Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Chyba do końca życia przyjdzie nam zapychać na taśmach i innych bajerach. Mięśnie to jednak podstawa prawidłowej pracy stawu, szkoda tylko że tak trudno je wyrobić, a potem utrzymać w formie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem kiedy mam ortopedę ... 1 kwietnia ! :(:( ponieważ doktorek bierze urlop 4 tyg na caly marzec a na luty nie ma juz miejsc. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie byłam. Ale idę do zwykłego jeszcze w tym tygodniu ale nie wiem kiedy. Jeszcze musze zrobić te badania prywatne ale już mi się tak z nimi nie spieszy skoro ortopedę mam za 2 miechy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) kapa z tymi kolejkami u was chociaz jak na NFZ dwa miechy to chyba i tak szybko:) zreszta te wyniki mialas dobre wiec nie ma pospiechu chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeżeli chodzi o wyniki to nie ma pośpiechu ale kolano boli mnie ciągle a ja nie wiem co robić... Moja mama twierdzi że mi kupi glukozaminę ale po co mi to skoro nie pomaga... chyba że w strzelaniu by pomogła ale strzelanie mi nie przeszkadza chyba ze boli przy strzelaniu. A nie wiesz czy ta maść Arthrostop (czy jakos tak) z glukozamina moze jakos lepiej pomaga nic tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie przerehabilitowałam i miałam kontuzje łydki hehe Już się ze mnie wszyscy śmieją że rozpadówa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha watpie zeby masc pomagala bardziej niz tabletki;/ masc nie wniknie tak gleboko jak tabletki ktore dzialaj od wew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... Czyli lepiej nie kupować bo i tak raczej nie pomoże... A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dmucham na zimne i jestem póki co...zadowolona:)A na maść szkoda kasy...chyba, że jakiś cud i tobie pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro kwas hialuronowy ma bardzo wątpliwe działania to co dopiero taka glukozamina w maści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Oj dawno mnie tu nie było:/ Właściwie to z moimi kolanami jest raczej ok. Rzadko bolą, mało strzelają. Ale mam takie pytanie:P Czy są jeszcze jakieś badania kontrolne na ktore skierowanie może wystawić mi lekarz rodzinny? No i jakie to badania. Tak jakbym chciała się przebadać żeby sprawdzić czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz lekarz rodzinny może chyba dawać skierowania na wszystko, tylko dalej tłumaczą się tym, że nie mogą, a prawda jest taka, że szkoda im kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, ale jakie są takie podstawowe badania? Nie licząs morfologii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie. Takie ogolne badania:D W sumie to nie wiem na co konkretnie chciałabym przebadać ale chciałabym jakos sprawdzić czy nic mi nie dolega:P wiesz taki jakiś strach że może być coś nei tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z podstawowych to lekarz zwykle zleca morfologie z rozmazem, badanie ogólne moczu i OB. Można też zrobić sobie jonogram na Na i K. I tak decyduje lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak ostatnio wszyscy zajęci? Megusia, jak tam reahab.? Coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie co może się stać przy tak codziennej czynności jak zakładanie skarpetek :P Zakładałam skarpetkę no i lewą nogę podniosłam do góry i się troche schyliłam i nagle poczułam ogromny ból, ścisk w plecach z prawej strony pleców. Oddychać nie mogłam i się ruszyć. Już ruszać się mogę jeżeli można to tak określić ale jak za szybko coś zrobię to mnie taki ból łapie i nie mogę oddychać. Wychodzi na to że chyba mam za mało ruchu ostatnio... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siniaki od masażu? Kacha, gdzie cię zabolało? W kręgosłupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie w kręglosłupie tylko bardziej z boku... Raczej to mięsień... Chociaż na początku zaraz jak mnie zabolało myślałam że to żebro no ale to by raczje nie było możliwe :P:P może gdzieś znajdę zdjęcie jakiś pleców to pokaże gdzie mnie tak boli :P Niezły masaż musi być skoro masz siniaki.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od masażu :) Równo mi dociska do kości i chyba stąd te siniaki. Niespacjalnie to lubie, bo jeszcze dodatkowo na zmiane trzeba wciskać tę nogę w wałek i rozluźniać, więc jest to troche męczące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, coraz ostrzejsza rehabilitacja:) Kacha, a jak twoje kolana ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×