Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Dokładnie,, nie chce pisac tego tutaj.... Ja za zdjecia sie kiedys wezme ostro... ale marzy mi sie zebym miala takie same albumy na zdjecia, tzn moga byc rozne kolory, ale zeby tego samego formatu byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te albumy:):) moze tez takie zamowie, ale boje sie z allegro:( zamawialas juz cos kiedys z tamtad????? ja to zrobilam sobie ze zwyklego segregatora album, zdjecia poprzyklejalam na kartki a4 takie grube ,dziurkacz i wlala:) mozna kolorowe kartki kupic i wyglada to ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i duzo zdjec zmiescilam i roznego formatu niektore nawet na cala kartke ,powiem ze zadowolona jestem na maksa z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= wieczorem ale o ktorej poznym czy wczesnym a czemu dol????jakie leki kupilas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo rzeczy na allegro kupuje.... w ostatnim miesiacu to kupowalam kije, bile kredy do bilarda, przescieradla, jakies slomki, glosniki, i 2 pary butow, wylicytowalam po 20 zł:-) ja sie chwile wstrzymam z tymi albumami bo na koncie mam tylko 70 pare złotych, a musez kupic kosze do bilarda a nie bedzie mi sie chcialo do banku isc i wplacic na konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czy on jest papierowy czy plastikowy w środku bo plastikowy tzn stony z foli czy czegoś takiego wyglądają odleśnie a na zdjęciach nie na pokazanych środków albumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > około 19:O lub wtedy po 16 ,ale będę z Mała :O Na razie kupiłam persen ,może trochę uspokoi mnie i pomoze wyjść z doła ,dół od wszystkiego ,nie wiem od czego konkretnie . Spotkamy sie to pogadamy ,bo teraz ...sama wiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka na pewno plastikowy... ale ja potrzebuje kupic z 5 szt, u nas w ksiegarni kosztuje taki 14 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= sluchaj mialam persen ale nic nie pomaga a moze dzis u mnie kolo 17 mozesz przyjsc z mala wlacze mini mini haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > mini mini i mamy spokój ;) dzisiaj nie mogę ,jade do szkoły zawiesć dokumenty ,ale od przyszłego tygodnia kiedy chcesz ,ja zrobię wszystko ,zeby móc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka u mnie nie ma supermarketow.... jedynie to krakow ale tam sie jak na razie nie wybieram... dietka?? hmm... ja zaczynam cwiczyc, , , co z tego wyjdzie zobaczymy... z musu robie salatke jarzynowa,,, duzo warzyw mialam w lodowce i nie mialam co z nimi zrobic... wiecei co,,, nie wiem jakim cudem ale w zelazku w tym zbiorniczku na wode mam szczypawice :-) juz jest pewnie ugotowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita = ognisko dzisiaj. brzuch mnie boli :o TAQQQQQQQQQQQQQQQQUILKAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 mam tak samo!!! dopoki faceta zdobywam, tesknie za nim i wogole....a jak juz go zdobede to nudzi mi sie po paru dniach! mialam tak samo, ale w przypadku A, tak nie bylo!!! ale dzis juz w ogole o nim nie myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie to żelazko leżało ale szczypawica to przecierz inaczej usznik wchodzi do takich dziurek podobnech do wejcia do ucha tak pewnie wlazła do twojego żelazka jakaś zacofana ta szczypawica żelazka nigdy nie widziała, czy co ? :D na drodze ewolucji, kolejne szczypawice już niepowinny być takie głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki a co myslicie o moim albumie-segregatorze:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szwajcarii jak bylam to nawet jako prezent wlasnej roboty dawali takie albumy:) np. jak ktos byl u kogos na urodzinach to porobil zdjecia i wywolal pozniej i dal jako prezent pourodzinowy... mozna robic wszystko wlasnego pomyslu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooooooooo gdzie sie wszyscy rewolwerzysci podziali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off nie głupi pomysl, ale ja bym nie miala cierpliwosci jakos, chociaz z jednej strony t jest dobre, jak przyjda zanjomi, zobacz jakes swoje zdjecie w albumie to juz je chca brac, a tak to nie bardzo jakby naklejone bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie 🌼 a mozesz pisac co chcesz pod zdjeciami , namalowac cos:) super sprawa kiedys zajme sie tym od nowa jak znajde czas i kase zbedna na wywolywanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol pisz tu zaraz jak bylo jak wrocisz.. Off zdjecia doszły... ale ładuja mi sie jeszcze ja zaraz ide lulu.... a wiecie kto jutro zawita do mnie?? kuzynek heh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mowilam wam ze nie powinnam tam pojsc? bo nie przypominam sobie...wiec tak, nie powinnam. o 20 umowilysmy sie z kolezankami, poszlysmy do baru, na piwo. pozniej po 21 bylismy na miejscu. mojego A. nie bylo jeszcze. za 30min przyjechał moj kolega ze szkoly, sam, siedzielismy, gadalismy, trzymal mnie za reke, obejmowal, dodam ze jest bardzo przystojny, najprzystojniejszy ze szkoly. kiedys z nim bylam ale to w pierwszej klasie. glownie to rozmawialismy, powiedzial ze nei powinnam sie martwic, bo ten koles to jakis frajer. tak go okreslil. pozniej przed 22 przyjechal A z kolegami. Jego koledzy nastawieni przeciwko mnie. nigdy sie tak nie zachowali. tylko 4 sie przywitalo. nawet jego brat byl dla mnie oschly. nie odzywal sie, jak nigdy! artur polowe czasu przesiedzial ze znajomymi u niego przy samochodzie, zdala od imprezy. Wiec ja poszlam sie przywitac, przywitalam sie z nim, no i on powiedzial tylko czesc, i ja tez, no bo co wiecej.... pozniej my siedzielismy w pare osob on z kolegami przyszedl i stali, caly czas stali, w swoim gronie, co dla mnie glupie. Bo jak sie jest na imprezie to z kazdym sie rozmawia, anie tylko ze swoimi. jak juz odchodzilam, pozegnalam sie z jego paczką i oczywiscie tez znim. ale on tylk oczesc. widzial mnie z tym chlopakiem , A byl radosny, jak z awsze. dziwne to wszytsko jest, naprawde, wszytsko mnie przeraza. z jednym kolegow A byla kolezanka moja goska, ona przyszla pyta sie co slychac, powiedzialam ze A sie nie odzywa od 5 dni a ona co ty mowisz, dlaczego! nikomu sie nie chwalil.. nie wiem co myslec. ogolnie impreza udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol dobra stopka!!!!! No to powiem Ci ze kretyn niezly!!!na takiego to nawet jak boli szkoda czasu marnowac.Ja bylam kiedys 3 miechy z takim idiota jak sie pozniej okazalo,po zerwaniu na imprezach u wspolnych znajomych traktowal mnie jak powietrze a ja jakby nigdy nic sie z nim witalam zegnalam.Po 2 latach powiedzial mi ze z perspektywy jak patrzy na swoje zachowanie to naprawde nawet mu sie komentowac nie chce jaki byl niedojrzaly i niewychowany a ja mu tylko przyznalam racie:) wracam do nauki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma--> to skonczony idiota!:o palant!!! na prawde nie spodziewalam sie po nim. jeszcze troche mi smutno, ale to minie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol= to niezly palant nie przejmuj i olej go tak najlepiej bedzie a ty co porabiasz???ja wlasnie siedze u siostry i czekam az przywiezie z wesela malego bo bede dzis go pilnowac i zostaje u nich na noc ogladam sopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z picia:P wiecie co sie dowiedziaalaaaaaam.......... czemu moj A i reszta nnon stop stali przy samochodzie, a pozniej przyszli kolo ogniska, i tam gadali??? bo organizor poweiedzial ze skladamy sie po 20zl od osoby, a oni w 10 osob przyjechali bez skladki, ale byli zaproszeni i o tym wiedzieli!!! no i organizator powiedzial im moze nie ladnie z jego strony ze nie maja prawa zblizyc sie do stolu :D:D ale hahaha, no usmialam sie, ale mam polewe... przeszlo mi juz zupelnie1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×