Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

kacha niekotre z tych boli mam ja i wlasnie one wskazuja na uskzodzona lekotke.. ale tobie chyba w usg nic nei wyslzo z lekotka no nie??:> zwlaszcza to co cie boli przy blokach kolana i to przy dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładnie zaznaczyłaś i opisałaś tylko małe literki:) To czerwone to ja myślę,że to jest od chondro, ten ból. To jasno brązowe, to tak jakby coś się klinowało między kośćmi albo jakieś uszkodzenie tych miejsc???????? Jeszcze raz sobie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chodze i kucam tez mnie boli ale zapomnialam napisac... a z reszta nie mozliwe zebym miala cos z lakotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom pewnie tak...:) ale ciagle sie zastanawiam co to moze byc to miejsce co nikt nie wie co to :P i to dlaczego mnie ten bok rzepki boli bo ten bol mam tylko w tym jednym kolanie :P to wszystko mam tylke w jednym kolanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się wydaje, że coś tam się blokuje, między kośćmi. A czy przed artro, miałaś takie same objawy kolana jak teraz masz w drugim, czy te w drugim sa jednak inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, mnie to twoje tajemnicze miejsce też czasem zakłuje na sekundę ale bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prawym kolanie (tym po artro) nie mialam nigdy takich rzeczy tylko w tym jednym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a mnie boli caly czas przy kazdym ruchu i kiedys tylko to miejsce bolalo a teraz bol jak chce wtac przechodzi na cala rzpke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że jak mnie zakłuje to od zew. strony, ale naprawde bardzo rzadko, 3 razy na miesiąc może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli to by byl kawalek chrzastki to znaczy ze ja mam juz tam ubytek IIIst albo IV ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby to była chrząstka, to chyba by to musiał byś wielki kawał, a to chyba nierealne. Jeszcze się Megusia nie wypowiedziała w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem bo na stopniach chondro sie nie znam:) a z tym ubytkiem chrztaski to tak sobie tylko wymyslilam wiec sie nie sugeruj:P bo ja sie nie znam nie cchialam cie straszyc;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie nie da wystraszyc tak latwo :P wole wiedziec prawde...:P ale prawde to mi tylko moze lekarz po artro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzialam :P 19:55 :P ja bym chciala wiedziec co mi dokladnie jest i dlatego artro by moglo byc ale nie chce zeby mi szyli lakotke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, to może masz tez przerośnięty fałd i ci się wrzyna między kości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha dzięki, za mnie to jeszcze:D:D:D Choć kto wie co w moim stawie piszczy, może tez są jakieś rzeczy do rekonstrukcji bądź szycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter jesli podejrzewaja ze cos trzeba szyc to lepiej od razu podpisz taka zgode na uzycie materialow nierefunodwanych tak na wszleki wyapdek wtedy ci zorbia co trzeba za jednym razem...bo jesli nie podpiszesz nie beda mogli ci teog naparwic ebz twoejej zgody i bedzie cie czekala druga artro niestetyy:(( nie wiem dokladnie jak to wyglada ale warto sie spytac bo ja teraz musialam cos atkiego wypisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rezonansie wyszła chondro, a namalnie lekarz stwierdził też przerost fałdu bocznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinien chyba wszystko zbadać, ale pewnie zrobi tylko tam gdzie się powie, że boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja lekarzowi ktory mi robil nie mowilam gdzie mnie boli a nie zbadal mi wlasnie gorym kolana... myslalam ze sie dowiem co to jest to na gorze co mnie boli ale on mi tego nie zbadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha z tego co pamietam to mnie tylko w kolo rzepki na usg robili ale dokladnie to nie wiem bo nie pamietam nie mysle nigdy o takich rzeczach wychodze z zalozenia ze robia to co musza:P Hibnter no to nie powinnas miec duzych klopotow z powrotem do formy ale i tak bez cwiczen sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale żeście się znowu rozpisały;p Ja to mam normalnie szczęście. Jak jestem to nikogo niema i kot nic nie pisze. A jak urwe się na jakieś 3 godzinki to od razu ruszacie i mam dużo czytania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×