Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ja właściwie moge jeszcze robić wszystko, wiadomo z mniejszym lub większym bólem, ale moge. I czasami na aerobiku ćwicze lepiej niż "zdrowi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam ćwiczyć:P Zamierzam jeździć na rolkach jak się zrobi ciepło, może troche biegać:D Teraz zaczęłam skakac na skakance ale po wczorajszym takich zakwasów dostałam że tragedia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na 'nartach' ale wypozyczyłam snowboard bo górka mana była. Przy każdym siadaniu wstawaniu czy upadku kiedy nogi podchodzą pod niemalże brode czułam jak mi rzepki trzaskają oczywiście zczególnie lewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie widze siebie na snowboardzie, mój tyłeczek na pewno bardzo by ucierpiał hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój za pierwszym razem tez ucierpiał:P i to ostro. Miałam zwolnienie z w-fu przez miesiac:P Ale tym razem już było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tych trzasków trzeba się chyba przyzwyczaić, bo moje rzepki po 10 tygodniach rehabilitacji zachowują się dokładnie tak samo jak przed, zarówno akustycznie jak i ruchowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe ale wybrałabym się z tym do lekarza bo to paskudne jest:P Tylko nie moge się zdecydować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie moge no:P Zawsze mam opory. Zawsze się boje że przy manualnym badaniu stawu będie boleć albo nie daj boże coś znajdą:P Ale z drugiej strony chciałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już chyba lepiej jak coś znajdą, niż chodzić z rozpadającym się kolanem, bo potem można się dorobić nieodwracalnych zmian i trzeba się z tym męczyć. A nie masz czasem koślawych kolan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, badanie ortopedyczne nie jest przecież jakieś szczególnie bolesne, da się przeżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się w końcu zdecyduje:P A tymczasem uciekam na jakiś czas. Wpadne później, może zjawi się jeszcze reszta:D Chociaż pewnie świętują ostatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×