Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

noga spuchnieta od polowy uda do polowy lydki:P a kolano sino-czerwone:P ale warto bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie ide;P Hinter bedzie na ciebie:P a jak chodze to zalezy:) stram sie nie kulec bo nie chce zby ludize sie na mnie patzreli ale jak chodizlam na rehabilitacje to na biezni rehabilitant od razu poznal ze chodze krzywo i potem juz mnie pilnowal zbeym nie oszczedzala tej nogi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany:) Sandra, ty jesteś nienormalna:D A boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no boli ale da sie przezyc bo jak widac zyje:P mnie sie wyjdae ze to jest kwestia samozapracia moja kolezanka tanczyla na swojej 18nastce ze zlamana noga z przemieszczeniem a do lekarz aposzla dopiero za kilka dni :) nie mozna sobie wmawiac ze czegos sie nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam takiego zaparcia. Co za ludzie:D Pewnie masz dużą wytrzymałość na ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo tego nie mozna sprawdzic:P a jak twoje kolano?? wszystko dobrze juz??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem odczuję jakiś ból ale nie jest to nic strasznego. Jak mocno nacisnę na bliznę, to też jest trochę bolesne. Tylko noga jakieś 2 cm chudsza nad kolanem,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba miesnie te 2cm..;/ ja mialam 5cm chudsza ale teraz to chyba mam 10cm grubsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, myślałam, że się jeszcze wybierasz:) Ja już nie zamierzam jeździć na nartach, szkoda mi kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala sobote jezdzilam , dzis do poludnia...moze bym sie nawet wybrala ale chyba z kulami pod pacha to sie nie da hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie pzresadzajmy az taka wytrzymala nie jestem....po ostaniej artroskopii spalam tydzien non stop taka bylam zmeczona a jaka przewrazliwiona na pukcie szwow co chwile sparwdzalam czy sobie ich nie wyrwalam jak spalam:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no ale teraz już masz spore doświadczenie w artro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już się przydały bo wiesz czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Sandra faktcyznie jest njabardziej doswiadczona w artro, a Hinter co do zaniku to sie nie przejmuj ja mialam zanik 8 cm a teraz tez mam grubsza :) trzeba pracowac. :) a co do bolu to faktycznie znam ludzi ktorzy jecza, ze boli itp, a ja w stabilizatorze tym dlugim po artro w siatke pykalam:) wiem ze to troche nierozsadne ale nie moglam juz usiedziec :P na nartach tez jezdze juz w sumie z 2 tyg wyjdzie na ten seozn, a jestem bez wiezadla przedniego krzyzowego, tzn kwestia miesni, ale wlasnie dziwilam sie czemu takie sine kolano ale skoro ty Sandra tez tak masz to znaczy ze normalka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zastanawiałam czy już wróciłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje na raz w tygodniu, wymiennie hehe ale teraz musze wszystko pozałatwiać, pozbierać reszte wpisów do indeksu, podpisy na IOS-a, na początku semestru zawsze jest dużo spraw ;) no i na seminarium magisterskim wypadałoby bywać od czasu do czasu, bo nie wiem jak ja potem stworze tę prace hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak częstsza podróż w twoje ulubione miejsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wygląda :/ ale nie zamierzam się przemęczać hehe w końcu jestem chora, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, musisz o siebie dbać:) Powiedz im, że wyjazdy w tamte rejony pogarszają twój stan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, pod tym względem chyba nie jest tak źle?:) No właśnie, jakieś nowości w sprawach zdrowotnych? Kiedy idziesz do jakiegoś mózga?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×