Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

a ja mam przerwe:) i nudze sie i slucham jak to sie przensi firma itp, itd.:( jacy ci irlandczycy panikarze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy dziewczyny z wielkim zezem so brzydkie? znam tako jedno panne i ma tak wielkiego zeza ze nie mozna sie patrzec na nio. a na dodatek ma meskie nogi(strasznie grube łydki i takie odstające) ten zez az bije jak idzie. jest oblesna poprostu. Czy mam racje?czy podobajo sie wam panny z zezami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o tego zeza to troche dziwne ale jak sie kocha..... to to chyba nie ma wiekszego znaczenia?? teraz jest tyle mozliwosci na wyleczenie zeza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off= daj spokoj nie ma co z takim gadac a w ogole mialas mi przeslac zdjecia czekam iczekam krejzol- kurde wlasnie ja sobie przypomnialam jak chodzilam do szkoly kurde jak sie czekalo na to zeby pojsc po wakacjach do szkoly pokazac sie i w ogole ciuchy sie kupowalao wszystko cieszylo a teraz nie ma dla kogo sie fajnie ubierac!!!!ale gadam od rzeczy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus ale ja wszystkim wyslalm zdjecia??!!!!! tobie tez (przynajmniej taak mi sie wydaje) terz niestety nie mam internetu w domu :(:( moze w nastepnym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc \" tez\" jeszcze ktos pomysli ze analfabetka jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie tez zawsze cieszylo pojscie do szkoly po wakacjach ale tylko 1 tydzien bo pozniej to juz nie bardzo:) jeszcze poltorej h i do domciu -dzis maz po mnie wyjedzie wiec nie bede musiala dreptac 20 min do domu:) i zakupki sobie zrobie, wyciagne go do pomocy przy wyboze tarki i obrusu:) napewno bedzie zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, wiem. tez tak mialam, ale nie w tym roku. matura mnie przeraza z historii i polskiego. tragedia...tyle nauki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja siostra tez ma mature w tym roku:) jak narazie do konca wrzesnia siedziec bedzie tu z nami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie mezulek przyjezdza po mnie (przy okazji ale przyjezdza) kolega spoznil sie na busa i musi go przywiesc .nie musze tluc sie tym smierdziobusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej byc nie moze. napisalam do niego, a on mnie olal. :(:( ja nie chce juz zyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol--->nie daj się, ciężki okres przed Tobą ale również perspektywa dużego sukcesu. Powodzenia 🌻 Żabka--->przepraszam, Maja przez to spanie w dzień tak mnie zajęła. Ale obiecuję pomoc. Jutro będę Cię ścigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pierwsza spiochy:) dziendobry co tam slychac?? krejzol dasz rade nie lam sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tyle sie przed chwila napisalam ale zapomnialam wpisac pseud i mi sie zmazalo buuuuuuuuu jak tam minal wam wczorajszy dzien mi spoko -po pierwsze kupilam sobie na lumpie po pracy fajny ocisly bialy golf dluzszy za pupe z superowymi zakonczeniami rekawow prz dloniach bylki a golf u gory taki dosc luzny tylko 12 zl oplacalo sie - po drugie spedzilam mile popoludnie z 2 przyjaciolkami ktore wyciagnely mnie na starowke bylo szybkie ogarniecie mieszkania pomycie naczyn przebranie( tu sie wkurzalam bo niby tyle lachow mam a jak cos to nie mam czego na siebie wlozyc)musze sobie kupic zwykle granatowe proste dzinsy - pozniej biego po sklepach bo prawie wszystkie pozamykane bylysmy po 18 -po czwarte dobre jedzonko w fajnej knajpie metropolis polecam -po piate zadzwonilam do mojego o ktorej bedzie on powiedzial ze pozno po 22 to ja stwierdzialm ze po co ma po nocy wrcac niech lepiej spi u cioci a ja chcialam zrobic babski wieczor pizamowy zeby dziewczyny zostaly na noc -ale po szoste okazalo sie ze cos tam u cicoci nie moze i wraca to moje dziewczyny wymyslily ze idziemy spac do jednej z nich ktora mioeszka sama obejrzalysmy serial z malaszynskim nie pamietam tytulu???srednio mi sie podobal dopiero pod koniec sie zrobil ciekawy pozniej men in tree na zmiane z big brotherem ludzie sa pogrzani ze jeszce wystepuja w takich programach masakra a pozniej ziuziu chociaz sie nie wyspalam - jestem ciekawa jaki mi syf zrobil moj jak przyjde po pracy to zobacze no i tesknie bo nie widzielismy sie prawie 2 dni moze to nam dobrze zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc off zdjec nie ma jak nie ma czekam zabka - to co z dziesiejszym dniem???? ziobro- czemu jestes tak malo???? krejzol -kurde ty to masz a co mu napisalas w tym sms oma- jaak nauka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja tez by, chciala sobie zrobic taki babski wieczor!!! tyle ze nie mam z kim?!!! moze i by sie znalazlo ale odeglosc irozne miejsca na swiecie robia swoje:( ja to bym predzej facetow znalazla na taki wieczor (zawsze tak bylo ze kobiety mnie nie lubily a faceci wrecz przeciwnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita nie mam neta!!!!!!! bede miec moze w nastepnym tygodniu:) wtedy wysle na stowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off- powiem ci ze ja chyba tez wole pracowc z facetami chciaz jedna babeczka by sie przydala teraz w tej nowej pracy jest 4 chlopow i ja sama takze o pierdolach nie ma z kim pogadac a le z kilkoma kobitkami to juz bym nie chciala pracowc bo to zawsze jakies ploty i sytuacje beznadziejne sa a z tymi moimi kumpelkami to znam sie juz ze 13 lat i my od dzieciaka razem mieszkamy blok w blok raczej mieszkalysmy bo ja sie teraz przeprowadzilam i tak chyba sobie zycia bez nich nie wyobrazam bo byloby takie nudne i bezbarwne na nie zawsze moge liczyc cokolwiek by sie stalo!mam w nich oparcie ciagle ktos dzwoni i chce gadac z prezesem a jego ciagle nie ma pytaaja sie o rozne rzeczy o ktorych ja nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ laseczki :) ita > tak jak pisałam Ci wczoraj w sms-ie :) pasuje? off> to Ty widzę masz powodzenie ,skoro koledzy zawsze Cie lubili ;) niestety często tak jest ,że dziewczyny są zawistne ,zazdrosne i z facetami się lepiej można dogadać :) krejzol> maturą się nie martw ,na pewno sobie poradzisz ,a jego olej ,nie warty jest Twojego zainteresowania :( Ja właśnie skończyłam sprzątać i teraz biorę sie za robienie ciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzIeN DoBrY 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ Nic mi sie nie chce............ Do roboty na 14 mi sie nie chce isc... musze wyprac i powiesic dzisiaj 2 fieranki i zasłony, nie dam rady powiesic. Pisałam wam kiedys jak na koncercie Paktofoniki w spodku skoczylam z barierek i kuku mi sie w noge stalo... wczoraj jak powiesilam fieranke czy firanke ( :-) ) to skoczylam z parapetu i teraz na ta noge stanac nie moge :-( Choleraaaaaaaaa.... do doktorka nie pojde bo boje sie ze mi do szyny wloza noge, a wtedy to a l4 musialabym isc, a pracownica dzisiaj , jutro, w sobote i niedziele ma wolne . Moze mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dokladnie przez cale zycie napotykam na wredne zawistne baby a faceci rozumieja mnie a ja ich:) facet potrafi byc o wiele lepszym przyjacielem. nie pojdzie i nie obgada za plecami (przynajmniej mi sie jeszcze nie zdarzylo) tequillka ty to sprzatasz i sprzatasz tylko:) ja w sumie ostatnio tez . a firanki i zaslony juz mam gotowe:) dzieki bogu bo nienawidze z ty robic!!!! krejzol na stara milosc najlepsza nowa:) ja zawsze tak sie leczylam:) sprobuj zainteresowac sie kims kto moze juz dawno ma na ciebie chrapke a ty tego nie widzisz . czasami tak jest ze wielu istatnych rzeczy nie widzimy! a jak nie ma kogos takiego to znajdz jakas \"przygodke\" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbka tequillka heloo dzien dobry o zabka widze ze ranny ptaszek dzis z ciebie moze tak o 18 sie umowimy co ty na to u mnie????? dziewczyny wiecie jak sie w excelu robi dodaatkowy wiersz bo wypelniam taka tabele i zapomnialam jednej pozycji ujac i nie wiem jak wstawic zeby sie niewymazala reszta ta co pod nia ma byc kurde ja juz dawno nic nie robilam w excelu i nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEQUILLKA MOZE LEPIEJ IDZ DO LEKARZA Z TA NOGA:( NIGDY NIC NIE WIADOME A LEPIEJ ZAPOBIEGAC!!!! ja tak kiedys KATAR ZANIEDBALAM I ZAMIENILO SIE TO W 5-LETNIA MECZARNIE Z ZATOKAMI I CO 2 TYGODNIE ANTYBIOTYKAMI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×