Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

o 9 :) ale z domu musze wyjsc o 7:30 bo o 8:30 juz musze byc w szkole a akurat moj tata moze mnie o tej godzinie podwieźć a nie wiadomo co bedzie jak wsiade w tramwaj bo ostatnio ten tramwaj ktorym ja jezdze to jezdzi jak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac bo musze byc wypoczeta :) dobranoc :) odezwe sie jutro i napisze jak mi poszlo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh musze się poskarzyć na moje stawy i kolanka w szczególności:P no porażka. Boli strzela rusza się robi co chce:P Najbardziej bolą jak są w pozycji zgiętej... fakt faktem są zgięte dość długo, ale niestety przy dlugości moich nóg nie da się tego uniknąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo krótkie. Ja mam zaledwie 150 cm wzrostu;p tak tak mam skończone 17 lat;p urosłam mega no i siedząc na krzesłach różnego typu najwygodniej siedzi mi się ze zgiętymi nogami niż siedzieć na brzeku krzesła żeby jest wyprostować i takie są skurtki też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam :) test byl taki sobie, chociaz bardziej trudny niz prosty :) przerazila mnie charakterystyka bohaterow lektur ktorych nie czytalam P ale cos tam z jednej lektury pamietalam jak omawialismy wiec napisalam troche :) jturo matematyczno- przyrodniczy :) i nareszcie sie skonczy gadanie ze mamy sie uczyc bo egzminu nie napiszemy :D teraz zaczna truc ze mamy sie uczyc bo oceny nam obniza :D Ale powiem wam ze czekalam na ten dzien jak juz beda egzaminy... bo teraz tak szybko zleci... bo jeszcze tylko maj i koniec nauki :D tzn. koniec dla mnie bo moja klasa jeszcze bedzie siedziala 2 tygodnie w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy będą wyniki??? pamiętam jeszcze swój test kompetencji, pierwszy ważny egzamin w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos w czerwcu... nawet nie wiem kiedy ale zaraz sprawdze :) a z bolu w pewnym momencie wytrzymac nie moglam... bo na zwyklej lekcji 45 minutowej to zawsze moge sobie wstac do smietnika wyrzucic chusteczke, pojsc do tablicy to troche ruszam ta noga a teraz ruszyc sie nie moglam dopuki nie skoncze pisac... myslalam poprostu ze padne z bolu... A jak wstawalam z krzesla to tak mi cos strzelilo ze cala szkola takie luki na mnie jakbym miala pistolet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha napewno dobrze ci poszło:) A ja dzisiaj nie moge wytrzymać. w nocy ból był okropny, teraz też boli, momentami boje sie stanąć, jakoś tak jakby coś tam latało nic się kupy nie trzymało i takier cholernie odrętwiało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze mi dobrze poszlo... chociaz nie spodziewam sie rewelacji.. :P mnie w nocy tez bolalo kolano i rano i wczoraj wieczorem :/ to miejsce co nie wiadomo czy to kolano czy juz kosc piszczelowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha moja siostra mowila ze prosty byl wiec napewno dobzre ci poszlo:) teraz za mnie 3mjacie kciuki bo za 3 godizny mam egzmain na ktory umie tylko 1/4 materialu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pozno ? bede trzymala kciuki :) chcialabym miec co najmniej 25 pkt :) i mysle ze tyle powinnam zdobyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom :) ale mam nadzieje ze tyle zdobede... :) ciekawa jestem jaki bedzie jutro test :) ide chyba rozwiazywac testy :) odezwe sie pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zasypiam nad biologią, pogoda jest po prostu beznadziejna :/ a wczoraj było tak przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem spac w dzien :P ale uczyc sie nie bede :) pogoda jest paskudna... u mnie strasznie wieje... :/ przynajmniej wialo, nie wiem jak teraz bo mi sie ruszyc nie chce do okna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja już nie wiem co pomaga, bo ketonal to mój 10 lek z grupy NLPZ, poza tym niby jest forte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ketonalu jeszcze nigdy nie bralam... :P ale to chyba nie jest lek na moj wiek :) heh... ale mi sie zrymowalo :D kiedys mi tata chcial dac ketonal jak mnie strasznie kolano bolalo ale sie nie zgodzilam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, a miałaś Rantudil? Ten jest niezły. Mi nawet coś pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×