Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ide sie uczyć, stawonogi i inne żyjątka czekają. I tak zmarnowałam już pół dnia na rehabilitacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja sie teraz niczego nie ucze tylko przepisow ruchu drogowego:P od jutra zaczynam z histologia ciag dalszy:P ale nas z tej histologii mecza takei szczegoly ze zyc sie odechciewa:(( POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki, przyda się bo jeszcze nie zaczęłam a już chce mi sie spać :/ nienawidze takiej szarej pogody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole taka pogode niz slonce bo wteyd to juz miinne rzeczy w glowie:P ja tez juz ide:P w ramach odstersowania odwiedze basen i silownie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo juz wrocilam ale mam stresa wielkiego az mi sie juz rece trzesa a co bedzie jutro:(( jeszcze ciagle pada snieg..:(( normalnei zalamacsie mozna:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D ja mam cos ze stopa ale to na serio juz od chyba wrzesnia mam takie cos ze jak np. leze i stope na stope mam polozona (tzn. lewa na prawa) i chce ruszyc samą stopą to mi cos tam gdzie jest sciegno achillesa tak jakby blokuje przeskakuje wszystko naraz i ogromny bol przy tym jest... ale nie mowilam o tym lekarzowi... ostatnio sobie buty zimowe kupilam na lekkim podwyzszeniu piety doslownie 3-4cm i jak chodze w nich to tez mi sie tak robi... ale narazie nie mam zamiaru o tym mowic lekarzowi... ale mam pytanie czy Wy tez tak macie?? bo moze to normalne... i od czego to moze byc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu tylko mowie o kolanach... bo ogolnie chodze do niego w sprawie kolan a nie innych stawow... a z reszta on nie bardzo chce badac innych stawow... czyli rozumiem ze Wy tak nie macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to od butow tez moze byc;/ja jak chodze po sniegu w obncasch to tez mnie stopy bola. niewygodne buty moga CHYBA bardzo duzo dolegliwosci sprawiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja bym chyba zmieniła tego lekarza skoro jest mało zainteresowany innymi stawami, bo na problemy stawów kolanowych trzeba patrzeć z perspektywy całego szkieletu, zwłaszcza jeśli tak jak w Twoim przypadku nie ma żadnego urazowego podłoża dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mi badal stopy nogi czy mam proste czy nie mam jednej nogi dluzszej od drugiej itp. a w dodatku to nie jest tak bardzo czesto, tylko strasznie denerwuje jak taki bol zlapie... i w dodatku ostatni raz z moim lekarzem sie widzialam 6 wrzesnia...:/ jak ja mu powiedzialam na ostatniej wizycie o innych stawach to mi dal te zastrzyki z Movalisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:D Mam pytanie. Jak wygląda taka komisja (od ubezpieczenia)? Oco pytają itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem bo niegdy nie bylam na takiej komisji... Ale jak Sandre wpadnie to Ci napewno napisze... a co bedziesz miala?? juz wymyslilas historyjke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzisiaj caly dzien dziala :P tylko wczoraj mialam problemy z wyslaniem wiadomosci :P A jak dzisiaj Twoje stawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolano i łokieć źle :/ a ponadto mam straszne zakwasy od ćwiczeń kręgosłupa ;) a jak Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny OBLAŁĄM:(( wyjechalam na miasto i wrocilam do osrodka i myslalam ze juz zdalama on do mnie ze bardzop dobzr ejezdze i widac ze przepisy znam ale to pierwszy raz i mam jeszcze 2 szanse zeby zdac bez konsekwencji finansowych wynik egzmainu niestety negatywny:(( klocilam sie z nim ale nic mi to nie dalo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra nie martw się:*:*:* Zdasz następnym razem na 100% Facet widocznie był w jakimś nietęgim nastroju:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko na nastony raz musze czekac 2 miesiace:P a ja bym juz sobei chetnie swoim autkiem pojezdzila;P powiem wam ze z tego stresu to mnie nawet chyba kolano nie bolalo:D albo tego nei czulam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z egzaminatorem niestety się nie wygra :/ a kolejny egzamin to dla nich tylko i wyłącznie dodatkowa kasa :P u mnie zdaje sie średnio za 4 razem, nawet jeśli jeździ się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mogl mnie jakos oblac na miescie i przeasadzic a nie tak chamsko dopiero na placu:P no ale juz jakos sie z tmy pogodzilam ja przynajmniej wyjechalam z placu:P bo niestey 3 moich znajomych nie mialo tej przyjemnosci:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×