Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hinter psychicznie nawet spoko:P jak o tym mysle to panika:P ale na szczescie teraz nie mam czasu o tym myslec bo sesja trwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:d Co tam u Was? Jak wasze stawy?Przepraszam że się nie odzywałam ale byłam u babci:P Mam do was pytanie, a włąściwie prośbę o przypomnienie jak to jest w przypadku uszkodzonej łąkotki? Bo tak jak kiedyś wspominałam że lewa noga mi strzela przy prostowaniu... ale od kiljku dni pojawił się kłujący bol... To jest lewa noga w dolnym rogu kolana od strony zewnętrznej. No i chrupanie troche się nasiliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia przy uszkodoznej lakotce jest przeskakiwanie to na bank:P ale watpie zeby ci sie uszkodizla jesli nie mialas konkretengo uraazu... a jesli mas zpodejrzenia to idz do ortopedy niech to obejrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko na razie zastanawiam co to może być:P Może przejdzie a jak nie to napewno się udam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo takie klucie i strzelanie moze tez oznaczac chyba cos innego;p a jak od zew strony to chyba lakotk aboczna bo ja mam przysrodkowa uskzodozna i boli od strony wew:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, a ty masz problem z tą operowaną nogą? W którym miejscu ci trzaska przy prostowaniu? Sandra, to dobrze, że jesteś zajęta. Megusia, no nieźle to ujął:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter no dobrze ale juz mam dosc tej nauki...:(( a jak tam u ciebie?? a powiedz mi spalas w czasie artro czy nie dalo sie zasnac?? ja bym chciala spac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam jak mi wszystko naprawiali. Było to bardzo ekscytujące:) Za nic bym tego nie przegapiła, choć przed zabiegiem sobie tego nie wyobrażałam, ale jak potem raz zerknęłam, to mnie wciągnęło na amen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce spac ale kolega mi mowil ze spal tylko co jakis czas sie wybudzal na chwilke i znowu zasypial..mnie to wcale nie interesuje jak oni to beda robic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie watpie ale ze strachu;p dobrze ze nogi beda unieruchomione bo bym byla gotowa uciekac z taka poceita noga;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to jest ta druga noga. Trudno powiedzieć jak to trzaska i gdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ale ja jestem pewna tego ze ja nie chce teog ogladac;P i nie zmienie zdania...napewno... Julcia mnie dzis siostra blagala zebym sie nei ruszlaa w sklepie bo jak mierzylam byty to tak mi tzraskalo kolano ze ja az ciarki pzrechodizly hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No idealnie nie jest ale na razie nie narzekam bo nie boli:P No moje trzaska raczej tak dyskretnie, albo u mnie wszyscy zachowują się głośno:P Raz mi tak porządnie strzeliło że mama nie wiedziała co się stało ale wtedy to aż mnie zabolało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie tym trzaskaniem nie przejmowała, skoro inne stawy też wydają odgłosy, może taką mają \"urode\" jak to mawia mój dowcipny doc hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia a mialas kiedykolwiek jakis uraz?? pomysl dobrze..no m,oze tez byc tak jak kiedys megusia pisal ze to zmianyzwyrodnieniowe lakotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ale mowilas ze u ciebie moga byc zwyrodnieniowe zmiany wiec sie teog trzymalam...kurcze chyba musze zakupic jakas lekture fachowa bo ja nigdy nic nie wiem do porzadku:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie i nie chciałabym mieć. A dlaczego Sandra pytasz? Mam nadzieję, że cię to nie dotyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, że ja jestem mimo wszystko pare lat starsza + jestem zagrożona przedwczesnymi zmianami degeneracyjnymi ze względu na wiotkość stawów i ich nadmierną ruchomość, tak przynajmniej mi powiedziała reumatolog (oczywiście z uśmiechem na twarzy :P) nie miałam do czynienia z haluksami na wlasnej skórze, ale zaobserwowałam kilka okazałych egzemplarzy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo niestety ale chyba mi sie to zacyzna robic...tzn sparwa wyglada tak...mialam z aamle buty sportowe ale z ebyly drogie to mi ich bylo skzoda chdozilam w nich caly sezon no i zaczleo mnei bolec wtych meijscach wiec zaarz kupilam inne nowe..no i w prawej nodze a ni sladu a w lewej lecoiuitkie rpawie niewidoczne zgrubienie jest i nic w tym zlego gdyby nie to ze jak sciagne jakies spzilki alob czasme bez pwoodu to mnie strasznie boli tak ze nie moge stanac na nodze...najpierw myslalam ze to z pwodu kolana bo to ta sama noga...potem ze to z powodu zlamanej trzeszczki ktorej mi nie usuneli jakies 2 lata temu...ale teraz nie mam zludzenie ze to sie robi...bleee i chce czyms to smarowac s\zanim sie rozwienie bo teraz tego jeszcze nie widac a jak nei zadbam to bede wygladac paskudnie..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, pani r może się mylić. Zawsze są odstępstwa od reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wykrzywił ci sie paluch, bo haluksy to są koślawe paluchy, a nie tylko zgrubienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIeee nic mi sie niew ykrzywilo widizlam pare zdjec w necie i mowie ze moje to jeszcze nic...i mam nadzieje ze tak zostanie ale cos sobie na to zkaupie na wszleki wypadek bo jak tu potem jakies letnie buciki zlaozyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×