Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

myslisz ze by mi sie udalo??;/ nie wiem po pierwsze czy mi lekarz da to zaswiadczenie a po drugie czy dziekan sie zgodzi?? na cyzm to wogole polega?? i jak to wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw musisz zebrać od wykładowców zgode na przyznanie IOS-a, potem składasz w dziekanacie udokumentowane podanie do dziekana (mile widziane liczne zaświadczenia :) ) a potem nie musisz chodzić na zajęcia, tylko nie wiem jak jest u was na wydziale, bo różnie to bywa z tymi zgodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas niektortzy chyba maja ios-y ale dlatego ze studiuja dwa kierunki:P ale an cwiczenia i tak chodzic musza no bo inaczje tylko teoretycznie sie ich nie da zaliczyc a ja ma w sumie ze 2 wykladyw tygodniu obecnosc nieoobowiazkowa a tak to same cwiczenia;/ nie chce zawalic semsetru przez to:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym roku zaliczyłam 4 tygodnie nieobecności i w sumie nie miałam potem żadnych problemów, ale moje studia są jednak troche inne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak teraz zrezygnuje to bede musiec znow pol roku czekac;/ niby molgabym wytzrymac w koncu tyle czasu z tym chodze...ale boje sie ze mi ta lakotka rozpruje sie do konca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam właśnie taki dylemat z łokciem, bo nawet jeśli by mi sie teraz poprawiło po tych zabiegach, to jest duża szansa, że mi sie to odnowi jak po poprzednich 2 razach i będe żałowac że nie zrobiłam tego zabiegu a potem znowu 5 miesięcy czekania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na twoim miejscu jakbym miala IOS-a to bym poszla bo pzreciez i tak musze a potem niewiaodmo kiedy ci sie pzrytrafi moze juz bedziesz pracowac albo studiowac medycynye tam napewnoe nie mozna sobie zorbic takiego wolnego:P w parcy tez na L4 chyba za ciekawie nie patrza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu za długo czekam, jakby to była krótka piłka i miesiąc czekania to nie miałabym kiedy nabrać wątpliwości hehe a tak to czekam i myśle i coraz bardziej nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko tak nie myslec jak to juz niedlugo:P i trzeba wsyztsko zalatwiac:P ale narazie skupiam sie na sesji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie kiedyś ruszyłam w kwestii szczepienia na WZW B, ale okazało sie że już nie doszczepiają po 3 dawkach, więc jedno mam z głowy :) a co do innych załatwień to nie zostałam poinformowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam przed EMG testy i tez nie musze sie szczepic na zoltaczke juz:) ale jeszcze te wsyztskie badania mi zostaly usg to na wlasna reke wizyta kwalifikacyjna , spotkanie z anestezjologiem i rehabilitacja...;/ jeszcze musze odiwedzic lekarza rodiznnego w celu uzyskania skieroan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam co moze coraz bardziej skrzypiec w moim kolanie jak je obciaze ciezarem ciala i probuje kucnac... albo leze i rpostuje noge i zginam czuc jak cos skrzypi... nie wiecie co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ostatnio nie robiłam nic co mogłoby spowodować przeciążenie. Ani nie chodziłam duzo na w-fie też niewiele robiłam. A dzisiaj zwyczajnie się obódziłam i poczułam jak mnie piecze w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewcyzny:) Julcia znow nie wiem i nie moge pomoc:(( dobrze ze chcoiaz megusia sie tu zna:P dziewcyzny ja chyba oszaleje od nadmairu nauki juz nie moge:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zwykle zaczynam martwić dopiero jak coś mnie boli dłużej niż tydzień, bo mnie ciągle coś boli a nie chce robić niepotrzebnych alarmów heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×