Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a tak wiecej to na poprzedniej stronie wrzucilam fotki z miejscami gdzie mnie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to moze dwie strony jejciu... nie wiedzialam ze az tyle tego napisalysmy :D heh... nic dziwnego ze Wam sie nie chce tego czytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to moze dwie strony jejciu... nie wiedzialam ze az tyle tego napisalysmy :D heh... nic dziwnego ze Wam sie nie chce tego czytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha jeżeli chodzi o to pierwsze zdjęcie to wydaje mi się że mnie też w tym miejscu boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... a juz myslalam ze cos ze mna jest nie tak :P i ze tylko ja mam takie dzwine bole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nietylko Ty;p A Ty też tak masz, że to miejsce boli Cię sporadycznie jak bezwiednie i niechący dotkniesz? A jak chcesz sprawdzić i lekarz dotyka labo coś to nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to miejsce zawsze boli... czasem to gdzie pomalowalam na ciemniejszy kolor boli jak stoje ale bok rzepki boli jak dotykam... a lekarz jeszcze nic o tym nie wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sobie kiedyś kupić taki rzepkotrzymacz jak na zdjęciu nr 1 i pani w sklepie ortopedycznym mi powiedziała, że takie coś NIE ISTNIEJE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiem Ci że pani była niedoinformowana:D Albo była nową ekspedientką niemającą o niczym pojęcia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no super fajnie jest zorinetowana ta paniw sklepie;P tzreba bylo kupic na ALLEGRO:P Julcia a jak ocieplacze?? kupilas??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam to najpierw zobaczyć, bo ortopeda mi powiedział, że nie wie czy to jest tak naprawde pomocne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×