Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

u mnie ok... oprocz tego ze mnie boli kolano ciagle.. :/ miałam dzisiaj pojechac na reszte badan ale nie moge znalezc skierowania :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już myslałam o ucieczce:D No ale ok niech będzie spóxnienie skoro jednak jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj na tym snowboardzie chyba jakos upadłam na rękę (nadgarstek). Jakoś task mnie ręka boli dośc mocno. Ale tylko jak trzymam ją spuszczxoną w doł albo w górze. Jak trzymam poziomo to jest w porządku. Nie moge dotknąć części nadgarstka i cześci dłoni bo strasznie boli:/ No i jak w dole alb w górze to przy ruszaniu też boli. Posmarowałam altacetem ale jakoś nie czuje poprawy. Nie mam żadnych siniaków ani opuchlizny. Tzn tak mi się wydaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz upadłam na lyzwach na nadgarstek to tez mnie bardzo bolalo nawet jak jechalam samochodem i wpadlismy w jakas dziure czy cos to mnie bardziej bolal :P A mnie bardzo boli to miejsce... tak na prawde gdyby nie to miejsce to z moim kolanem daloby sie wytrzymac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może trzeba je rozćwiczyć, zrobić jakieś mobilizacje tkanek miękkich, relaksacje poizometryczną czy coś w tym stylu, żeby wyrównać potencjalne dysproporcje mięśniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mozesz bardziej po polsku? :P ja na temat tego miejsca to wiem (jestem w 90%) pewna że: to miejsce ktore mi odstaje bardziej niz w drugim kolanie to nie jest rzepka. a to miejsce ktore mnie boli (przy dotykaniu wyczuwam tam gdzie mnie najbardziej boli tak jakby taki maly guzek czy cos ale to jest bardzo male) i boli jest zaraz pod tym odstajacym miejscem... wiec ten bol to raczej tez nie jest na rzepce. Ale ja nie jestem lekarzem wiec sie nie znam... moze sie myle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poszła jednak do dobrego fizjoterapeuty, czasmi znają sie lepiej niż lekarze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle o tym czy by nie pojsc jeszcze raz do tego lekarza rehabilitacji co bylam w listopadzie 2007. Tylko musze najpierw znalezc numer do niego i sie umowic na wizyte... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do kogoś kto ćwiczy z ludźmi, a nie tylko wypisuje skierowania na lasery i inne tego typu bajery, które przy chondro niewiele zdziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo zawsze mówiłaś, że bez zmian, a tu proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie sprecyzowałaś pytania :D a na rehabie ostatnio też troszke do przodu, bo usłyszałam: "no popatrz ty tu masz jakieś mięśnie" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko nie wiem jak bardzo rozbudowany musiałabym mieć mięsień obszerny przyśrodkowy, żeby moja rzepka była bardziej stabilna. Bo wydaje mi się, że to już prawie szczyt moich możliwości, a w tym względzie żadnej poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiem:D U mnie z nowości raczejnic:P Reka dalej mnie boli:/ Troche mniej przyd otykaniu ale przy każdej pozycji piosonej tragedia, chociaż też nie za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilowo jestem ale nie wiem czy Wy jestescie ... u mnie bez zmian .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×