Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Sandra, a wizytę u lekarza odwołałaś? Z tym bocznym przyparciem musiałabyś coś szybko zrobić bo może się to na 4 st chondro szybko skończyć. Pytanie tylko co. A ona jest coś wstanie zdziałać? Kacha, jestem zszokowana podejściem tej pani doktor. A ten lek jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie po niej;/ bo miesien czwrogolowy byl slaby podobno od tego:(( najgorsze jest to ze ja chodze do kilku osob z ta noga i juz sama sie pogubilam troche:(( a najlepsze jest to ze wczoraj badali mi sile miesni dwuglowych i czworoglowych i chora noga wyszla silniejsza od zdrowej!! wszyscy w szoku byli..ale co tu sie dziwic tylleee rehabilitacji...a jak przyszlo do cwiczen czworoglowy galaretka:(( po prostu masakra!! Hinter jeszcze nie odwolalm ale prawodpodobnie odwolam po co mm tam isc;/ chodzilo mi o torbiel a co z nia to jzu wiem i mam nadieje ze pomoze:) a do rzepki to ja nie mam sily na kolejne operacje...ile mozna...pozatym ne moge sobie na to pozwolic ze wzgledu na studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na razie może kup sobie taką krótką orteze do bocznej stabilizacji rzepki, nie powinna być bardzo niewygodna, bo chyba nie ma szyn tylko fiszbiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w domu kilka ortez ale mam w zadnych nie chodzic lekarz mi zabronil na osatniej wizycie bo to powoduje zzanik miesni...jak juz to plastry bo mniej szkodza...wiec chyba nie bede ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, rozumiem twoje podejście do cięcia. Sama bym już nie chciała. strasznie mozolne jest dochodzenie do siebie. Może jednak nie odwołuj wizyty u lekarza. Porównasz co ci powie w sprawie tego czegoś na mięśniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochodze do tej pani opytam jeszcze o to i o tamto i zobacze jka sie sytuacja rozwinie..w koncu gorzej juz byc nie moze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie pod górkę... Sandra, a jak chodzisz to cię boli, np: na schodach czy po prostym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam megusia:(( ale to chyba wynika z tego ze kolano bylo slabe to sie ujawnilo boczne przyparcie bo w zdrowej nodze go woogle nie czuje a niby tez mam...i tak sie ciesze ze ja mam problem tylko z jednym a nie ze wszytskimi stawami:P ta pani tez mowila ze roziumie ze sie nie zgodze na kolejna operacje ale ze predzej czy pozniej jej zdaniem mnie ona czeka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po schodach jak schodze po prostym niee..no chyba ze jestem po wysilku fizycznym wtedy musze chodzic z ugientym kolanem tak na palcach bo nie moge wyprostowac no ale wiadomo ze unikam wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie ostatnio dowiedziałam, że moja "zdrowsza" noga, jest jednak bardziej zjechana od tej, którą ja uważałam za gorszą. Teraz wychodzą skutki odciążania bolącego kolana kosztem drugiej nogi :/ A najgorsze jest to, że dalej tak robie, bo to prawe kolano mnie prawie nie boli, nie licząc gęsiej stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wchodzisz po schodach to cię nie boli??? Bo ja mam wrażenie jakby mi się sztylety wbijały od środka w udo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, to jak ty sobie radzisz na tych schodach?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia z tym ze ja nie czuje tej zdrowej nogi zeby jakis defekt miala:) to tylko w tym badaniu wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko przenosze się na następny schodek, żeby przenieść ciężar na drugą noge, a czasem mnie prawie nie boli, zależy od dnia :) to samo mam przy skakaniu, ale skakać akurat nie musze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to rozumiem czemu cie nie boli heheheh ja tam jeszcze krokiem dostawnym nie wchodze, no chyba, że ze skurczem łydki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kluje pod rzepka i wytrzymalabym to ale odradzali mi takie zmuszanie sie po tym zapaleniu wiezadla wczoraj tez podczas cwiczen dwa razy je poczulam i rehabilitantka powiedziala zeby nic na sile nie robic bo to sie mija z celem ze powoli i stopniowo...pewnie to potrwa ale wole powoli a bez komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się rozpisałyście wczoraj :) Hinter, ja też jestem w szoku podejściem tej lekarki... Zobaczymy czy ten lek zadziała. Dzisiaj już go będę miała i jeżeli zdążę to wezmę jeszcze go przed 12 bo potem mam ciężki dzień. Jakieś 5 godzin stania ... :/ U mnie też jest bardziej rowalona noga którą bym nie podejrzewała o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale mnie boli kolano :( masakra .. Pewnie od tego że cały dzień dzisiaj stałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy masz tę wizyte u reumatologa, bo chyba takie bóle przy I stopniu chondro nie są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 marca. No ja jestem pewna w 99% pewna że nie są. Chyba że w moim kolanie jest coś jeszcze czego nie zauważyli. Ale to jest raczej mało prawdopodobne. Na razie muszę czekać na telefon od mojego lekarza zwykłego (jeżeli w ogóle zadzwoni) żeby mi powiedziała czy mam robić RTG lub USG czy mam nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×