Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

powinnas gdzies w tych ikonkach u gory miec np. w narzedziach zeby wstawic nowa linie ja mam to po angielsku wiec nie umiem tego dokladnie wytlumaczyc. ale jest na 100 pogrzeb troche a znajdziesz. najlepiej otworz drugiego czystego exela i poprobuj:) ja zawsze ucze sie metoda prob i bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz znalazlam jak to sie robi ale ja mam excela 2007 a ty pewnie 2003 jak w kazdej firmie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tequilka > hej :) idź lepiej do lekarza z nogą ,bo to nie są żarty ita> ok ,napisz mi tylko adres i gdzie to jest ,bo ja nie orientuję się w terenie za bardzo ;) off> z tą przyjaźnią między kobietą a mężczyzną to wiesz ,różnie bywa . Najczęściej jedna ze stron zaczyna czuć coś więcej i koniec przyjaźni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze tak jest z ta przyjaznia doskonale. zawsze sie tak koncze ze jedno zaczyna czuc wiecej( albo obydwoje) podkreslam \"zawsze tak jest\" ale faceci naprawde sa lepszymi przyjaciolmi! trzeba wiedziec tylko kiedy przesatac i jednak postawic na przyjazn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc \"przestac\" i jak z tym excelem???? udalo sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off nie ma czasu teraz grzebac pozniej popatrze zabka- ok zaraz maila dostaaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was tez tak zimno jest ? Bylam z psem na spacerku,deszcz leje ja cholera i zaluje ze kurtki zimowej nie ubralam bo tak zimno...... :-/ buu.... a ja to wogole straszny zmarzluch jestem... zawsze mi zimno... a teraz to juz katastrofa jest, jak ja przezyje ta zime!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze to ze jak w Polsce byly upalu to tu lalo a teraz na odwrot. my juz mamy 2 tydzien przepieknie:) az nie dowiary ze to irlandia i w sumie zimy to tu niema zdarzy sie minus -2 ,-3 ale nic pozatym. tu to przez caly rok dwa sezony wiosna i jesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tylko mam troche pracy wlasnie skonczylam 2 czesc z 3 tego wniosku ale jeszce pozniej musze poobliczac vat i ile % jest z faktur kwalifikowalny tzn dofinansowany z uni no i pozniej w pip zalacznikow u nas zimno ale nie pada jak dzis jechaalam samochodem to tak w srodku bylo zimno ze szok mialam tylko kamizelke na bluzke w sumie to juz naprawde mozna chodzic w jesiennych kurtkach wczoraj bylam w reserved new yorkerze i w re widzialm pare fajnych rzeczy ale drogie jak cholera np. rtakie fajny pikowany plaszczyk wiazany w tali pikowany w takie romby czarny prawie 300 zl albo taka fajna marynarka tez wiazana i z delikatnymi bufkami 150 zl masakra zal mi tyle kasy wydac na jedna rzecz ja to jednak uwielbiam lumpy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka wyslslsm maila napisz czy trafisz????? dzis nic nie ma na sniadanie ale wcale nie jestem glodna tu jest taki lunch bar to sobie pozniej kupie frytki a od jutra mam zamiar sie odchudzac bo wczoraj ubralam sobie biale spodnie do balerinek i cos w szybach wystaw sklepow nie wygladalam za ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dawniej lubilam duzo i tanio a teraz wole malo a drogo czyli porzadnie!!! chociaz i teraz zdarza mi sie kupowac cos taniego ale az niedowierzam jak to sie szybko niszczy:( szkoda mi kasy juz na to wydawac. i tak niedlugo po tym musze kupic cos nastepnego a za ta kase mialabym juz cos porzadnego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zime mam zalatwiona wyprawke z tamtego roku:) ale i tak wypatrzylam zajebiste buty tyle ze 120 euro kosztuja ale sa boskie:) zakochalam sie w nich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D ita ja mam tam rodzinę :D trafię na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off > ja się cieszę ,ale boję się troszkę też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off- wiesz czasami z lumpa sa rzezcy duzo lepsze gatunkowo i jakosciowo niz z niektorych sklepow dlatego ja tez rzadko kupuje jakies tanie rzezcy ze sklepu bo wiekszosc mam z lumpa a o jakich butach mowisz plaskie czy na obcasie sportowe czy eleganckie???? zabka-a w ktorej mieszka towja rodzina klatce w tej co ja??? a z mala bedziesz??? co ma dobrego kupic cos slodkiego czy slonego np chipsy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka- ja to biore na luz mam nadzieje ze sie nie znamy bo troche glupio bedzie jak sie bedziemy znac i jezcze do tego np za soba nieprzepadac ale to jest raczej niemozliwe bo przeciez widzialysmy zdjecia ja cie raczej nie znam!!!!a wez sobie pomysl ze moze nasza znajomosc bedzie na dluzej i bedziesz miala o jedna osobe wiecej do pogadania o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita> będę sama :) Oni mieszkają w innej klatce ,spoko ;) ciekawe czy ich znasz :) Ja też Cię chyba nie znam :) chciałabym ,żeby to spotkanie było udane i ,żeby bylo tak jak piszesz :) Mam nadzieje ,że spotkanie z Ziobro tez bedzie bardzo udane ,już sie nie mogę doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... tobie chodzi o rzeczy z tak zwanych \"ciucholandow\":) myslalam ze o takie super butiki z bluzkami za 5 zlotych co raz wypierzesz i juz nie da sie w tym nigdzie wyjsc:) z \"lumpow\" to rzeczywiscie sa niezle gatunkowo i oryginalne rzeczy moze kilka razy bylam w takim \"sklepiku\" ale i tez cos tam kupilam i do teraz mam. gatunkowo rzeczywiscie sa niezle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzisiaj wkurw wziął Nawet mnie o nic nie pytajcie... Już mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych butow to takie wysoki pod kolano wiazane od samego dolu na takim kowbojskim obcasoe zaokraglone z przodu . brazowa ( jasna) skora. a te z tamtego roku to tez takie na kowbojsko tyle ze ze szpicem i tak jakby ze skory weza 9dalam za nie 380 zlotych wiec te co chce teraz kupic cenowo tez nie najgorzej:)!!!! wolalabym cos tanszego ale.... co tanie to nawet przez jeden sezon nie pochodze (przekonalam sie o tym juz nieraz) w sumie mam za co kupic a i tak szkoda tyle wydac. zbieram pieniazki na dzidziusia zebym miala za co mu extra wyprawke i zycie zapewnic:) ale w sumie kiedy bede szalec jak nie teraz !??? jak juz przyjdzie dziecko to koniec z takim wydatkami (zdaje sobie z tego sprawe) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro......................... relax!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro- co jest????? off- no ja tez tak mysle kiedy szalec jak nie teraz ale jak ma cos drogiego kupic to musze najpierw przemyslec haha ja kupilam w wakacje takie fajne buty kozaki ale nie ze skory tylko ze skai chyba ale w ogole nie wygladaj na skaj takie w kolorze skory pod rude podchodza na takim drewnianym slupku klocku a czubek zaokraglony kolo 30 zl dalam nic nie zniszczone a na teraz w sumie mam kozaki z tak mozna powiedziec lnu a na nich sa takie 4 paski na tym kozaku ale ten gorny musze dac do szewca odciac bo wygladam jak tomb raider haha a te paski ze skory takiej bezowej tez dalam kol 30 zl czubki zaokraglone a slupek drewniany takz ejak sie chce to mozna na super ciuchy i rzezcy trafic niektorzy sie brzydza butow kupowac na lumpie ale jak nie sa zniszcine to ja kupuje jak mozna to piore w pralce jak nie to chciaz srodek w reku a jak w ogole nie mozna to mam taki spray scholla przeciwbakteryjny i nim psikam w sumie w sklepie tez nie wiesz ile osob przymierzal ten but i kto i czy w skarpetcce jednorazowej bo nie kazdy sklep to ma w zasadach zabka a jaki masz nr stopy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym przymierzaniem to masz racje. ja zawsze prosze o nowa pare!!! ale ja tez juz mogl ktos wczesniej przymierzac z jakims grzybem..... trzeba zyc nadzieja ze tak nie bylo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurcze ,ja to nie mam za bardzo kasy na ciuchy zawsze sa inne wydatki ,pilniejsze :( a przy dziecku to już w ogóle, a po lumpeksach nie umiem szukać . Ita ja mam 39 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka a ubralabys cos z lumpa czy bys sie brzydzila????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie prezes wyszedl ja juz mam dosyc tego wniosku takze dzis daje sobiej juz spokoj ide do lunch baru po frytki zaraz wracam i zabka nie uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×