Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

To to zdrówko;p Ja nie mam przed sobą procentów ale herbatka też jest dobra:D A procentami obleję przy najbliższej okazji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi znowu nie;p Na chondro napewno coś wymyślą. Na wszystko już coś znajdują więc i na chondro przyjdzie pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony takie zwyrodnienia to jest całkiem dochodowy biznes z punktu widzenia przemysłu farmaceutycznego, więc może nie opłaca się szukać nowych skuteczniejszych leków? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to poniekąd śmieszne i smutne, że w dobie kiedy potrafią przyszyć i unerwić całą rękę, nie potrafią nic zrobić ze zwyrodnieniami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter wlasnie to jest najgorsze ze wszystko umieją zrobic a nie umieja wymyslic niczego na chrzastke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak dalej pojdzie to będziemy wiedziały więcej o kolanach niż wszyscy lekarze do kupy wzięci i same coś na chondro wymyślimy:) CO prawda mnie ten problem nie dotyczy, ale z przyjemnością Wam pomogę!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche... to jest przynajmniej dobre ze nie musze o 6 wstawac ale i tak musze wczesniej wstac bo na konkurs musze sie przygotowac i jeszcze dojechac a przy tych rozkopanych drogach co sa w lodzi to jest straszne...:P a dzisiaj moje kolano mnie dobilo... boli caly dzien... leze, stoje, siedze nie moge sobie dobrac pozycji w ktorej by nie bolalo :P ale ja sie poskarżę jutro lekarzowi :P a jak Twoje stawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×