Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ja mam teraz bardzo fajną rehabilitacje, nawet chce mi sie chodzić o dziwo heheh ale mam tak obolały czworogłowy, że ledwie ciągne kopytko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez niby mam fajna ale nie chce mi sie chodzic;/ za duzo czasu to zajmuje;/ a pozatym za czesto i za dluugo juz tam chodze:P a zakwasyw czworoglowym...hmm skad ja tro znam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ćwicze obie nogi jednakowo, ale na tej słabszej odczuwam ten ból dużo bardziej, zresztą różnica w sile mięśniowej obu nóg jest widoczna, chociaż ta "lepsza" noga wcale nie jest taka dobra hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy mam zanik, ale jak się okazało prawie w ogóle mi się ten mięsień nie napinał przy ćwiczeniach izometrycznych, a teraz cia już w UGUL-u 2,5 kg więc mam nadzieje, że jest lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarcyz zmierzyc uda:) zreszta u mnei niesteyy widac golym okiem:( ale mam jakis zabieg z pradem co sam mi ciwczy ten misien /:P chyba to wlasnie tens ale pewna to nie jestem bo nei znam sie an tych nazwach;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem polega na tym, ze ja mam tak chude nogi, ze u mnie obie wyglądają jak w zaniku mięsni hehe tak więc mam "mało mięśni i jeszcze słabiutkie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no chyba ze tak:) na takich sie nie znam ja mam umiesnione nogi bo w koncu troche cwicze hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno na zaniki mięśni najlepsza jest terapia energotonowa, bo stymuluje mięsień na całej długości, a nie tylko w miejscu elektrod jak np. elektrostymulacja czy prądy Kotza, tylko nie każdy gabinet dysponuje takim sprzętem (to tak z najnowszych informacji jakie uzyskałam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a jak to wyglada w parktyuce? bo ja mam duzo zabiego w pradem ale nie mam pojecia jak sie nazywaja;/ mam taki np ze mi daja jedna lektrode pzry biodrze jedna przy kolanie i miesien normlanie sie sam rusza, mam jeszcze jakis taki ze daja nad kolanem i pod kolanem i to troche szczypie, mam jonoforeze i jakies tam inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w praktyce to nie mam pojęcia, bo nie próbowałam tego, bo na razie ćwicze, więc darowałam sobie wspomagacze heheh musze sobie w końcu zakupić taśme tylko nie wiem jaki kolor zieloną czy niebieską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tasmy oplaca sie;) kup niebieska tak mi sie wydaje jesli mowimy o tych z thera band czy jak to sie tam pisze:P bo ja mam inna firme:) i mam zolta czerwona i zielona ale dzialaja tak samo:) ja tez cwiczen na tasmach na rehabilitacji niekotre cwicznija juz na zielonej:D ale nikotre tylko na czerwonej daje rade:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz ćwicze na zielonej (4 st. z 8) i podobno nie ma sensu kupować mocniejszej, bo ta nadaje się zarówno do odżywiania stawu jak i wzmacniania mięśni, wg skali jest mocna, a niebieska bardzo mocna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestem już. Dobrze, że do końca tygodnia jeszcze wolne bo nastrój totalnie wakacyjny mam:D Za dużo nie pisałyście, tak więc szybko sobie poczytałam. Megusia, widzę, że się ostro wzięłaś za siebie, tzn. ćwiczenia:) Sandra, a co u ciebie? Chyba duży postęp, co? Zrosty już rozciągnięte? A jak z bólem? Widzę, że już się na wesele szykujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche dziewczyny wczoraj popisałyście :) Hinter jak było na wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w planach jeszcze 2 tygodnie zabiegów na łokieć, tylko nie wiem co to ma być, ale ide w ciemno, bo nie mam już nic do stracenia :/ Fonoforeza to był niewypał i ręka boli mnie jeszcze bardziej :P nie wiem jak ja zniose 5 tygodni zabiegów pod rząd heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Hinter:) jak wakacje? pewnie udane:) u mnei troszke lepiej ale nie jest jeszcze dobrze..zwlaszcza to zapalenie wiezadla mnie denerwuje bo niewiadomo skad sie przyplatalo wrrrr...jutro bede cos wiecej wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super było, bo i jak:D No ale koniec bajki...choć jeszcze parę dni wolnego mam.:) Megusia, 5 tygodni???Szok:D A poprawa jakaś jest? Sandra, a co z tym więzadłem? Jak zgięcie? Kacha, co u ciebie? Dajesz żyć kolanom???:D Czy je dręczysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter no jakies zapalenie mi sie zrobilo...ostanio mialam 82 zhiecia teraz jest chyab wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro odstawiam;) a z tym weizadlem to juz mnie od dwoch tygodni boli a tyydzien temu wteirdizli ze to zapalenie..nie wiem zoabcze co mi powiedza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro wielki dzień:D Masz też jutro wizytę? Zrosty rozciągnięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam dostać medal \"wzorowa pacjentka\" heheh Zrobiłam normalnie 120% normy (te dodatkowe 20% to była moja inwencja w postaci tapingu - nie było go w zaleceniach :P) :D i nawet ide dziś do reumatologa :P szkoda tylko, że dalej mnie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolana wporzadku... Coraz wiecej robie z tymi kolanami... ostatnio bylam na koncercie i nie bylo az tak zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, a coś ci dokuczają czy odpuściły całkowicie? Megusia, i jeszcze pani reumatolog? No, no, no, jestem pod wrażeniem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ide dopiero wieczorem, strasznie mi sie nie chce, ale przynajmniej będzie z głowy na jakiś czas, taką przynajmniej mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co właściwie do niej idziesz? Potrzebujesz jakieś skierowanie czy receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×