Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No nie ma już bardziej dokładnego badania od artroskopii ;) Może po prostu za dużo myślisz o tych kolanach i się nakręcasz, a niestety nasza psyche jest bardzo podatna na sugestie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o tym myślałam, ale nie sądzę .. Na razie nie pozostaje mi nic innego jak czekać na wizyte... Jak reumatolog stwierdzi że nic mi nie jest i ortopeda powie że nie wie co ze mną zrobić to pójdę się zapisać do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak niesety psychika ma tutaj zawsze też swój udział a chyba w szczegolności w sprawach bólowych. Ja dzisiaj miałam mieć szczepienie, poszłam się zapytać do rejestracji co i jak, czekałam 15 minut w kolejce po czym okazało się że mam przyjść we wtorek bo nie ma pani doktor:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ortopeda pewnie za wiele tu nie wymyśli, a reumatolog zacznie się doszukiwać różnych dziwnych rzeczy, a na koniec powie, że przykro mu, ale nie może pomóc, chociaż mam nadzieje, że w Twoim przypadku będzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... bardzo możliwe że tak powie :P Lecę się położyć bo jak mam zgiętą nogę to mnie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No leć leć:) Ja na tego mojego guża też sobie zaraz chyba przyłoże tą żelkę może coś pomoże bo zaczyna mnie denerwować obecność tego czegoś;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poógł mi ten okład:) Guz trochę zmalał i już tak nie boli jak się dotyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spadło chyba z 30 cm śniegu, ale przynajmniej na razie nie jest ślisko heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no zebrało mi się dziś od mamy, że bez rajstop chodze i wyciągnęła jeszcze sprawe z łydką sprzed chyba 2 tygodni, że to niby przez to, ze się źle ubieram, miałam ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mój tato wszystkie kwestie zwala na problemy z kolanamiZawsze mówie: 'Tak, plecy na wierzchu, a potem mówisz że Cię kolana bolą' albo jest też wersja z kapciami że bez chodze i potem narzekam że mnie boli, albo że własnie bez rajstop chodze, albo jak się wybiore w adidasach przy temperaturze 0 topni i suchej nawierzchni to tez gada:D Kurcze niedługo mi powie że w ogole przez to że się ruszam albo siedze mnie boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak mi się tak stało z tą łydką, to mówiła, że to przez aerobik, bo niepotrzebnie chodze, przecież na pewno nie powinnam, etc. Następnie stwierdziła, że na pewno za dużo ćwicze na tej rehabilitacji i stąd to wszystko, więc skoro ćwicze na rehab, powinnam porzucić aerobik. A dziś znowu winny jest brak rajstop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a moja rehabilitantka zwaliła wine na mnie, bo za mało ćwicze i mam za słabe mięśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mnie dzisiaj kolano boli:/ Takie pojedyncze pulsujące bóle po zew. stronie w rogu pod rzepką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego dnia prawie nie narzekasz, a drugiego znaczne pogorszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×