Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

juz wiem jak i gdzie ten kod:) wpisze wieczorkiem:) ja zamawiam te buty od jakiegos donioo1 slyszalyscie cos o nim , albo zamawialyscie cos od niego?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chyba dobrze , zobaczymy czy zadzwonią :) Oby .. Ita co z Tobą ? jak dzisiaj samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka co tam u Cebie slychac???? zabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ITA OPISUJ JESZCZE RAZ WCZORAJSZY DZIEN!!!!!!!!!!!! CIEKAWE JESTESMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka-dzis samopoczucie takie sobie wczoraj gorsze ale dzis odrobinke lepsze wiesz nakrecam sie na dobre samopoczucie ale idzie mi to powoli mam nadziej ze zadzwonia a jaka branza???? wczorajszy dzien po wyjsciu z pracy jekos fataalnie sie czulam jedyny plus to to ze szefa nie bylo i musielismy jechac po te zakupy do centrum handlowego na to szkolenie i sie szybciej urwalismy z pracy w sumie bylam w domu o 15 a tak to zawsze po 16 nawet mi sie nie chcialo lazic po galerii ogladac ciuchy a to mi sie rzadko zdarza pozniej kolega z pracy podwiozl mnie do domu bo zrobilam tez zakupy dla siebie pod ta diete zreszta jak przyszlam do domu to sobie zjadlam piers a warzywami i nici z diety kopenhaskiej ja to jednak nie mam wytrwalosci poprostu bede mniej jesc pozniej zadzwonilam do biura parafialnego zapytac co i jak ze spowiedzia a ten mnie zaczal tak opierniczac ze szok ze juz dawno powinnysmy isc do 1 spowiedzi itd po tym calym zamieszaniu ubralam sie i poszlam do tego biura zaplacic dalam mu 500 zl a w ogole placi sie 400 zl to sie ucieszyl haha no ale jak zalatwilam biuro powinnam isc na 18 na msze sie wyspowiadac ale jak mialam jeszcze godzine to poszlam do kolezanki ktorej nie bylo potem do drugiej ktorej tez nie bylo no to poszlam do sisostry a pozniej juz mi sie nie chcialo isc na msze i poszlam do kolezanki ktorej jeszcze nie bylo to poszlam do mamy u mamy sie poklocilam bo okazalo sie ze kupila fioletowe i pomaranczowe balony i zilone i pomaranczowe serwetki na wesele a ja specjalnie zamawiam dekoratorke i bedzie mi stroic sale takimi zoltymi i bordowymi materialami takze balony i serwetki chcialam zlote zolte i bordowe albo serwetki moglyby byc biale no poprostu tak sie wkuzylam ze szok dzis maja to wymienic a jak nie bedzie to sama sobie kupie poszlam do kolezanki posiedzialam przyjechal po mnie moj po pracy i pojechalismy do domu i ziuziu taka moja szara rzeczywistosc ktora totalnie mnie przytlacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalam czy komus sie bedzie chcialo to czytac masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeczytalam od deski do deski i rozumiem cie tyle ze ja robilam w lokalu impreze weselna i nie obchodzilo mnie dekorowanie:) a wogole to mialam w nosie jak to zrobia!!! marzylam tylko o tym zeby byc juz w sukni pieknie wymalowana, uczesana i podziwiana przez wszystkich!!!:):) hihihi! :classic_cool: i marzylam o przetrwaniu tego!!! ale rozumiem twoje obawy i nie dziwie ci sie, ze cie zlosci jak cos nie po twojej mysli idzie!!W koncu to twoj dzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ona dekorowniem balonami sie nie zajmuje a i reszte trzeba kupic bo ja mam robione mozna powiedziec nie w restauracji tylko wynajmujemy sale a kucharka wszystko robi takze jedzenie i inne rzeczy wszystko trzeba kupic!!!! no ale w ogole kolorystyka moja mama cos nie tak z nia kiedys to dbala o kazdy szczegol! suknie tak jak mowilam w pt bylam na przymiarce przytylam nie wiem w sumie nie przejmuje sie tym slubem teraz jak na zlosc jakies pryszcze mi wylaza masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dzis mi sie znowu szybciej uda wyjsc bo jest duzo poczty do wyslania hura!!!! a do konca jeszcz 3h! jutro moj przyjezdza szybciej i idziemy na msze i sie wyspowiadac na 18 lubie jak jest wczesniej w domu a nie o 22!!! w czwartek jeszcze nie wiem co bede robila w piatek mam dentyste na 17.30 a na 18.45 ide do kina na katyn z siosstra jej rodzinka i moim i moimi rodzicami ! w sobote panienskie robie w lokalu idzie 7 osob a za rezerwcje stolika chca 300 zl brrrrrrr masakra a mialysmy jechac do gdanska ale pindy moje kumpelki nie mogly!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludzie 300stowy?? podarlo ich ja nic nie placilam za rezerwacje za darmo tyle ze trzeba bylo potwierdzic kilka dni wczesniej ze sie bedzie na pewno:) zalezy komu od mojej znajomej wzili 20zl ale oddali jak przyszla i wykorzystala te rezerwacje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zaraz zasnę na siedząco 💤 Ita > a gdzie robisz panieńskie ,że taka cen a? off > wybrałaś jakieś kozaki na allegro ?ja szukam ,ale coś nie mogę nic znaleźć ,torebki też mi sie nie podobają :O ja nie umiem tak robić zakupów ,muszę ,obejrzeć ,dotknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rezerwacja 300 ale to do wykorzystania w barze w hipnozie off wklej link to co sobie zamawiasz na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita >kawiarnia i cukiernia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie zamowie polbuty bo kozakow nie ma ciekawych. chce kozaki czarne a sa takie jak chce ale brazowe:( http://www.allegro.pl/item242534263_new_czerwone_lakierkowane_pantofle_39_donioo1.html http://www.allegro.pl/item242545763_new_czarne_pantofle_z_klamerka_39_donioo1.html http://www.allegro.pl/item242590237_new_brazowo_zlote_pantofle_z_klamra_39_donioo1.html postanowilam zaszalec tu i tak za te cene to mialabym jedna pozadna pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off jak wysylalas ostatnio zdjecia to na wszystkich bylas na sportowo ubrana a teraz takie buciki??? wyslij jeszcze swoich pare fotek!!!! pleas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze na wycieczki do paryza marzy mi sie podroz poslubna ale nie wiem jak z wolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak tylko mam okazje to wskakuje w sportowe ubranka:):) wygodnie mi wtedy. A te buciki takie bo zaczne sie wkoncu ubierac jak dawniej :):) oczywiscie tylko do pracy bo po pracy dresik:) a zdjecia to mam raczej w wolnych chwilach robione a wtedy to zawsze na sportowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabys do paryza??? to tak jak ja tez marze kiedys tam sie wybrac ale priorytetem jest raczej alaska!!!tyle ze tam strasznie drogo i mam nadzieje ze kiedys sie spelni to marzenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam- siedzę właśnie w pracy i z nudów przeglądam fora ;) temat ciekawy- zgadzam się, że znajomości nigdy dosyć i może właśnie przez internet pozna się przyjaciół od serca :) będę zaglądać ale teraz wracam do pracy, byle do 22... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love a gdzie pracujesz ze do 22??? napisz cos o sobie off no bo ja taak sobie mysle ze do takich szpilek to trzeba sie troszke podmalowac a z tego co wiem to ty za natura jestes w sumie nic nie robisz no nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO PRACY WSTAJAC O 6:15 TO TYLKO SZYBKO JAKIS PUDER I TUSZ DO RZES ALE JAK SIE FABRYKA JUZ PRZENIESIE I SKONCZY SIE TEN HAOS i syf to zaczne sie moze bardziej malowac tzn: czasmi jakis cien rzuce! a jesli chodzi o weekendy to zawsze jak gdzies jedziemy ( nie o plener mi chodzi) np. do znajomych to lubie zrobic jakas fajna fryzurke i podmalowac sie troche wiecej:):) Dawniej to codziennie sie malowalam i ubieralam extra!! dawniej to znaczy to : ze czesciej bylam na urlopie a wtedy to trzeba sie POKAZAC bylo:):):) no i na swieta pasuje mi sobie jakies fajne rzeczy pokupic zeby rodzinie calej jakos sie pokazac bo czeka nas odwiedzanie wszystkich. z niektorymi nie widzialam sie juz 2 lata:(( a dawniej mielismy super kontakt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ze ci sie chce jezdzic po tylu ludziach!!! ja to tez fluid puder sypki zeby sie nie swiecic brazujacy na kosci i tusz no i czasem korektor a nie umiem sie malowac cieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja umiem sie w sumie malowac bo mi kuzynka pokazala co i jak (taki szybki kurs-ona jest kosmetyczka ;) ) ale nie mam czasu na takie malowanie! ostatnio wydalam na sam puder,krem i jakis blyszczyk w polsce (na urlopie)jakies 220 zl !!! mam raczej dobre i drogie produkty ale nie mam kiedy ich uzywac:(:( tzn mam kiedy bo pracujac w biurze to codziennie powinnam wygladac extra, ale nie mam czasu ani checi . wiekszosc tu i tak chodzi w dzinsach i t-shirtach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×