Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
i nagle wszyscy ucichli :O a tyle osób było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kaszka > ile macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, może to kwestia charakterów Waszych facetów? Jeśli tak niestety tego nie zmienicie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo sie wystraszyli mojego nudnego tematu :P Widzice! wystraszyłam Wam tu wszystkich :P hehe sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszka manna - polecam lekturę \"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?\" - trochę dla zabawy, a może i pomoże w czymś :) dziewczyny, sięgnijcie - fajna, zabawna, dużo prawdy w niej jest RTL - tez sięgnij, jak się trochę wizja \"ostrej kobietki postraszy\" to nic się nie stanie ;) (na marginesie - kojarzę Cię z innych pokoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam siku :P Kaszka - cieżko, ciezko... wspolczuje Ci. odejdz jesli masz tego dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm - to może swojemu facetowi mogłaś jej nie pokazywać Czasami nie warto odkrywać wszystkich kart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
RTL> wybacz ,to chyba ze zmęczenia 👄 nie zauważyłam :O ale wstyd :O a Ty RTL to chyba najczęściej na erotycznym bywasz ? bo chyba stamtąd Cie kojarze :) kaszka > nie wystraszyłaś :) może faktycznie oni mają jakieś popaprane charaktery Ci nasi mężczyźni :O ja tez mam ebooka ,ale nie przeczytałam jeszcze ,a już nawet sobie wydrukowałam i jakoś nie mogę się zebrać ,a może powinnam i to szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce być z nim... wiem, ze go kocham. jesteśmy ze soba 2 lata i nie wyobrażam sobie zycia bez niego... ja nie chce Go zostawiać... Chcę zeby troszke sie zmienił i szalał za mną jak na początku... Tulił, całował... Teraz to już mu sie znudziłam... nie potrafię go zaintrygować.. I tu jest sedno problemu... Odsłoniłam przed nim wszystkie karty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiłam mu Mała Megi ze to czytałam. On sam zauważył zmianę w moim zachowaniu i wiedział ze coś jest nie tak... Że ktoś lub coś na mnie wpłynęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszka = spróbuj się nie odzywać do niego przez 2 dni...poprostu zamilknij..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kaszka > no to jeśli jest tak jak mówisz ,ze mu sie \"znudziłaś\" -chociaz podejrzewam ,ze nie Ty ,tylko troszkę rutyny ,nudy zaczyna wkradac sie do waszego zwiazku,a to jest różnica ,bo to nie Ty mu sie znudzilas - to przeczytaj jeszcze raz tą ksiażkę i postaraj sie realizować powolutku to co tam jest napisane .Powinno pomóc :) Tylko wiesz ,tak z przymróżeniem oka ,ona ma pomóc ,a nie ślepo robić to co tam piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro nie wiem... Nie mam pojęcia czego sie po nim spodziewać.. Kiedyś mielismy piękne plany ze bedziemy małżeństwem, będa dzieci a teraz sobie tego nie wyobrażam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, nie wiem co pisać. Ja chyba od zawsze jestem w szczęśliwym związku, dlatego nawet nie wiem co radzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol jak on ma 2 zminę to my się cały tydzień mijamy i co? na dzień dobry kłótnia bo mam ubraną bluzke która mu sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym troszke sie od tego wszytskiego wyizolowala i wydystansowala Kaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tej książki wywnioskowałam ze zwiazek jest szczęśliwy dpóki sie goni przysłowiowego króliczka... A mi się wydaje ze tylko ja za nim gonie... Znaczy sie za króliczkiem... jak ja mam go zaintrygować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie jak ciężko musi się żyć z takim typem człowieka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka = współczuje Ci złotko :( jakoś jak przeczytalam Twoja wypowiedź to otworzyły mi sięoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę więc do swojego męża. I tak nic tu po mnie:) Nie mam dla Was żadnych rad:) Nie jestem w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiecie ja mam pusty problem i glupi, ale mam. Zawsze trafiali mi się chlopcy ładni, przystojni ktorymi chcialam sie pokazywac na ulicy, uwielbialam jak ktos znajomy przechodzi kolo nas i sie patrzy... ale co z tego.. Ci ladni byli tacy puści:( a teraz kiedy mam mozna powiedziec na wyciagniecie reki chlopaka ktory jest cudowny z charakteru dba o mnie, jest inteligentny, wychowany, umie porozmawiac i z dzieckiem i ze starsza osoba, nie jest urodziwy, jak z nim wracalam ostatnio z kina autobusem, widziala nas kolezanka, jechalam ze spuszczona glowa. nie moglam, jak sie tego oduczyc?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce tu głupot pisać i z góry zaznaczam ze nie wierze w horoskopy i inne wróżby ale dosłownie co bym nie przeczytała to mi wróży ze to jest najgorsza kombinacja jaka moze być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×