Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no tez tak sadze... ale tak myslac jakie sa problemy po rekonstrukcji wiezadla ile rehabilitacji jest itp. a zwykla artroskopia z mikrozlamaniami czy shavingiem chrzastki to wole miec chondro... :P a podobno bol od chondro wkoncu u niektorych ustepuje... ciekawe czy bede w tym gronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest najlepsze ze taki bol z boku rzepki mam tylko w jednym kolanie... moze to od stopnia zalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chondro kłykci robi się raczej od niestabilności kolana, a Kacha nie ma problemów z nadruchomością ani niestabilnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety raz zepsuta chrząstka ma tendencje do dalszego psucia, no i wiadomo, że wiecznie shaving nie jest możliwy. U mnie już nie będzie. Wtedy już tylko endoproteza. No a niestety nie mam 70 lat, żeby się tym nie martwić. Ja w 5 lat doszłam do ostatnich stopni i wcale nie eksploatowałam kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam stabilne kolano :P tak mi sie wydaje... :P oprocz tego ze jak stoje prosto to czuje ze umiem ruszac czyms w kolanie :P ale takto to wszystko ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) potrzebuje pomocy :D wiem ze pewnie to co napisze to po tym stwierdzicie ze jestem glabem z fizyki ale poprostu nie pamietam tego bo to bylo 2 lata temu a ksiazki z 1 klasy ani zeszytu juz nie mam :P wiec tak mam kilka zadan... mam nadzieje ze bedziecie znaly odpowiedz... albo przynajm,niej podacie mi wzor jak to obliczyc :P 1. Czy torebka cukierkow o masie 0,2 kg bedzie miec na Ksiezycu taka sama mase ? 2. Oblicz ciezar 4kg ziemniakow. 3. Jaka jest masa metalowej rury o ciezarze 150 N ? Wykonaj obliczenia. 5. Masa kuli wynosi 2kg. Oblicz sile z jaka przyciaga ja Ziemia i przedstaw ja za pomoca wektora. Przyjmij ze 1cm odpowiada 5 niutonom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Masa będzie taka sama, ciezar tylko będzie inny dlatego ze na ksiezycu nie ma przyciagania ziemskiego ) 2. ciężar to będzie ze wzoru F= m * g czyli F= 4 * 9,81 [m/ s^2] = 39,24 3 ten sam wzor co poprzednio przeksztalcamy m = F/g czyli m = 150 / 9,81 = 15,29 5 ten sam wzor F= m * g czyli F= 2=19,62 a wektro no to już musisz sobie narysowacJ chyba tak bo z glowy robilam szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :D wazne ze bede miala :D a jak noga dzisiaj ?? u mnie calkiem dobrze :D nawet dzisiaj na w-fie poprowadzilam rozgrzewke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo burza :D u mnie lekko kropilo przed chwila :D no to troche jeszcze go ponosisz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie jakos pogoda nie najlepsza co najgorsze mam w tym tygodniu zajecia terenowe;/ nie wiem nie dosc ze musze sie z ta noga jakos kustykac to jeszcze bedzie padac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie straszna pogoda jest :/ pada :/ a jak tam Wasze stawy dzisiaj ?? jakis zastój sie zrobil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w miare wporzadku... kolano boli ale juz nawet nie chce mi sie narzekac :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, kręgosłup cię boli czy plecy??? Bo to różnica. Miałaś jakiś większy wycisk na aerobiku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, mówiłaś coś kiedyś. A w której to części sie dzieje, bo się nie orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba z ucisku na nerwy, ale dokładnie nie wiem, bo nie sprawdzałam nigdy odcinka lędźwiowego kręgosłupa i nie mam zamiaru dociekać co z nim nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×