Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

RATUNKU!!!!!! TEN DONIOO ODPISAL:) I POWIEDZIAL ZEBYM ZAKONCZYLA AUKCJE I WSZYSTKO WYSLE W JEDNEJ PACZCE ZA POBRANIEM! JEST JEDEN PROBLEM NIE WIEM W JAKI SPOSOB ZAKONCZYC AUKCJE!!! ??????????????????? POMOZCIE ZEBY MNIE KTOS NIE UPRZEDZIL!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek wszystkim od samego ranaa zaczynam monolog haha dzis rano wstalam i nawet mialam dobry humorek pomalowalam sie ubralam i wyszlam a tu idac juz kawalek drogi do przystanku okazalo sie ze zapomnialam kluczy od biura i kasy a w kasie sa kody do przelewow a dzis mamy robic przelewy bo 19 a do 20 skarbowke trzeba zaplacici to ja biegiem do domu po te klucze i tak mi jakos zimno bylo w uszy ze teraz mnie bola chyba sobie przewialam dobrze ze narazie nie jezdze 2 autobusami tylko jednym i pozniej z tym kolega z pracy bo tak to nie wiem o ktorej bym byla w pracy. wczoraj milam isc pilnowac siostrzenca bo moja sisotra miala miec jakies zebranie w przedszkolu ale nie poszla a ja mu kupilam fajne rajstopki i plasteline i kredki i chcialam sie z nim pobawic buuu ale jak juz nie musialm isc to juz mi sie nie chcialo i miala przyjsc kumpleka ale moj wczoraj wczesniej przyjechal i umowilysmy sie na czwartek pozniej poczytalam gazety i zrobilam sobie dluga goraca kapiel pozniej m jak milosc na wspolnej a z malaszynskim juz nie mialam ochoty ogladac i zasnelam w sumie standard dzis pewnie to samo buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie slyszalam ze w irlandi to nikt nie przywiazuje wagi do ubioru moja kolezaanka ktora siedzi w dublinie to mowi ze zalozy byle co i jest gwiazda haha!!!! ja w sumie kiedys jak pracowalam w pok w lukasie to moja przelozona burzyla sie do mnie ze mam chodzic elegancko ubrana jakies biale koszule itp ale ja mam inny styl i w dupie ja milam jak wiedzialm kiedy ma przyjechac wtedy sie w miare ubieralam elegancko pozniej jak bylam na stazu w tej firmie sisotry to tam mozna bylo chodzic w miare luzno ale wiecie bluzki najlepiej za tylek zero dekoltu ramiaczek itd a tutaj w tej nowej pracy w sumie tez powinnam elegancko bo siedze w sekretariacie ale przychodze roznie w dupie to mam ale w adidaskach jeszcze nie bylam hahah no i chyba nie bede buuuuuuuuu wlasnie musze sobie jakies czarne nike kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej off tylko ty od rana siedzisz ciekawe o ktorej zagladniesz???? ja dzis moze tez szybciej sie urwe z pracy bo jutro szkolenie i lunch bar jest zamkniety takze trzeba jakies zakupy zrobic na jutro no i musze jechac do biura rachunkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem juz dziendobry:) Ja kupilam wczoraj na tym allegro 3 pary butow te co wkleilam linki wczoraj:) a co tam raz sie zyje:):) Ja to chodze do pracy caly czas w adidasach i jakis luznych spodniach albo dzinsach:) ale jak sie przeniesiemy to chce ladniej sie ubierac i dlatego zamowilam te buty:) Dzis chyba w pozniejszych godzinach pojade do tej nowej fabryki tam teraz mam prace a nie chce mi sie jak holerka:( niestey tam caly czas szef jest i patrzy na rece a uwierzcie takiego szefa to by nikt nie chcial:( jest straszny i 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to gdzie ten nowy szef tu czy w tym nowym miejscu jak wczorajsze popoludnie ci minelo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten wlasciciel to raz tu a raz w nowej fabryce (przewaznie juz w nowej:( ) A mi popoludnia mijaja tak samo: przychodze z pracy , gotuje obiad , jemy go , ide sie kapac , jakis film ogladniemy i do spania> nic ciekawego w kazdym razie:( jedna wielka monotonnia!!Ty za to masz teraz weselej przy przygotowaaniach no i ta nowa praca:):) zawsze cos sie dzieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ten wniosek zaczyna juz byc nudny juz mam go dosyc fakt wychodza przy nim jakies nowe rzeczy ale wcale mnie to juz nie ciekawi! a w kolejce juz nastepny wniosek za nastepny okres beeeeeee ! przd chwila dzwonilam do kwiaciarni tam gdzie zamawiam kwiaty na slub i zmienilam tulipany na roze bo ta sukienka za bardzo jest elegancka do tulipanow i zadzwonilam do dziewczyny ktora robi paznokcie ona kiedys na pierwszym roku studiow mi robila jak jeszcze tak dbalam o siebie i w ogole teraz to mi sie nie chce ale na slub musze sobie zalozyc ale skubana podrozala 70 zl zalozenie a 50 zl uzupelnianie a kiedys brala 50 zl zalozenie a 30 zl uzupelnianie fakt ladnie robila a chyba ma duzo klientek bo skoro z domu przeniosla sie i robi w wynajetym pomiesczeniu w przychodni to chyba zarabia na tym fajny samochodzik sobie kupila i nigdzie wiecej nie pracuje jeszcze tylko do fryzjerki musze zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesa jeszcze nie ma dopijam kawe i jak patrze na ta sterte papierow to mi niedobrze czekam na prezesa i wtedy musimy wsztskiem papiery przejrzec i pouzupelniac popodpisywac i mase innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy wszyscy gdzie sie podzialiscie????? u mnie dzis w pracy fajnie bylo dzis prawie w ogole sie nie zajmowalam wnioskiem bo mialam inne rzeczy do robienia zaraz przyjdzie delegacja z ukrainy na prezentacje o naszym centrum jutro i pojutrze szkolenie takze zaczyna sie cos dziac przynajmniej jakis ludzi widze haha popoludniu na spowiedz a wieczorem jade ogladac opla tigre 1996 rocznik za 10 tys podobno wypas aale mi sie tigry ogolnie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mnie to martwic. juz ponad 7dni choruje. nie bylam u lekarza, bo bez sensu. to tylko przeziebienie. hm... nie moge sie doczekac weekendu:) same imprezy :P w szkole tez ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol--->Ty się lepiej w weekend kuruj w łóżku...Sama:) Ita--->i jak spowiedź:) Off i Ita--->kurde ja jak pracowałam, a też w sekretariacie, to się fajnie malowałam i ubierałam. Nawet jak już się Maja urodziła i musiałam przez to wcześniej wstawać to też, bo jednak do ludzi się szło. A tutaj:( Dziewczyny, nawet mam fajne ciuchy w szafie i nawet długie kozaki i kosmetyki lepsze niż w Polsce - tylko po co? Do garów, gorącej pary w kuchni i za przeproszeniem mycia kibla:(? Nawet nie wiecie jak mnie to przygnębia. Ale Dziewczyny!!! Bo Żabka to już wie, a wy nie... W piątek przed południem trzymajcie kciuki - zagęszczam i przedłużam włosy. Spełniam największe marzenie swojego życia. Tzn. mój mąż je spełnia:) Myślę, że jak to zrobię nareszcie moje sampopoczucie, a przede wszystkim samoocena, się poprawi. Trzymajcie kciuki!!! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooopa
a Ty co mandaryna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja pierwsza... Pije kawusie( nie dobra sobie zrobilam) , za chwilke z pieskiem na spacer... To co zawsze... A pozniej musze isc sprzatac u ojca,,, zwlekałam i zwlekałam a ta cala doktorka ma sie dzisiaj o 14 wprowadzic... Wczoraj sasoadka przywiozła mi zajebista kurteczke :-) Cała biała ( a ja uwielbiam biały kolor), kapuza z futerkiem :-) Kiedys musze sie zmobilizowac i guziki przyszyc do roznych spodni, sweterkow i marynarek , bo jak mi odpadły kiedys to te szmatki leza w szafie i w nich nie chodze. U okulisty bylam ostatnio i musze okulary kupic, bylam prywatnie. I teraz zastanawia mnie ile moge zapłacic za okulary... Mam do komputera , do tv i do czytania, a do jazdy autem mam przepisane jakies z ciemnymi szkłami czy cos takiego,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tequillka ja dzis z rana bylam w biurze rachunkowym dobrzez ze taki chlopak ode mnie z pracy ma kilometrowke to z nim jezdze bo autobusami nie chialaoby mi sie ziobro- spowiedz ok mlody ksiadz i w ogole w porzadku ogolnie fajny nawet wczoraj dzien byl; ciesze sie ze robisz sobie te wlosy na pewno poprawia samoocene twoja chociaz niepotrzebnie bo ja ze zdjec widze ze ty sliczna dziewczyna jestes ja tez bym chciala sobie samoocene poprawic ale wiem ze nie ma taakich mozliwosci w polsce takze staram sie przyzwyczaic di swoich 2 blizenek na poliku ale czasami mi nie wychodzi i wpadam w doly masakra fajnie ze ty masz mozliwosc bo ja juz tyle kasy wydalam i fakt jest poprawa ale slad zawsze bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic dosyc smetow wlasnie pije kawe i zaraz musze sie wziasc za robote bo mam jej mase nawet nie wiem za co sie wziasc wczoraj pojechalam na zakupy na szkolenie dzisiejsze do carrfuraa i polazilam po galerii ale nic mi sie nie podoba a musze sobie kupic jakies szpilki na poprawiny bo kupilam ladna czewrwona sukienke zreszta z lumpa za 10 zl haha ja to mam szczescie w ta niedziele poszlam na lumpa bo tak sobie powiedzialam ze moze jakas sukienke znajde a tu masz od razu znalazlam do czerwonej to albo czarne albo taki sam odcien czerwieni butow na nie???? wczoraj popoludniu jak przyjechalam z galerii szybki obiad i moj wrocil to do kosciola a pozniej do swojej mamy on do swojej nawet fajnie mi sie z rodzicami gadalo a czesto sie to niezdarza ale to dluzszy temat..... dzis moj nie wraca na noc bo zostaje we wloclawku a do mnie na noc przychodza moje 2 psiapsiolki i we czwartki sa super imprezy z czarna muza w hipnozie zawsze tam chodzilam jak jeszcze nie pracowalam prawie co tydzien czasami nawet sciemnilam mojemu ze ide spac a ja szybko do domu makijaz ubior i na imprezke haha ale to byly czasy dzis mam ochote je powtorzyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro- trzymam kciuki i jetem z toba ja tez czasami tak mam ze nic mi sie nie chce malowac ubierac itd. u mnie w pracy zaczyna sie szkolenie i zaczynaja sie zlazic sami mlodzi faaceci uuuuuuuuu nawet fajni pracownicy urzedow z woj kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo gdzie wszyscy tequillka, off, ziobro??????? zabka a ty gdzie sie podziewasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim:) Ja sie nie odzywalam bo zapracowana jestem przenosiny ida pelna para:):) wczoraj o 11 pojechalam juz do nowej firmy i siedzialam tam do 16:( dzis jestem jeszcze w starej i moge pisac z wami:) U mnie nic ciekawego monotonnia jak co dzien! Niestety moja siostra bedzie pracowac w weekend wiec nici z balangi a w nastepny weekend juz w sobote o 8 rano ma wylot do Polski:( Ziobro ile placisz za to zageszczenie i przedluzenie i u kogo o mi tez sie marzy:)!!!??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off--->bardzo dużo:( Robię to w tutejszym salonie, takim małym, który prowadzi fajna murzynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZE ZE TOPIC UMIERA dziewczyny wezcie sie za siebie bo ja nie wiem wchodze z rana a tu nic krejzol to juz w ogole nas nie odwiedza a reszta to co???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA JESTEM CHORA.... głowa mi peka, katar, gardło boli, ledwo mówie, pije herbatke i ide do doktorka... a najlepsze to to ze dzisiaj, sobota i niedziela robie cały dzien...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chorusko wspolczucia ja niewyspana bo wczoraj przyszla do mnie inna kolezanka na noc ktorej juz dawno nie widzialam i gadalam z nia do 12 w nocy i sie nie wyspalam a o 6.30 trzeba wstac!!!! zostawilam jej klucze a ona sobie smacznie spala buuuuu dzis po pracy do dentysty a pozniej do kina na katyn nawet pewnie do domu nie zdaze przed kinem i mam nadzieje ze wieczorem nie bedzie mi zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, za pół godziny wychodzę...na te włosy:) Trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle napisalam i mi sie skasowalo,,, ehh...bylam u doktorka, dostalam jakies tabletki i antybiotyk. Na te palce jakas masc dostalam, dobrze ze moj mezulek tez szedł bo zapłacil mi za lekarstwa -ponad 100zł! łaski w sumie nie zrobil bo ja sie od niego zaraziłam. Za 20 minut musze byc w pracy.... Ziobro napisz czy długo Ci to robiła? ja na balejaz jak ide to wysiedziec nie moge 1.5 h...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz do domku w sumie nie do domku tylko do dentysty uuuuuu a pozniej do kina mam nadzieje ze nie bedzie mnie bolec zab na filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×