Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ja właśnie poćwiczyłam czworogłowa więc na schodach odczuwam minimalny ból, tradycyjnie po tych ćwiczeniu, ale po prostym już ok. A jak twoje, Sandra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ktoś musiał:D Kacha, a ty kiedy do lekarza??? I do którego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ortopedy ide w czwartek ale chce przelozyc na nastepny tydzien bo w tem czwartek mam konkurs na ktory bym chciala pojsc... moja mama bedzie dzwonila jutro do poradni i sie zapyta czy da rade przelozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje tez w miare dobrze:) jednak taping robi swoje i tabeltki pzreciwbolowe:) tez sobie Hinter wlasnie cwiczylam ale na mojej super pilce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skoncze laser to dopiero mam zadzwonic do niego i sie umowic na wizyte :) A Ty kiedy do lekarza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero w styczniu, jak na artro. Kolejna wizyta po nic jest mi potrzeba, zresztą ostatnio prawie nie cierpię, no chyba, że jak poćwiczę. Boję się, że po artro będę mieć znacznie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, ty codziennie jesteś na przeciwbólowych? Ja wieki temu przestałam brać bo guzik pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no codziennie rano biore tolperis i apo-naproxen w poludnie ketonal i wieczorem to samo co rano:P ale to ze wzgledu na plecy co nie zmienia faktu ze kolanko etz pzrez to mniej boli:D ja tez do lekarza ide w styczniu z kolanem;P bo z plecami w poniedzialek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, dobrze, że chociaż ci pomagają. Mi już prędzej pomaga inne ułożenie kolana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na samo kolano mi atbletki abrdzo pomagaja:) na miesnie juz nie ale za to na miesnie pomaga mi ben-gay i taping wiec nie jest tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, to może coś tam stoi na przeszkodzie i się ociera, dlatego przeciwbólowe nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem... jeszcze nigdy nic mi na kolana nie pomoglo... artro jedynie na jakies 2 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ja mam taką niechęć do tej artro...To jest poniekąd niewielkie rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zaczelam wierzyc w jej skutecznosc chociaz popzrednio mi wogole nie pomogli:P no bo skoro mi naparwai lekotke to jzu bedzie dobrze:) tobie etz Hinter pomoga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Sandra, tyle że z chondro już nigdy nie będzie całkowicie dobrze. No ale zobaczymy co będzie po. Może cud:D Sandra, a tobie już kiedyś naprawiali łąkotkę, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ta sama ale usuneli tylko fragment a ona sie dalej pruje i teraz beda ja zszywac w razie koniecznosci usuwac ale lekarz powiedzial ze na obecna chwile kwalifikuje sie do szycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,tylko\" do szycia ale rehabilitacja trwa wtedy rok:(( a po usunieciu miesiac -dwa i normalniesie chodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale chyba lepiej miec ta lakotke niz maja Ci ja usunac... tym bardziej ze trenujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno:P i wogole wierze w tych rehabilitantow powiedizli miz e jak sie teraz przyloze to potem bedzie mi latwiej :) wiec moze tez szybciej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oby tak pozostało!:) W sumie zostanie, o ile na to pozwolisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×