Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
ita > ubrałabym :) mam taką koleżankę co się świetnie ubiera ,a ubiera się tylko w lumpeksach :) ja kiedyś kupiłam sobie bluzkę i kurtkę ,ale nie umiem szukać ,to był przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciocia \" pani magister inzynier\" z kupa kasy ubiera sie duzo na lumpeksach zawsze cos extra znajdzie :!!!!! a ja to nawet niekiedy w dobrym sklepie nie moge znalezc nic co by mnie zainteresowalo. Mi to musi cos od wejscia wpasc w oko to od razu to kupuje i zawsze jest extra-przynajmniej dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka- mam takie fajne przynajmniej mi sie podobaja botki takie kozaczki do koztki z zamszu na szpilce 5 cm okolo czubek w szpic nie zniszczone 39 rozmiar na mnie sa jednak za duze jak ci sie beda podobac to ci je dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brazowe off- wiesz ja to zawsze cos wynajde oststnio to juz tak zcesto nie chodze bo ile mozna jak nie pracowalam to potrafilam co drugi dzien zajrzec bo to sie przyda tamto tez ale juz teraz ograniczam i nie kupuje wszytskiego co mi wpadnie w oko bo czasami nie przemysle i cos kupie a pozniej tego ani razu nie wloze bo nie pasuje mi do niczego albo cos tam a ja rzezcy ogolnie nie lubie wydawac bo jestem taki chomik zawsze sie wszytsko przyda potrafie zaniesc do piwnicy rzezcy bo moze kiedys sie przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pokłóciłam się z moim 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bedac na zakupach 2 razy wroku jak ja to tezbyscie kupowaly wszystko co wpadnie w oko a mi nieraz nic nie wpada i kolejny rok chodze w tym samym:( jestem okropna i wybredna jesli chodzi o ciuchy i buty. musi mi cos wpasc w oko a to zawsze za drogie rzeczy. raz wypatrzylam super spodnie (marzenie ale nie kupilam bo 350 euro nie dam no i chodze teraz w starych :( ja to nie mam prawie nic w szafie same potrzebne rzeczy nic wiecej:( a chcialabym miec pelno fajnych ciuszkow w szafie i codziennie w czym innym chodzic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wkurwia mnie 😠 żadna nowość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze porzadne dzinsy kupic ale zadne dobrze nie leza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita nie :) niechby spróbował to jeszcze by opieprz dostał ;) tylko cholera zawsze musi mi spieprzyć humor 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka- pogadaamy popoludniu ja teraz tez jakos dziwnie z moim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > ok :) już sobie wyobrażam jaki temat główny będzie naszego spotkania \"faceci- ciężko z nimi żyć ,a zabić nie wolno\" :P ita palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIECIE NIESTETY ZDARZAJA SIE TAKIE \"GLUPIE\" OKRESY W ZWIAZKU JA NIEDAWNO TAKI PRZESZLAM:( ALE JUZ OK . CZEKAM NA KOLEJNY TAKI ZLY OKRES WIEM ZE NADEJDZIE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off > u nas to nie okresy ,my się ciągle kłócimy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY W SUMIE TEZ BO ZAWSZE ZNAJDZIE SIE POWOD DO SPRZECZKI. ALE NAJGORSZE MAM ZA SOBO. ZAWSZE TEZ JEST WIELE MILYCH SYTUACJI KTORYCH NIE DA SIE ZAPOMNIEC:) SUMUJAC WSZYSTKO ZAWSZE KONCZY SIE DUZYM BUUUUUZIAKIEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka- probuje nie palisc ale popalam a co???? ja jestem z eswoim ponad 7 lat mieszkalismy blok w blok takze kazde popoludnie do wieczora nasze a teraz jak sie przeprowadzilismy na swoje to kazdy szczegol mnie wkuza wczesniej tez ale nie tak bardzo np ze zostawi skarpetki albo czegos nie zrobi albo zle cos zrobi itp a najgorsze ze ja sie go czepiam a sama lepsza czasami nie jestem ja mam to po swoim ojcu!!! i ciagle sie przez to klocimy ale to jest silniejsze ode mnie cigle tylko na niego warcze o co chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> to dobrze ,tak powinno być :) kłótnie są nieuniknione w każdym związku nie tylko partnerskim ,ale najważniejsze ,żeby umieć przeprosić i się pogodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jeszce dwie godziny a ja juz nie moge tu wysiedziec chce mi sie spac zabka- tylko sie nie przestrasz bo u mnie prawie niczego jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > a nic nic tak tylko pytam ;) Ja mam tak samo jak Ty ciągle sie czepiam i warczę na mojego :O ale on też nie jest bez winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > spokojnie :) przecież nie przychodzę po to ,zeby patrzeć co jest a czego nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ok niedawno wrocilam z lunch baru a tam taka pani moze troche starsza ode mnie w takiej zlotej marynarce moze zlotobezowej siedzi i udaje paniusie a ja balerinki biale dzinsy i bluzka na dlugi rekaw z lepszej bawelny haha i sie gapi nie lubie czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zrobilam sobie kawe zeby nie usnac czarna bo tu nawet mleka nie ma albo smietanek w ogole tu w tej nowej firmie smutno prawie nikogo nie ma i jeszcze takie zadupie za mostem teraz jak mam auto to jest ok ale jak nie bede miala to pewnie nie bedzie mi sie chcialo tu przyjezdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ WARCZE I WARCZE A POWINNAM CZASMI UGRYSC SIE W JEZOR!!!!! ostatnio wkurzalo mnie ze za pomalu chodzil po internecie :( no straszne wyjechalam mu ze jest wolny jak zolw i ze nie umie szybciej reagowac i zauwazac roznych rzeczy:( no normalnie to okropna jestem a on taki kochany:)!!!! ja pracuje na kompie i wyrobilam sobie juz szybkosc a on ma tylko kompa w wolnych chwilach a ja sie go jeszcze czepialam:( glupia jestem prawda?????????????????/ ale juz staram sie wyrabiac moja cierpliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita >gaduło :P mi sie nawet gadać nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co tam krejzol jak w szkole fajnie ma ja tez bym chciala wrocic do czasow liceum bo jak bylam w liceum to chcialam isc na studia a pozniej chcialam do liceum spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka- ty nie doluj moze kupie jakies piwka na wieczor co???? a co ma tu robic jak nie gadac z wami off- ja ma doslownie to samo za takie pierdoly ciagle na niego naskakuje on sie nie odzywa nie odzywa ale jak sie wkurzy to pozniej awantura cala para jak wloska rodzina i wtedy jest dobrze ale po kilku dniach znowu to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wejde na pudelka posmiej sie z gwiazd haha bo wy sie dzis ociagacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita ja juz przywyklam do tego ale zaczynam walczyc z tym bo malzenstwo powinno byc przykladem i wogole takie tam bla bla bla a tu nigdy bym nie chciala zeby ktos bral przyklad z nas :( moze w przyszlosci jak juz wywalcze swoj spokoj z sama soba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > biorę leki nie mogę ,też myślałam o jakimś winku czy coś w tym stylu ,ale nie mogę 😭 Ja kupię ciasto tylko powiedz jakie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×