Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

właśnie w tym wieku zaczynają się problemy z kręgosłupem - okres szybkiego wzrostu :/ ehh pamiętam rotacyjne nastawianie kręgów piersiowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dociska się mocno dłoń do kręgosłupa, a potem się ją przekręca, tak przynajmniej myśle, bo nie widziałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra nie ma rzadnych takich problemow ze stawami jak ja... tylko ma wade wzroku... i kiedys sie bardzo czesto przewracala... heh... kiedys nawet potknela sie i wpadla do ogniska :D wtedy nie bylo nikomu do smiechu ale teraz jak to sobie przypominam to polewke mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, a co to znowu jest??? Kacha, no to faktycznie jesteście różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji tego ze sobie pomagamy:P to ja sie spytam ma ktos systematyke krolestwa zwierzat?? najlepiej po lacinie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba się specjalnie ustawić, jest to dość skomplikowane, zresztą już dokładnie nie pamiętam, bo to było chyba 7 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest tylko tyle: TYP : Mięczaki (Mollusca) Gromada: Ślimaki (Gastropoda) Małże (Bivalvia) Głowonogi (Cephalopoda) Pewnie potrzebujesz wersje bardziej rozbudowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie sie wkurzylam...:( wlasnie przeczytalam ze ta klasa do ktorej ja chce isc jest sportowa i potrzebuje jakies inne papiery dolaczyc... i pewnie sie okaze ze albo trzeba zrobic jakies badania albo pewnie cos trenowac... ;( jutro bede jechala tam sie dowiedziec bo na stronie nic nie pisza :/ mam nadzieje ze nie trzeba miec tych rzeczy... a moze Wy wiecie czy jak sie robi badania do szkoly wlasnie takiej sportowej to czy bardzo zle patrza na chondromalacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha pewnie lekarz medycyny pracy bedzie musial ci wystawic zaswiadczenie i jak sie nie przzynasz to sam nie pozna ze masz chondro:) oni az tak szczegolow nie badaja a czasem wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nie bedzie mi badal stawow i w ogole wszystkiego ? bo jezeli tak to zauwazy ze cos mialam robione po bliznach... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje... :) tylko lipa bedzie jak mnie przyjma do szkoly a sie okaze ze nie bede w stanie trenowac albo cos takiego... :/ heh... to sie przepisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom. masz racje :) a w dodatku w czerwcu jest jakis dzien kiedy moge jeszcze zmienic szkole a to jest napewno juz po artroskopii wiec bede wiedziala co mi dolega i co mnie czeka i jak cos to bede mogla zmienic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole sie nie uczylam :) ale najwazniejsze ze sie nie stresuje... :) bo stres swoje robi :) na razie podchodze do tego na luzie... :) mam nadzieje ze jutro tez tak bedzie... a jutro mam czesc humanistyczna wiec nie bardzo mam sie czego uczyc jedynie moge sobie lektury powtorzyc ale wcale mi sie nie chce... pewnie dostane ze 24pkt no ale trudno :) :P chociaz powinnam sie troszke tym zaczac przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×