Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Czasem zerkam na inne problemy na kafe i to jest normalnie absurd. Za chuda łydka, za chude ramię, za duży/mały biust. Nic tylko zazdrościć ludziom \"problemów\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niektore te tematy sa beznadziejne... Wlasnie ogladalam pogode i ma byc snieg w lodzi i -2 st. :) w ogole wszedzie ma sypac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj sypało cały dzień. Śniegu dużo, ale teraz już jest ogromna chlapa bp wszystko się topi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe akurat cały czas mi działa, ale wszystko inne nie działa. Gady nie ma naszej-klasy też nie. Nie mam jak pogadać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi wczoraj tez co chwile kafe nie dzialalo a na naszej klasie nie mam konta :P a GG tez mi ciagle przerywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam zadnych problemow z gg z kafeteria czasem sie zadajaza:P kacha a czmeu ty znowu nei w skzole?? ja wlasnie wrocilam od chirirga jak to powiedzial bede zyc a nawet ejszcze skakac ale mam sie oszczedzac pzrze tydzien bomam naderwany miesien i on mi drazni nerw kulszowy stad taki pzrazliwy bol a cala ta pzryczyna jes t drugie kolano poeniwaz je odciazam kosztem drugiej nogi:P dostalam 3 rodzaje tabletek i gratisowe zwolnienie z zajec sportowcyh na caly rok:P to juz drugie w tym roku do mojej ,,szufladkowej\" koelkcji;P zaraz zazyje pierwsze tabletki i mam nadzieje ze jutro bede mogla sie ruszac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe najbardziej mnie rozbawilo to zwolnienie..:) juz sobie wyobrazam jak Ty idziesz do trenera czy tam kogos innego i dajesz zwolnienie :) ja nie jestem bo dzisiaj mamy w szkole jakis apel przedstawienie znowu i mi sie nie chcialo bo i tak prawie lekcji nie ma w dodatku sie udezylam tak mocno ze prawie chodzic nie moge a w dodatku mam jutro kartkowke z historii a jestem tepa bardzo z tego przedmiotu wiec potrzebuje duzo czasu na nauke :P ja chyba powinnam cala sie oblozyl gabka moze tak czesto by nic nie bolalo :P dzisiaj mnie strasznie boli bok kolana jak cwicze i dlatego nie cwicze... kurcze musze sie wziasc do roboty :P bo juz za 10 dni do lekarza... ciekawe co powie :) raczej ciekawe co ja mu powiem jak sie zapyta ile cwiczylam :) jejciu to juz za 10 dni :) moze sie dowiem co dalej ze mna bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdroworozsądkowe podejście do sprawy nakazywałoby zaprzestanie treningów do chwili unormowania się stanu kolana x, bo w ten sposób to możesz sobie tylko zrobić większą krzywde, a wtedy to już możesz nigdy nie zagrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem megusia juz powoli do tego dochodze i chyba zaniose zwolnienie z wilekim bolem serca no ale pzreciez nie bede caly czas chodzic kontuzjowana:(( wystarcyz mi kolano:(( dzis w nocy wogole nie spalam bo nie mailam jak ulzoyc nogi:(( moze dlatego az tak zmadrzalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze ejst to ze nie moge wyprostowac ani jednego ani drugiego kolana a popoludniu mam jazdy;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie zalatwilas Sandra :) ja tez nie mam jak ustawic nogi bo mnie w kazdej pozycji boli ale juz sie przyzwyczailam :D A powiedzcie mi czy moze byc mozliwe ze od jakiegos uderzenia skorcze miesni sie nasilaja?? bo nie wiem czy to taki zbieg okolicznosci czy to tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba moga sie nasilac:P bo ten lekarz dzis mi powiedzial ze mam starsznie anpiete meisnie i ze te etbeltki to rozluznia wiec chyba meisnie od udezrenia moga tez miec skurcze:P no niezle sie urzdzialam juz druga kontzuja po 2,5 miensiacach grania;/ jeszcze w zyciu tak nie mialam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... to dobrze bo myslalam ze cos ze mna jest nie tak :) ja nigdy kontuzji zadnej nie mialam :) jedynie tyle co stluczone kolano w 5 klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kacha ja mialam troche kontuzji ale przy sporcie to normlane i pozatym przez tyle lat to wcale nie duzo;P kurcze troche mi przykro z tym graniem taka bylam szczesliwa a teraz co...w sumie tyle czasu nie gralam i bylo no ale teraz juz sie tak nastawialam:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem jeszcze ich nie mam mama mi po nei pojechala i zaraz bede zazywac jak pzryjedzie;/ nawet mnie nei statrsz;P hehe chcoiaz mnie tam smrod tabeltek nie pzreszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość maści jest perfumowana, a niektóre są w ogóle bezzapachowe i nietrzeba ich brać do ust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra juz mi nie obrzydzajcie;P ja chce sie wyleczyc:P aa jeszcze wam sie nie pochwalilam ze palec sie dobzre zrosnal:P ale jeszcze powinnam go usztywniac nie wiem po co jak nie boli i jest zrosniety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide się uczyć, chociaż strasznie mi sie nie chce, bo pogoda nastraja raczej do snu niż do nauki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×