Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hehe może po 15 tygodniach będą efekty ;) liczyłam, że troche szybciej to pójdzie, ale jak zwykle się przeliczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w tym tygodniu w środe ide... Tez jestem bardzo ciekawa co powie ... A kolano u mnie nadal kiepsko ...:/ Ale da sie zniesc... tzn. nie jest gorzej niz przed artroskopia ale i tak jest zle i chyba najbardziej to przez to dziwne miejsce co mnie boli bo gdyby nie to miejsce to bym zniosla ten bol jakos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko skup się i słuchaj uważnie :) no i dopytaj się szczegółowo, żeby zdać nam relacje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no postaram sie zapamietac to co bedzie mowil bo ten przynajmniej cos mowi... :) :P Bylam juz u tego lekarza dwa razy na wizycie i dwa razy mi robil zastrzyk i dwa razy na zdjeciu szwow u niego bylam :) no i on mi robil artroskopie :) :P Ale jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poproś go o skierowanie na ćwiczenia czynne stawów kolanowych, żeby był jakiś pożytek z tej wizyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy ... Chcialabym zeby cos wymyslil i zrobil zeby mnie nie bolalo ... I zeby powiedzial od czego mnie to boli ... Bo jak narazie wiem nie wiele na temat tego dziwnego miejsca .. Megusia, a to sa takie cwiczenia z rehabilitantem ? :P Ja mam nadzieje ze mi zadnych lekow doustnych nie wcisnie... Bo juz mam dosyc polykania roznych swinstw ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, z rehabilitantem :) Dopytaj się dokładnie i nie daj się zbyć i najlepiej zapytaj, co dalej planuje z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajna sprawa by mogla byc z rehabilitantem ... :D Na pewno się postaram czegos dowiedziec... i wiem ze on mi wiecej powie niz poprzedni :) ale juz chce zeby byla sroda bo bardzo jestem ciekawa co wymysli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli powie, że to od chondro, to pewnie da na zabiegi, bo nic innego chyba nie będzie wstanie z tym zrobić. Megusia, a ty też jakąś wizytę planowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zabiegi nie da bo na ostatniej wizycie dal mi... Mnie ciagle zastanawia to co on powiedzial na temat tego miejsca. I na pewno dostane zwolnienie z wfu jak mu powiem ze nadal mnie to miejsce boli ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dajesz radę ćwiczyć w miarę normalnie? Megusia, ty też już w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejście "nie ćwicz" nie rozwiązuje sprawy, bo mięśnie nie pracują i kółko się zamyka. A przy bólach przedziału bocznego można próbować zastosować stretching pasma biodrowo-piszczelowego, które poprzez troczki boczne rzepki może wpływać na jej silniejsze ściąganie do boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed swietami od polowy pazdziernika mialam zwolnienie wiec nie cwiczylam. Po nowym roku mi sie skonczylo i cwiczylam na jednym wfie. 1h aerobiku 1h koszykowki a potem 2h SKS w siate... i ciezko bylo... tzn. kolano daloby sie przezyc gdyby nie to "dziwne" miejsce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten bol mi uniemozliwia wiele ruchow ... Megusia mozesz cos wiecej na temat tego "stretching pasma biodrowo-piszczelowego, które poprzez troczki boczne rzepki może wpływać na jej silniejsze ściąganie do boku" powiedziec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są ćwiczenia rozciągające mięśnie bocznej strony uda, nie doszłam jeszcze do tego w mojej rehabilitacji, tylko że ja mam trzaskające biodro, więc na pewno mam przykurczone pasmo biodrowo-piszczelowe. Takie ćwiczenia powinien pokazać rehabilitant i sprawdzić czy są poprawnie wykonywane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pewnie żadna filozofia, ale tu niestety często liczą się detale, bo wystarczy, że źle się postawi stope i całe ćwiczenie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powinnam, ale na razie robiłam głownie równoważne i wzmacniające, nie wiem kiedy jest czas na stretching, więc się nie wtrącam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogóle ćwicze troche pod prąd, bo mam stan zaplany na przyczepach mięśni, które mam wyćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×