Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mgrrrr

Co mowić żeby dobrze wypaść na rozmowie o prace-prosze o rady

Polecane posty

Gość mgrrrr

Hejka, w piątek mam iść na rozmowe do dużej firmy w sprawie pracy i właściwie nie będzie to rozmowa o niczym konkretnym( jak sie dowiedziałam ) a tylko o mnie i o pracy:) Jak się zachowywać, co robić, co i jak mowić żeby wypaść dobrze i profesjonalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgrrrr
Litosci pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno pewność siebie ,nie możesz siedzieć jakbyś przepraszał że przyszłas.Wygląd też ma duże znaczenie,musisz ubrać sie stosownie do sytuacji.Napewno będzie ok-powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgrrrr
A coś wiecej, jak mówić i co odpowadać żeby sie pracodawcy podobało, czy pewność siebie mnie nie zgubi? Strój to podstawa-elegancja musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whmmmm
Jakby wszyscy mówili to ssamo, to nikt nie wypadłby lepiej niż inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim mow prawde bo predzej czy pozniej wyjdzie na jaw ze mimo ze mowisz ze ze doskonale radzisz sobie ze stresem, a pozniej bedziesz trzasc portkami przed kazdym zadaniem, ktore wymaga szybkiej reakcji, mysle ze pewnosc siebie jest bardzo wazna, bo jak bedziesz znala swoje mocne strony to latwiej Ci bedzie sie odnalezc w konkretnej pracy, a poza tym schludny elegancki stroj i duzo usmiechu zebys wzbudziala pozytywne emocje, nie przejmuj sie zawsze poczatki najtrudniejsze, na pewno jestes osoba ktora wie najlepiej jak sie zaprezentowac sama siebie i zeby dobrze wypasc, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
u mnie w pracy to szefowa zwraca uwage jak dana osoba sie zachowuje, czy jest wystraszona czy rece sie jej trzesa, czy jest cicha i siedzi jak skruczona myszka, usmiechnieta czy ponura, nawet czas rozmowy sie dla niej liczy, jako osoba siedzi u niej 10 minut i nie ma zabardzo co do powiedzenia to jest skreslona odrazu, dlatego trzeba być otwartym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgrrr
to mnie pocieszyłyscie, z otwartością nie ma pproblemu, komunkatywna jestem nie raz za bardzo, stres cóż, róznie z tym bywa, ale czy brak doświadczenia może być widoczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
tego to nie wiem bo moja obecna szefowa pytała mnie o konkretne przepisy czy jakies tam ksiegowania, poporstu jak sie idzie na dane stanowisko to trzeba byc obezanym w temacie, wtedy mozna nadrobić brak doswiadczenia Jesli jestes taka jak piszesz to nie powinnas miec problemu na rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgrrrr
Gorzej bedzie z tym obeznaniem w temacie bo to dosc specyficzna firma i niechcialbym wypasc na niekompetenta, wiec zorientowalam sie poniekąd...osoba ktora mnie umawiala twierdzi ze i tak przejde przeszkolenie jezlei zalapie sie na to stanowisko, więc chyba musze ogolnie dobre wrazenie zrobic. A co odpowiadac jesli zapyta dlaczego chce te prace-być szczera i powiedziec , że mnie to nie interesuje ale jest zbierzne z moim wykształceniem czy kłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie generalizujmy
Strój, pewność siebie, i jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
troszke trzeba na rozmowie upiekszac to co sie mowi, na miejscu pracodawcy nie przyjełabym osoby która nie interesuje sie tym co chce robic, wiec na twoim miejscu nie dokonca powiedziałabym prawde, zastanów sie na pytaniem: dlaczego pani wybrała taki kierunek studiów bo moze ono paść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekrutuję i mówię wam
grzechy kandydatów: 1. mówi za mało lub za dużo 2. wychodzi bez pożegnania tzn, już chce mieć to za sobą, i nie daje rozmówcy szansy na podanie ręki, widzi drzwi i ucieka 3. nie dziekują za poświęcony czas/rozmowę 4. podaje tzw. obślizgłą rybę a nie dłoń PAMIETAJCIE! Nie bójcie się podać dłoni i lekko ją uścisnąć, naprawdę zwracamy na to uwagę 5. mówi nie na temat 6. używa kolokwializmów 7. moja ostatnia kandydatka: co drugie zdanie mówiła: żE TAK POWIEM, niestety nie została zaakceptowana Ludzie macie się sprzedać na tej rozmowie, podkoloryzować swoje nudne życie...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna Ty chyba maż rzeczywiście
12 lat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna Ty chyba masz
rzeczywiście 12 lat, tak jak w nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tak sadzisz? jedno zdanie nie swiadczy, ze wiesz o mnie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt faktem ludzie bardzo malo uwagi poswiecaja na przygotowanie sie do rozmowy kwalifikacyjnej, pewnie mysla skoro oddzwonili to pewnie mam juz te prace. liczy sie przede wszystkim pierwsze wrazenie, wiec musi byc ono jak najbardziej pozytywne :) poprzednik wspomnial o tym w jaki sposob sie nie nalezy witac na tzw. obslizgla rybe. niby nic a jednak wazna sprawa. nalezy miec przede wszystkim wizje siebie, wiec troche trzeba pomyslec, zaprezentowac sie z jak najlepszej strony. pracodawca musi miec stworzone wrazenie, ze to wlasnie ty jestes mu potrzebny, to wlasnie ciebie szukal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×