Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ja ostatecznie zdecydwaalam sie na bulgarie i to juz jest nie do dowolania na szczescie bo juz kilka razy zdanie zmienialam hehe;P to zycze ci udanego wypoczynku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy do Austrii. Sandra, a ty gdzie masz plany jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter ale masz fajnie ze do Austrii jedziesz :) Moja kolezanka wlasnie jest w Bulgarii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie wszytko jedno gdzie ja musze meic cieplo;P moja sioistra wlasnie niedawno wrocila z bulgarii:) oaplona mmm miodzio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o stawy to wszystko w porządku. Troche tylko kolana strzelają i coś w stopie przeskakuje, ale ogolnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ostro rehabilituje:) moje mkiesnie to tragedia i dopiero teraz to czuje:/ ale jest coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje też w nie najlepszym stanie hehe założyłam dziś taping (stabilizacja przednio-tylno-przyśrodkowa) i mi spuchło kolano :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to go odklej!! jak puchnie albo boli to znacyz ze plaster jest zle naklejony zawsze mi to powtarzaja zeby w razie czego od razu zdejmowac i nie czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem czy puchnie od plastra czy od ćwiczeń, bo w sumie mnie to nie boli jakoś szczególnie, poza tym mam opuchnięte nad rzepką (jak zwykle :/) a tam nie mam żadnego plastra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zdejme to mnie znowu zacznie boleć, więc już nie wiem co gorsze ;) a jak tam postępy rehabilitacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na ciebie te plastry tak natychmiastowo dzialaja??:P na mnie neistety po kilku dniach dopiero;P postepy dobrze mam jakies 70 stopni zgiecia, pewlen wyprost i okroooopnweee zakwasy..z mniej milych wiadomosci boli mnie podobno lakotka tak wymacali wiec ale nie wiem czy to od tego ze sie goi czy ze sie nie goi;/ zrobie za jakis okres rezonanas:) pozatym mam obrzek wiezadla rzepki chociaz to tez ponoc nic groznego no i jeszcze rzepka sie buntuje tzn dalej jest pochylona do srodka i nie bardzo pomaga jej mobilizacja ale bede sie na nia plastrowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no działają od razu o ile są dobrze założone, przynajmniej tak sądze po doświadczeniach z łokciem, bo kolana do tej pory nie tapowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie kolano boli bo chyba za duzo chodzilam...:/ dzisiaj szlam na pieszo na stare osiedle i spowrotem :/ a to jekies 7 km niby nie duzo ale to odczulam... a jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kacha maratonik sobie niezły zrobiłaś:P Moje kolano dalej strzela ale pozatym jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle to jest nic... zawsze wiecej sie chodzilo... ale jednak dlugo nie chodzilam duzo i raczej oszczedzalam noge :P U mnie jest bardzo dziwna pogoda. Raz swieci slonce potem wieje, zapowiada sie na deszcza potem znowu slonce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... no to u mnie w porownaniu z tym co jest u Ciebie to jest super :D ale pewnie przejdzie do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×