Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Eee tam od razu na manowce ;) Mam jeszcze dużo czasu na zrobienie tego :D Poza tym tłumacze sobie w międzyczasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumacze fragment "E' una vita che ti aspetto" Fabio Volo, na szczęście książka jest współczesna, bo z takim na przykład Svevo byłby problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia o czym mówisz:) A jak tam wyprawy na uczelnię?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dobrze, teraz kończy się semestr, więc jest trochę więcej pracy, jak dobrze pójdzie, to w ogóle nie będzie sesji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niestety nie ma zerówek, ale tak się złożyło, że na 5 roku nie mamy egzaminów tylko zaliczenia na ocenę i wszystko będzie jeszcze przed sesj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajdę jakieś towarzystwo to chętnie pojade, bo samej mi się nie chce, a jak nie to będą jakieś wyjazdy z doskoku :) Z drugiej strony powinnam wziąć się ostro do pisania pracy magisterskiej, bo na razie leży odłogiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrona przewidziana jest na drugą połowę czerwca o ile praca zostanie napisana hehe A jak nie to wrzesień, chociaż sądzę, że prędzej promotorka mnie udusi :D Już w październiku nam zapowiedziała, że nie chce słyszeć o żadnym wrześniu, październiku, itp. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba się brać do pisania. Ok, muszę odstąpić od miłej dyskusji. Może jeszcze potem wpadnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nowy zestaw ćwiczeń, zabrali mi ćwiczenia dla leniwych czyli elektrostymulacje, którą mam zamienić na masaż izometryczny, tylko musze najpierw zrobić usg, żeby sprawdzić czy nie ma stanu zapalnego. Jak na razie nie obserwuje jakichś szczególnych postępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic się nie zmieni, to trudno, nie przeszkadza mi to w codziennym życiu, więc jakoś przeżyje z tą świadomością heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, skoro ci nie przeszkadza, to skąd ta ostra rehabilitacja? Kacha, to nie za fajnie miałaś. A co cię dopadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam plan, żeby tymi ćwiczeniami ustabilizować rzepki i odciążyć przyczepy zginaczy (bo to mi przeszkadza), a przy okazji wyszło, że te mięśnie są jakieś "nie halo", jak to mówią, tzn. kiepsko się regenerują i trzęsą się, ale to mi nie przeszkadza w codziennym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne zapalenie gardła.. Dawno czegoś takiego nie przeszłam ... hehe... chociaż dokładnie to rok temu bo też na WOŚPa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×