Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

dziewczyny przyjedzcie do mnie tez chce sie spotkac winka popic pojesc wszystkiego czego zawsze sobie zaluje itp.itd. :):) zazdroszcze wam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka-nie kupuj ciasta chyba ze sama bedziesz je jadla bo ja slodkiego nie lubie ja cos kupie w koncu ja cie zapraszam a kto mala odbiera z przedszkola???a pomogl ten persen??? off- o co chodzi z tym twoim spokojem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> ok będziemy ,ale tak po 21 ;) ita> Mąż ją odbierze ,a persen... może troszkę ,ale najlepsze na doly i nerwy są babskie spotkania, ploteczki itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym spokojem chodzi o to ze sama siebie nie potrafie ulagodzic czasami i musze walczyc z soba zeby sie uspokoic. a ja z natury nie jestem spokojna ,grzeczna dziewczynka:( taki maly diabelek ze skrzydelkami ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kiedys....gdzies sie spotkamy:) a skad wy jestescie???? slabo z pamiecia u mnie ostatnio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zabka nie ma co sie dolowac!!! ale ja codziennie rano jak wstaje to mam problem bo ogolnie to od rana nie jestem za wesola wkurza mnie bezsens tego naszego zywota! i to codzienna rutyna i szara rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero z czasem sie rozkrecam i wkrecam sobie ze taki nasz los i nic nie zmienie a po co sobie glowe truc jak to i tak nic nie zmieni ale ze mnie filozof co haha????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> my jesteśmy z Torunia :) ita> :( buuu szara rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > gdzieś już to czytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ta rutyna tez juz dobija: codziennie jedno i to samo ( przynajmniej w moim przypadku) :(a najgorsze ze przez rutyne zaczna sie o glupotach myslec a czasmi nawet marzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off my jestesmy z torunia moze zrobimy kiedys maly zlot gdzies tam w polsce co?????fajnie by bylo np. w warszawie ja tam tylko 2 razy bylam w sumie przelotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zlot czarownic ? :P jestem za :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy z torunia a ja jak juz jestem w Polsce to z okolic krakowa:( tequillka jest z moich okolic----- a propo to gdzie jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off a o czym marzysz ??? o kims???? zabka- sms????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami zdarza mi sie myslec o kims i az mnie to przeraza bo znam siebie i wiem ,ze do wszystkiego jestem zdolna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > tak :) każdy myśli ;) to chyba normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chcialam to powiedziec zlot czarownic haha wszystkim by chyba bylo po drodze do w-wy stale bywalczynie naszego topicu to tequillka, krejzol, oma, off, zabka, ziobro, anka i ja jak o kims zapomnialam to sorry ale nie ma sprawy zapraszamy do warszawy haha ale sie zrymowalo fajnie by bylo sie spotkac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam raz w zyciu w warszawie i niezbyt mnie pociaga:( nie urazajac nikogo oczywiscie. bardzo lubie okolice suchej beskidzkiej i zakopane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny ale ja nie mam takiego czegos ze o kims innym mysle wiem ze z wojtkiem bede do konca np na imprezach lubie poszalec z innymi tzn pobawic sie ale nic wiecej moze dlatego jestm taka dziwna kiedys to bylo co innego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez lubie zakopane a szczegolnie krakow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka a wyslij mi fotke twojego meza bo wysylalas dziewczyna a masz zdjecie off to jak ona sie zgodzi to przeslij mi tez?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem naprawde brzydula.................................. kiedys zrobilam cos i nawet tego nie zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mąż się już wysyła ;) a off zaraz wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a meza kocham nad zycie i nie wyobrazam sobie nie byc z nim!!! on jest najukochanszym czlowiekiem jakiego kiedykolwiek znalam i poznam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off- sluchaj czasami warto sprobowac zeby zobaczyc co mozna starcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawie stracilam tyle ze on o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezle off ale wybralas meza ma sie rozumiec i malzenstwo a to bylo tam czy w polsce i dawno temu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×