Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

boli mnie np. od wewnetrznej strony kolana bok rzepki... i obok jak jest rzepka to ta kosc... jak leze na lewym boku i prawa noge mam na lewej nodze to mnie boli bo kolana i jak leze na prwej nodze a lewa noge mam na tamtej to mnie tez lewy bok boli... jak dotykam i troche mocniej przycisne tego boku tez mnie boli ... ale jak zwykle zapomnialam powiedziec o tym lekarzowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha no mnie boli tez wlasnie bok kolana od wewnetrznje strony to chyba od bocznego przyparcia a ten bok bardziej z tylu i na dole to od lekotki ale dokladnie nie rozumie gdzie cie boli:P ciezko tak opisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mi tez bylo ciezko opisac... chyba zrobie zdjecie i wrzuce :P bedzie kolejny temat do dyskusji:P i jeszcze mnie boli tak jakby poczatek kosci piszczelowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze to mnie boli najczesciej jak siedze bo jak chodze to mnie boli raczej tam w srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha no to masz coraz wicej wspolnego ze mna u mnie siedzenie to tez najwiekszy problem tylko juz nie wiem sama od czego:(( bo jedni mowia ze to lekotka boli a inni ze to wina miesnia co sie zle napina i dlatego boli przy siedzeniu jak bym byla pewna ze to miesien to nie musialabym robic artro:/ wczoraj gadalam z dziewcyzna po syzciu lekotki tez ternuje ale taniec i to co mowila to mnie przerazalo;/ pewnie przesadzam ale te jej opowiadania o rehabilitacji bylu starszne tak monotonnie i dlugo to trwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedziano ,że od chondro ból może zaciągać na wszystko dookoła w tym kości. Mnie czasem też boli piszczel. Kacha, zrób to zdjęcie i wrzuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja siedze to mnie jeszcze czasem bok boli i rzepka... Sandra nie martw sie nie bedzie tak zle... badz dobrej mysli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko przezyje cala ta rehabilitacje i wszystko innee byle nie musiec chodzic o kulach:((( a podobno pol roku to takie minimum:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo tak mi ta dziewczyna powiedziala:/ bede musiala wypytac dokladnie o wsyztko lekarza bo on mi nie powiedzial nic dokaldnie tylko ze dluugo ale niby warto moze to zalezy od indywidualnych postepow ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy co ci zrobia ...jesli to nie wiezadla ani szycie lekotki to raczej niedlugo:) ale to ci lekarz powie chyba dopiero po zabiegu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, będzie ciężko, ale takie życie. Kacha, i co? Wrzucisz tę fotę? Może bardziej zrozumiemy gdzie cię boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter dasz rade skoro my wsyztskie wytrzymalysmy to jakos:) gorzej jesli to bedzie pol roku wtedy moze byc rzeczywiscie ciezko:P najgorsze jest to ze jak sie gdzies idzie to nie mozna niczego w rekach tzrymac i wszystko musi za ciebie ktos noscic to mnie wyprowadzalo z rownowagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zrobila zaraz wrzuce i zaznacze gdzie boli... troche moga byc niewyrazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie nie chodizlo nawet o tkaie chodzenie gdzies tlyko w domu nie moglam sobie anwet kubka z herbata zaniesc do pokoju...chodiz o zwykle codzienne czynnosci;P a co do wychdozenia to ja nie zmaierzam pol roku siedziec w domu pzreciez tzreba jakaos studiwoac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sobie domyślam, jak wszystko jest utrudnione, pewnie nawet ubieranie. Kacha, dobrze zaznacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokaze wam moich zdjec bo nie moge znalezc kabla ale poszukam innych zdjec kolana w necie i wrzuce i zaznacze :) a kiedys rzuce swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×