Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No nie wiem czy przy takich kostkach i latającej rzepce skakanie na skakance to dobry pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he kostka wyszła wczoraj trzasneła w sobote i w nieswiadomości skakałam i przezyłam:D A dzisiaj chyba sie troche nastawila:D Nie wystaje tak jak wczoraj:P Co prawda w troche innym miejscu boli ale przy skakaniu nic jej nie było. A rzepka też sie trzyma. Po mam uczucie lekkiego odrętwienia i wypełnienia ale przechodzi. Grunt że nie boli. A musze przyzać że przy skakaniu mi się tak nie przesuwa jak przy zwykłym chodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie jest tak źle, bo ja jak skacze na skakance to boli mnie aż do połowy uda, ale i tak skacze heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz:P Ja jak skacze to jakoś ten staw zmuszam do stabilności i on faktycznie jest stabilny oczywiście z malymi odchyłami:P Z początku zacznam spokojnie żeby wiedzieć co i jak a dopiero potem przestaje myślec o tym wszystkim i po prostu skacze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, ja bym przy III st chondro zrezygnowała ze skakania na aerobiku:) Bardzo zły pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) nie wiem czy Wam pisalam ale bylam zrobic w piatek reszte badan na chlamydie i mycoplasme. Chlamydii jeszcze nie mam, moze bede miala w piatek a w mycoplasmie wyszlo ze raczej nie mam. Przynajmniej tak to zrozumialam, za to wyszlo ze kiedys moglam przejsc, chociaz wydaje mi sie ze taki wynik moze miec zwiazek z tym ze mialam angine w styczniu (chociaz nie wiem czy by po takim czasie wyszlo w badaniach) no ale najwazniejsze ze nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, pomyśl o przyszłości. Przecież nie masz 60 lat. Co to jest ta mycoplazma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ta bakteria moze wywolywac zapalenia pluc, gardla itp. z tego co wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, bakteria, myślałam, że jakaś choroba. Kacha, ciebie powinień obejrzeć dobry ortopeda , ale od stóp do głów. Od kręgosłupa szyjnego, po stawy skokowe. Sprwdzisz symetryczność i budowę wszystkiego. Pewnie tu jest twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie mam 60 lat i nie zamierzam tak żyć :D Poza tym nikt mi niczego nie zabraniał, więc póki co zamierzam korzystać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już raz badali całą ... od głowy do stóp .. Chyba że coś ominęli ... za 2,5 tygodnia ide do reumatologa... Pewnie wysle mnie na jakies badania dodatkowe i nic w nich nie wyjdzie i bedzie kazala pojsc do ortopedy albo psychiatry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja reumatolog cały czas mnie odsyła do ortopedy, a ortopeda do reumatologa, dlatego nie chodze nigdzie, bo się znudziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle, tzn. trzymam się:) Jakieś nowości na rehab.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nowości to chyba tylko to, że ćwicze teraz tylko jedną nogę, bo mi sie nierówno mięśnie rozwijają :/ A ty masz chondro rzepki czy całego stawu udowo-rzepkowego, bo nie pamiętam, a zastanawiam się czy te zmiany występują na zasadzie odbicia lustrzanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie pamiętam, rzepki na pewno, kłykcia chyba też, ale głowy nie daję. O co chodzi z tymi lustrzanymi zmianami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×