Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

jak sie zapytałam lekarza czemu mi nie ciachnęli rzepki przy okazji artro to powiedzial, że tak sie nie da i ja właśnie nie mogę zrozumieć dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak to bez sensu trzeba robić drugi zabieg, chociaż artroskopowe uwalnianie często daje powikłania w postaci krwiaka i podobno lepiej robić to na otwarto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nigdy się nie przewidzi. Ja uciekam na godzinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na szczęście już nie wieje, ale za to wczoraj przemokłam w Krakowie do suchej nitki, a potem taka mokra siedziałam sobie kilka godzin :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja usiłuje właśnie ustalić czy w moim prowincjonalnym mieście moge zrobić EMG, ale nie moge nic znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to badanie robilam:P ale u nas:P tzn w sumie tez nie w swoim miescie:P ale jakby co to zapraszam:P wydaje mi sie ze to wszedzie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno na NFZ trzeba jechać aż do Rzeszowa, więc szukam czy prywatnie nie da sie tego zrobić na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze spytać jakiegoś fachowca, bo tak to mogę sobie szukać w nieskończoność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to mogłam spytać od razu, ale wtedy jakoś nie pomyślałam, ale i tak trzeba mieć skierowanie od neurologa "/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zawsze tak jest ze jak sie jest na miejscu to sie nie pomysli:P mnie w tym badnaiu cos wyszlo z nerwem strzalkowym ale nie wiem czy to grozne czy nie grozne bo akurat zmienialam lekarza i nikt juz tego wyniku nie widzial:P ale chybna nic takiego bo pisze ze leekko zmieniony sygnal cyz jakos tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytam ortopede i tak musze mieć skierowanie na MRI, bo nikt mi raczej na ładne oczy tego nie zrobi, a może uda mi się dostać na darmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, w szpitalu można się wykończyć od samego leżenia i nicnierobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była tv i pokoje 2, lub 3 osobowe z łazienką każdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×