Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

no nie wiem oststnio tyle jem ze szok ciagle cos mam w buzi dzis jak przyjde do domu to i tak od razu musze lecicec do kosciola na 18 jest masz to musze na niej zostac sie wyspowiadac a pozniej do kolezanki sie zwazyc bo nawet nie wiem ile waze a chce wiedziec ile schudne musze dzis troche posprzatac i poukladac i posegregowac gazety bo mam ich mnostwo kupuje i nie mam czasu czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie pamietam kiedy jakas Polska gazete ostatnio czytalam:(:( jakas claudie albo przyjaciolke bym z mila checia przegladla!:) mi tez by 3 kg pasowalo schudnac ale bez zadnej motywacji nie dam rady i mam to w nosie !!! jestem jaka jestem! 3kg nie duzo ale wystarczy zeby z powrotem miescic sie w moj rozmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wogole to wehikul czasu by sie przydal :):)albo jakas ambrozja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie przed chwila szef zadzwonil i powiedzial ze mamy jechac pod koniec pracy do sklepu po jakies pierdoly bo jutro jest szkolenie a ja mam tyle roboty w nosie to mam ja na pewno nie bede obslugiwac tego szkolenia ale w sumie fajnie bo juz za pol h sie zmywamy stad do sklepu i do domku super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz:):) ja jeszcze musze 4 h tu gnic a czas sie dluzy niemilosiernie:(:( chyba zjem kanapke teraz na poprawienie humorku i przytycie :(:(!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dzis ta grochowke bede robic ale mam smak na nalesniki albo racuchy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tylko moge jeszcze zjec piers z kurczaka i to wszystko buuuuuuuuu no i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty woda i piers:(( ja jak sie odchudzalam to zapychalam dupke tez gotowanymi rzeczami ,ale raczej wcinalam owoce, warzywa, salate!! zero ziemniakow (tylko czasami ale znikome ilosci)ryz, kasze i od 12 w poludnie juz nic nie jadlam pracujac fizycznie i po pracy jeszcze kawal drogi dzien w dzien biegalam , ale przez 3 miesiace schudlam 11 kg:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na kopenhaskiej tam masz scisle okreslone co masz jesc dzis tylko 2 jajaka pomidor szpinak ale nie jem bo nie lubie i piers z salata olejem i cytryna ale tez nie jam bo nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec pozostala ci woda i piers???!!!!!!!! hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok znikaam papa milego popoludnia jaak sobie pomysle ze jutro mnie czeka w pracy to samo co dzis to chce mi sie zygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wlasnie ten olej salata i szpinak maja dac ci energi!!!!!!!! wiesz o tym ?po to to jest w tej diecie!!!! uwazaj zeby nie przedobrzyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie reszta??????????????/ odezwijcie sie!!!!!!! jak tam po weekendzie???????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeziu krejzol czesc cos zadko jestes:(:( nie choruj wypij sobie fervex jest swietny mi zawsze pomaga:) Dzis tez musze go wypic bo mnie jakies przeziebienie tez dogania:(:( brrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwa tyle sie napisalam i zmazalo sie fuck fuck fuck chcialam wam opowiedziec moj wczorajszy beznadziejny zdolowany dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) itka zacznij jeszcze raz pomalu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE NIC NOWEGO POZATYM ZE NIE MOZEMY USTAWIC TEGO POLSATU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY MOGE JUZ ZAMAWIAC Z ALLEGRO tylko nie wiem jak ?????????pomocy !!!!!! chce za pobraniem zamowic i jest taka mozliwosc tylko nie wiem jak to zrobic musze sie wczesniej kotaktowac ze sprzedawca????????? i ta przesylka na na moj adres w Polsce a szwagier mi tu to wszystko w pazdzierniku przywiezie!! pomozcie bo chciallabym juz sobie cos zamowic zeby zdazylo dojsc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy w rzeczywistosci numer buta z allegro 39 to rzeczywiscie 39?????/ bo ja mam taki .a z dwie pary albo wiecej chce sobie zamowic!!! Boje sie ale ryzyk fizyk modlic sie zeby doszlo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz miec kod przysla ci poczta a pozniej licytujesz czasami sprzedajacy dzwoni albo ty jezeli wygrasz aukcje zeby domowic sprawe i to wszystko kurde a ja slencze nad tym wnioskiem i zygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chce kupic tylko z KUP TERAZ!!! i kod mam ale nie wiem gdzie go wpisac???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dokladnie nie pamietam ale chyba jak sie logujesz kliknij w kup teraz i cos sie wyswietli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off jak sie zalogujesz na allegro to potem klikasz na MOJE ALLEGRO u góry co jest. i tam w ustawieniach musi byc okienko na kod aktywacyjny. a co do wysylki za pobraniem to proponuje wczesniej napisac lub zadzwonic do sprzedajacego bo mało kto chce wysylac za pobraniem do osob ktore maja nowe konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat od jednego goscia chce 3 pary butow napisalam do niego maila zobaczymy co zrobi! i tten kod mam w domu wiec sprobuje go wpisac po pracy!! Tyle ze jak klikam na MOJE ALLEGRO to pojawia mi sie stronka logowania???????????????????? kurde nie lubie byc tak ciemna w czyms:(!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze przeciez mi napisalas ze musze sie wpierw zalogowac......... nie najlepszy mam dzis dzien!!!!!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak sie zalogowalam i klikam jeszcze raz na moje allegro to nie pojawia mi sie zadne okienko na wpisanie tego kodu tylko jakies tam informacje!??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×