przerobic jeszcze 10 kg ogorkow i koniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze wywalilas meza????:) gratuluje nam tez czasami potrzebny spokoj swiety!!!! ja mam ten tydzien laby bo mijamy sie:) ale mi sie nudzi troche jak nie ma go w poblizu:( i tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off potesknie i mi przejdzie . wole to niz codziennie byc gnojona i oskarzanao o wszytsko, wczoraj przebral miarke,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem moze od czego sie to zaczelo, po slubie pojechal sobie do swojej bylej, pisal z nia duzo smsow i dzownil, ja zalatwilam sobie jej numer i napisalam jej pare slow i pozniej on sie po mnie wyzywal za to i do tej pory to slucham. i ostatnio pisal ze swoja kuzynka, i ta zadzwonila do niego wczoraj chyba ze ja jej pisze jakies smsy-a nawet numeru do niej nie mam. i od samego rana mnie wkurwial smsami i glupimi podtekstami a ja nie wiedzialam o co chodzi. Wrocil do domu, napisal z mojego gg do siebie smsa zeby sprawdzic numer czy to ja pisalam, a pozniej poszedl do mojej ciotki sprawdzic to samo, jak wrocil kaZALAM MU spierdlalac... do kuzynki zdobylam numer i jej podziekowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chryste:( brak mi slow!!! znajdz szczescie u boku innego bo latka leca a czasu nie wrocisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie domyslilas sie przed slubem!! bys miala teraz swiety spokoj:) bardzo mi cie zal chociaz wiem ze nie chcesz wzbudzac niczyjej litosci ale ja poprostu juz taka czula na czyjes nieszczescie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze i rodzinka jest raczej za nim niz za toba!!!Moze oni chca wlasie rozbic wasz zwiazek:(??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile nie myle sie to nie macie dzieci??? a mysleliscie o tym??? ile juz jestescie po slubie??? staram sie po prostu zrozumiec problem!!! nie badz na mnie o to zla!!:) dobrym slowem tez mozna pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×