Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no to widzisz w chorym kolanie ci nei stuka:P wszytsko sie zgadza:P buu zaczelam sobei tak robic kolanemi nie moge zniesc tego dziweku;P okropne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja zawsze słysze przy badaniu ortopedycznym \"ale ci to wszystko strzela i trze jakby sie kości scierały\" a mine ma przy tym taką ucieszoną jakby dostał fajne autko pod choinke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jesli chodzi o ogolne strzelanie to na rehabilitacji wszyscy z teog powodu panikuja:P a rehabilitant sie krzywi bo nie moze zniesc tego dzwieku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie przepadam za tymi odgłosami, zwłaszcza barkowymi - są chyba najbardziej nieprzyjemne ze wszystkich jakie się ze mnie wydobywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spać. może jutro uda mi sie zebrać na rehabilitacje, ale pewnie rano stwierdze, że mi sie nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie pochwale ze mi w barku tezstrzela chyba to od czasu tego wypadku na meczu... :P ale na szczescie to prawa reka a prawa nic nie robie tylko pisze bo gdyby to byla lewa to bym nic nie mogla prawie robic na w-fie bo np. jak gram w siatke to juz prawa reka nie zaserwuje bo boli :P w piatek mialam zastpestwo na sali gimn. no i dorwalam pilke do nogi i jak i probowalam troche pokopac (bol niesamowity... prawie kladlam sie na ziemi z bolu) ale ja i tak ostro gralam ale jak mnie nauczycielka zobaczyla to powiedziala zebym nie grala... poprostu mi zabronila... moze i dobrze bo niewiadomo jak by to sie skonczylo :P Wiecie ze dzisiaj jest dodatek do chyba gazety wyborcze a jezeli nie do tej to do innej. beda pisali w jaki sposob mozna wyciagnac kase za np. rehabilitacje itp. moze wpadniecie na jakis pomysl i wiecej dostaniecie bo ja raczej nie mam na co liczyc ale i tak kupie i dowiem sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sypie i jestem z tego pwoodu zalamana:(( jutro egzmain:(( kacha jkak kupisz agzete to powiedz jak ta akse odzyskac:P albo jaka to gazeta\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki napisze :) no Ty sandra niestety masz przegrane z tym sniegiem i egzaminem :/ ale napewno zdasz :D dobrze ze nie zdajesz w Łodzi bo bys napewno oblala, bo u mnie oblewaja nawet tych ktorzy zadnego bledu nie popelniom... mojego brata oblal bo powiedzial ze jechal zbyt malo dynamicznie... dziwne zeby jechac dynamicznie jak to taki wielki stres jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez oblewaja bardzo wielu neislusznie przyklady 1 proba uderzenia w samochod wjezdzajcy do bramy( nie bylo zadnego samochodu ale gdyby byl:P) 2 jezdzi pan bardzo dobzre nastepnym razem napewno pan zda 3 najechal pan na linie na luku prosz ewysiasc koles wysiada mowi ze nie najechal i zreczywioscie tak ejst ale egzmainator wydawalao mi sie ze pan najedzie ale teraz juz pan wysiadl dziekuje 4 prosze tutaj wyminac ten pojazd kursant mowi ze nie moze bo najedzie na ppodwojna ciagla egzmainator ze ma najechac i nic sie nie stanie wiec najechal i aten mu podizekowal 5 jezdzie dziewcyzna a egzmainator cyzta ksiazke i kzryczy niech pani zobaczy niech pani zobaczy laska popatrzala a on do niej dziekuje w czasie jazdy sie patzry na droge:P i tak bym mogla piac i pisac;/ przed chwilka mialam jazdy nei bylo tak zle ale jednak co lato to alto:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezle... hahah:) dobre bylo z tym samochode ze gdyby byl to by wjechał :) i to z ta laska :D no to u Ciebie tez jest niezle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze to z tym ze jezdzi bardzo dobrze :D w ogole dobrzy sa tam wszyscy u Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestey takie zycie oni tylko czekaja zeby im dac w lape ale ja nie mam zmairu najwyzje tak jak niektorzy zdam za 14 razem:P ale bede miec zasluzone prawko;P choc nie ukrywam ze chcialabym juz jutro zdac:P boje sie tez jak z moim kolanem czy wytrzymam bo w L-ce to mi instruktor czasem spzreeglo pzrytrzymal jak nie moglam juz wyrobci z bolu a tam anpewno nei moge na to liczyc;/ nie moge tez wziasc lekwo pzreciwbolowych bo wiaodmo ze pzred jazda sie takich nei zazywa:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz jeszcze bardziej utrudnione zadanie... ale wierze ze zdasz :) lece do lekarza a potem na laser i jonoforeze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ty masz utrudnione zadanie... ale wierze ze zdasz :) lece do lekarza i na fizykoterapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego własnie nie moge sie zebrać żeby zrobić prawko. zniechęca mnie wizja kilkakrotnego przeżywania tego koszmaru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze zdac:P jak anjpredzej bo nei chce mi sie tloczyc w autobusach;P a pozatym dzidkowie juz mi auto kupuja to co ma stac i sie marnowac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe rzeczywiście na Śląsku są wyjątkowo zatłoczone autobusy i wyjątkowo zdezelowane :P u mnie aż taki złom nie jeździ heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tramwajami mam akurta szczescie zwykle jezdzic nowymi:P pdoobno maja wszytskie tramwaje i autobusy wymienic przed euro 2012:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×