Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

mam dziś beznadziejny dzień kolanowy, wysmarowałam sie ketonalem, ale oczywiście brak poprawy. mam nadzieje, że jutro będzie lepiej bo musze jechac do Katowic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej :) ale ciekawe co by lekarz zrobil gdybym mu sie zaczela z bolu zwijac w gabinecie :P juz sobie to wyobrazam :D:D :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bym chyba przestala do niego chodzic :D by mial jednego pacjenta mniej :P pewnie by sie cieszyl z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) wrocilam od lekarza no i jak mam takie glupie szczescie bo znowu go nie bylo:D no ale przyjmowal jeden lekarz (ten co jak ze mna wywiad przeprowadzal to mi kostke wykrecil) i ten co byl na poprzedniej wizycie jak mojego lekarza nie bylo... no i mnie zapisali do tamtej u ktorej juz bylam... no i jak weszlam juz do niej to zbadala mi kolana i w ogole popytala sie no i tak nie bardzo wiedziala co mi zrobic to sie zapytala czy mialam jakies zabiegi fizykoteraputyczne no to powiedzialam jej to co mialam rok temu i ze laser teraz mam no i dala mi skierowanie na jonoforeze z lekiem ktory sie nazywa \"BUTAPIRAZOL\" i jak wezme to to mam sie zglosic do mojego lekarza no i odrazu poszlam sie zapisac na termin no i najblizszy mam dopiero 24 stycznia :/ no ale trudno... mam nadzieje ze w styczniu bedzie :D i tak jakos wyszlo jak rozmawialam z lekarzem ze sie dowiedzialam ze chondro rzepki usg nie pokaze... czyli kolejny raz megusia miala racje :) Tylko ciekawe skad na USG mi sie wzielo ze mam chondro... nie wierze ze mam klykcia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi oczywiście nie pomaga, ale ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. mojej mamie np pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... hehe laser mi nie pomaga a mojemu dziadkowi pomogl... ciekawe czy jonoforeza mi pomoza :P a dugo takie zabieg trwa ? i jak to wyglada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieg trwa 10-15 minut w zależności od przychodni. przypinają na kolanie 2 elektrody i ustawiają odpowiednie natężenie prądu (jakieś 2 mA). trzeba mieć do tego 2 półmetrowe gazy jako podkład pod lek i elektrody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, na usg ci napisali chondro, bo im to powiedziałaś. Gdybyś o tym nie wspomniała, to by pewnie tego nie napisali. Dzisiejsza kolejna wizyta Kacha, ukazała, jak wygląda praca ortopedów, i że kolana są nieuleczalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno dlatego to napisal dlatego ze juz wiedzial ze mam chondro:P ale zaluje ze nie powiedzialam lekarzowi o dwoch problemach z tym kolanem... no ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego na przyszłość udawaj, że o niczym nie wiesz i nikt nigdy ci niczego wcześniej nie zdiagnozował. Ale dzisiaj pustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ale i tak by sie kapnal bo mam bardzo widoczne blizny na tamtym kolanie wiec by mogl stwierdzic ze jak w jednym cos jest to w drugim pewnie to samo i by sie zapytal dlaczego mialam artro :P no straszne dzisiaj pustki :) ale powiedzialam lekarzowi ze chodze jeszcze do jakiegos rehabilitanta :) i sie nie obrazil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha przy jonoforezie odczuwasz tylko lekkie mrowienie:) Zabieg sam w sobie jest dość przyjemny:) Mżesz siedzieć leżeć. Dowoli, a nie jak przy niektórych zabiegach masz postawę z góry narzuconą. Jeżeli mrowienie by Ci przeszkadzało lub coś piekło, bolało trzeba powiedzieć osobie obsługującej i wtedy zmniejszą Ci dawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie dobrze wszyscy mnie chwala:D tylko czworoglowy mi wczoraj nawalil i troche boli;/ ale solozyli mi plastry tez na niego moze pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×