Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

bo boli mnie prawa ręka, więc jak przejde na leworęczność przestane jej używać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to chyba wykonalne, ale czasochłonne, bo mózg musi się przeorganizować ;) a moja lewa ręka jest naprawde lewa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy bardzo dużym obciążeniu odczuje czasem jakiś ból, ale jest to całkiem coś innego niż było. Ogólnie słabe ciągle. Ale bardzo funkcjonalnie. Muszę na nowo poprawić mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te tasmy sa roznej wytrzymalosci ja na tej czerwonmej juz daje rade:) takze ty tym bardziej najlepiej kupic sobie caly zestaw na allegro sa ok 30zl kostzuja:) cwiczenia na tej mojej ulubionej pilce tez duzo daja a ile frajdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co, ćwiczę standardy i powoli rower. Sandra, a tobie robili coś z chondro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale przecież już sporo czasu minęło od artro, więc spokojnie możesz ćwiczyć na taśmie i to nawet nie najlżejszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, napiszesz nam w końcu to rozpoznanie?::D Kiedy miałabyś artro? Lipiec czy sierpień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na rowerze jeździłam niecałe 2 tygodnie po artro, tylko mi sie kolano blokowało przy 90 stopniach i w sumie do dziś mi rzepka przeskakuje jak jade, ale już chyba taki jej "urok" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój mięsień jest mocny jak w drugiej nodze tylko schudł i z wyglądu mnie to denerwuje trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząc z góry są to takie zgrubienia, przy moich chudych nogach głupio to wygląda, ale może to normalne, nie sprawdzałam u innych hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze:) ale teraz to ja sie zwijam spac:P artro w wakcje termin bedzie usatlany na wizycie dopiero ale ja chce lipiec zeby jako tako do pazdziernika dojsc do siebie no i zbey juz bylo po egzmainach na AWF dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie lekarz w krakowie mi to opukiwał i ściskał, ale nie spytałam czy to jakaś patologia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy napiętym? Ja raczej nie widzę nic takiego u siebie...ani nie czuje ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×