Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

mnie sie przypaletalo jakies przezienbienie a wlasciwie to bol ucha;/ i powiekszone wezly chlonne ale mam nadzieje ze to sie nie rozwinie w nic wiecej...na chwilke odstawialam krople z grejfruta i oto efekt:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie bedzie dluzej bolec to ucho to nie lekcewac, bo wiem po sobie, jak tak zrobilam i pozniej to byla masakra, poza tym podobno nawet ogluchnac mozna! megusia te objawy to chondromolacja? ale chondromolacji sie nie operuje no nie? przed moja kontujza nie mialam chondromolacji ale juz na rezonansie po artro wyszla chondromolacja I stopnia, a to skrzypanie martwilam sie ze dalej lakotka sie rozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ucha juz odkrylam powod:P mam w gardle ropien juz go czyms tam posmarowalam wiec ucho pewnie pzrestanie bolec:) a co do lakotki agdizula to ja tez mam uszkodozna i chondormalacje chyba od tego no bo skad by mi sie wziela drugie kolano ma calkowice zdrowe...a mozesz pzrypomniec co sie tobie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy chondro są takie efekty nazwijmy je akustyczne, ale ja się nie znam, w końcu nie jestem lekarzem, więc moja opinia w tej kwestii nie jest miarodajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, zerwane wiezadlo poboczne, naderwane ( i chyba w niedalekiej przyszlosci mimo wszystko do rekonstrukcji) wiezadlo przednie krzyzowe, uszkodzona lakotka przysrodkowa i pekniea torebka stawowa. Zaraz po kontuzji mialam robiony rezoanas i nic nie wspominano o chondro, z restza po artro lekarz tez nci nie mowil. Artro mialam w marcu kontuzja koniec stycznia, 2 rezonans w pazdzienriku i tam juz dodatkowo mowia o ciałku Hoffy i chodnromolacji I stopnia. A ja wlasnie nie wiem czy lakotka moze tak skrzypiec tez. Ale ogolnie chyba jednak artro skoro i cialo Hoffy sie zorbilo i chondro to znaczy ze cos tam jest nie tak i pogarsza stan kolana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdziula u mnie dokladnie tak samo tzn pzred artroskopia wyszedl plyn i uskzodozna lekotka teraz w wynikach mam chondro, lekotke, cialo hoffy, pogrubiala blone maizowa, plyn, boczne przyparcie rzeepki...maskra;/ ja jestem szczesliwa ze chociaz wiezadla cale:) a ty jakis sport uprawiasz?? gdzie sie leczysz?? moze juz kiedys to pisalas ale ja mam slaba pamiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra tzn myslisz ze to moze byc wina tych wiezadel, bo chyba samo od sibeie by sie tak nie robilo.... musi cos wplywac na to, no nie? Sporty uprawiam wszytskie, nie trenuje nic tak jak Ty np siatki, wszytsko po trochu byle sie nei nudzic, ale najbardziej noga, siatka i narty! Lecze sie w krk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdziula nie mam pojecia od czego to moze byc..ale mozliwe ze od lakotki no bo ja mam wiezadla w calosci a jednak tez mi sie takei dziwne rzecyz dzieja..choiaz pewnie wiezadla tez swoje robia...a ty kiedy masz artroskopie?? czemu ci nie naparwoili wszystkiego za 1 razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 1 razem nie zorbili bo stwredizli ze naderwane to moze dma rad,e leakrz mnie nie znal... ale rehabilitant pwoeidizal, ze w moim przypadku chyba keidys je urwe, stwredizlamz e jesli sie nie rozwale na obozie, to pojde do lekarza i zapisze sie na artro jakos po maturze bo bede miala czas na rehabilitacje itd... tylko nie wiem czy sie na nia decydowac... ale skoro teraz jest coraz wiecej tych rzeczy to obawiam sie, ze moze ich dojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba doznałam cudownego wyprostowania rzepki, zlikwidował mi się konflikt udowo-rzepkowy i wysokie ustawienie rzepki :P nie wiem na ile ten opis rezonansu jest wiarygodny, bo pani nie zauważyła heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe megusia ja bym sie cieszyla:) ale pdobno boczne przyparcie mozna wyleczyc rehabilitacja wiec moze sie tez sama wyprostowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie noga boli... :P koncowka kosci piszczelowej :P (przynajmniej w tym miejscu)...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma potrzeby
to dlaczego nie chodzisz do masazysty???hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaki masz problem
zawsze bedzie padnieta bo nic z tym nie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra z racji tego, ze wiesz cos o tym chrupaniu, lakotce itd... i opisalam wyzej co i jak ze mna co bys zrobila na moim miejscu... :) wypowiedzi innych tez mile widziane:) Btw na forum chyba wdarl sie jakis intruz!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaki masz problem
Oczywiscie ,że bedzie padnieta,a co masz na mysli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdziula ja bym ci z checia pomogla ale nie wiem jak...bo tak na wiezadlach sie nie znam..wiem ze lakotke trzeba naparwic bo inaczej ze sportu nicic..ale sama bede juz miec 3 artroskopie i podchodze do niej naparwde negatywnie nastaiwona...znowu bedzie woda, pukcje, zmudna rehabilitacja...ale nikt mi juz nic innego nie proponuje a ja chce dalej grac...wiec jesli tobie zalezy na sporcie i normlanym funkcjonowaniu to pojdz moze do jakiegos innego specjlaisty moze (ja bylam u 4) najlepiej jakby to byl lekarz sportwoy oni najlepein podchodza do sprawy...i pozniej zdecydujesz co dalej robic..ale pzred matura lepiej sie nie babraj bo ja tak zrobilam a potem wysiedziec nie moglam na maturze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia a skad wiesz ze jest podwichnieta skoro na rezonansie to nie wyszlo?? kacha a moze ty masz ostefoita tak jak ja i dlatego cie ten piszczel tak boli?? zrob sobie rtg tego piszczela jak masz mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow... osteofita? cooo to jest? co do lekarzy, wlasnie zamierzam sie wybrac, ale nie moge w necie znalesc lekarzy sportowych ;/ w krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostofit dokladnie nie wiem jakas narosl na kosci powstaje w wynkiu zbyt duzego obciazenia czesto wtedy gdy staw pracuje nieprawidlowo:P ja ci moge polecic klinike sportowa w zorach z karkowa nie ma az tak dalkeo ja tez tam mam daleko ale po jedenj wizycie wieidzlaam wiecej niz po tych wsyztskich innych:P jeszcze klinika sw lukasza w bielsku jest dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest właśnie ta walnięta rzepka z artro + badanie + to słychać i czuć hehehe a co do opisów to już mam doświadczenie z rtg: bez zmian, a potemm się okazuje że zwężenie szpary stawowej z nadmierną sklerotyzacją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×