Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

nie to te wczesniejsze ladniejsze wlasnie zadzwonila babka z urzedu ze tamten wniosek co ta laska oddala jest caly zle az chce mi sie ryczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kumpelka napisala miala z dublina jak ja juz jej dawno nie widzialam stesknilam sie za nia a zabka dzis w ogole nie zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole nikt dzisiaj nie zaglada:( no co jest laseczki!!!!! zyjecie????? bo zaczynam miec obawy:) ja za 1.5 h koncze i znikne na weekend(chociaz wczoraj znalazlam ten topik w domu, to moze znajde chwile, zeby zagladnac:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ta ta twoja kumpela niedaleko odemnie skoro z dublina:) ja z Wicklow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I postanowilam dzis albo jutro tak zaszalec, zeby moja glowa i zoladek przez kolejny rok pamietaly:) ja jak juz sie opijam to raz do roku ale to okropny widok:) przynajmniej tak mi sie wydaje. Nie pijac prawie nigdy, to juz sie na duzo pijanych facetow i babek napatrzylam i dlatego wole raz a tak, zeby pamietac:) no i wlasnie nadszedl ten czassssssssss...... moj kochaniutki dzis tez wyjedzie po mnie to bede mogla od razu zakupy zrobic i nie bede musiala isc 20 minut na nogach do domu:)))))):)))):))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejol -a jak tam twoja milosc:) ❤️ odezwij sie jak juz wrocisz ze szkoly:) ziobro- a ciebie jak nie bylo tak nie ma:( zabka- wracaaaaaaaaaaaaaj!!!! a reszta????????/ no co wy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po pracy czyli za 20 min musze jechac na poczte wyslac jedno pismo z biura pozniej do obi zamowic lampe pozniej do leroya po takie fajne akcesoria do lazienki takie srewniane w ciemny brazie mydelniczke dozownik do mydla i szczotke do kibla razem wydam ponad 200 zl na to ale chec miec ladnie a pozniej do carrfura tez po lampy myslslm ze dzis po poludniu posprzatam zeby jutro nie sprzatac ale jestem padnieta takze nici z tego dzis jutro jak moj z rana pojdzie pomagac tacie to ja posprzatam pozniej do miasta po garnitur a pozniej do bydgoszcy po wpisy a wieczorem moze jakies filmy musze w ogole pomyslec o organizacji wieczoru panienskiego bo to juz za 2 tyg a mam tyle dziewczyn do zaproszenia ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapros mnie:):)!!!! ja jeszcze 1 i 15 minut i do domciu wykonywac obowiazki malzonki:( no ja to juz mam dosyc, a taki gosciu mi sie jeden podoba, a ja troche znudzona jestem........... ale najlepsze to ze takiego jak moj K to nieznalazlabym nigdzie: ktory facet myje podlogi wyciera blaty rozwiesza pranie :) pomaga ile moze, ale juz jakos mi nudno....nie on mi sie znudzil tylko to durne,nudne, takie szare i do dupy zycie:( potrzebuje jakiegos zastrzyku ambicji i rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innym facetem mogloby sie wydac niestety a tego to nie chce, wiec nawet nie staram sie probowac:) tym bardziej ze tu wszyscy i o wszystkim wiedza:( debilizm jednym slowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego weekendu zycze rowniez i ja tez juz nie bede pisac!!!!!!!! bo topik i tak olewany jest . moje staranie sa nic nie warte buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krezjol A sie odzywał ?? jak tam? jak ochlone to napisze,.,., dzisiaj raczej to nie nastapi. A na dodatek o 22 ide do roboty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ale juz ide do historii, potem obiad, przyszykowania do kina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ja tylko na minutko bo lece na zakupy ze starym:) hihi co tam u was my nie mamy zadnych wiekszych planow oprocz obiadu ktory musze ugotowac :) a jutro jedziemy po polsat i aparat do dublina papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem takie same swinie pojda do koryta jak ostatnio. Chodzi mi o rząd! Ja sobie pije kawusie, za chwilke jade na grzybki z psem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kinie byłam \"u Pana Boga w ogródku\" ale świetny film...:) i jeszcze w świetnym towarzystwie :) Film, generalnie, był bardzo śmieszny :) POlecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam wczoraj !!ale jestem padnieta ciezki byl ten egz a kazusy z kosmosu ale juz po ,ang tez ale nie powiedzialabym ze to jest poziom b2 tylko c1 ale coz. jem sniadanko i sobieczytam o czym pisalyscie i musze pow ze mnie uspokoilyscie bo ja mojego sie non stop czepiam i tez mowie ze moze robic cos szybciej tylko ja nie mowie zolw tylko slimok:) tak bardziej dobitnie:)Ajuz przeszlam sama siebie jak pojechalam do niego z przyjaciolka i on chcial nam 2 pizzy zrobic zebysmy pojadly bo uczylysmy sie a ja mu zrobilam awanture ze jest glupi bo ja nie zjem calej i sie do niego nie odzywalam i powiedzialam ze nic nie zjem i poszlam obrazona i glodna na gore,kasia mi dawala znaki zebym se nie darla ale ja jak sie sama nakrece to nie ma przepros.No i siedzimy takie glodne a on przynosi 2 male i mowi ze jak nie zjem to on zje,boze ja innego takiego kochanego nigdy nie znalazla bo zaden by ze mna nie wytrzymal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz 2 kwestia myslenia o kims,off chyba napisala albo ita ze do wszystkiego jest zdolna,dlatego wlasnie ja wole nie myslec bo ja tez.Narazie jestem swieta.Ja nidgdy nie zastanawialam sie nad tym jak zdrada moze bolec bo nigdy jej nie doswiadczylam albo sie nie dowiedzialam,a z mojej str zawsze bylo krecenie i klamstwa itp.Czesto bylo tak jak juz iedys pisalyscie ze jak widzialam ze go wzielo i sie stara to mnie nudzili no ale jak sie patrzy za mezem no to racze musi sie starac i traktowac jak ksiezniczke bo inaczej sobie nie wyobrazam.A ja sie za to jaki jest kochany odplacam fochami i wielkimi obrazami ,chyba musze sie nad soba zastanowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz moj najukochanszy temat-samochody,po moim ukochanym na rowni z ciuchami i kosmetykami. Teqi mi tez sie podoba ta celicabardzo ale ja wole duze samochody a taki sportowy to jako 2 moglabym miec.wczoraj wracalam avensiska bratowej w full opcji to po prostu bajka,pomijajac jakiego ma kopa chociaz jak mnie brat merolem swoim przewiozl jak sobie zakupil o tamten ma takie przyspieszenie ze mi ciarki przechodzily,no mowie wam ja jestem chora jak jade jakas dobra fura tzn dlatego chora ze mam swiadomocs ze zeby taka miec musze popracowac pare ladnych lat:(no ale to jednoczesnie jest moja motywacja do nauki:) a z realnych mozliwosci moich tera zaraz Wam znajde i pokaze co mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×