Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Kacha, masz zamiar wrócić do tej przechodni i to wyjaśnić czy zostawiasz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, wiem ze nic tam nie bedzie ale sam fakt :P Hinter tak wracam tam, mamy zamiar isc do kierownika powiedziec jak nas potraktowala p. radiolog i pokazac to zdjecie zeby zobaczyl jak ktos mogl to zdjecie opisac. Potem pojdziemy do szefa mojej przychodni rodzinnej powiedziec z kim ma podpisana umowe na rtg i tez pokazac to zdjecie. I najprawdopodobniej zrobia mi jeszcze raz rtg tego kolana jezeli bede chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt jest taki, że to codzienność w polskiej służbie zdrowia, gdzie pacjentów ma się za nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to w większość przypadków, jak widzą $ to ich zachowanie diametralnie się zmienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda, bo nie wszystkich stać na prywatne wizyty, zresztą ze wszystkim tak jest, jak sobie zapłacisz za rehabilitacje masz super opieke, a tak to radź sobie sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio poszłam sie umówić do internisty, bo potrzebuje recepte i pierwszy wolny termin był JUŻ za 10 dni, to jest po prostu paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, co lub kto wpłynął na taką zmianę decyzji? Z tego co pamiętam, byłaś bardzo na nie, co do kolejnej artro. No a do września, fakt, daleko jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jakie mam wyczucie czasu:p wchodze a ty akurat napisalas:) w sumie najbardziej to wplynela na mnie ta pani rehab. bo to ona mnie uswiadomila ze lepiej nie bedzie tylko coraz gorzej. i mimo ze wyciaga ludzi z \"duzych\" urazow stwierdzila ze w moim stanie rehabilitacja nic nie pomoze. lekarz tez juz od dawna o tym mowil ja w sumie osobiscie u niego teraz nie bylam ale termin juz mi wyznaczyl...nie wiem co bedzie we wrzesniu wiec poki co nawet sie tym za bardzo nie przejmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak mus to mus. Może to będzie akurat ta artro, która coś zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja też mam niezłe wyczucie czasu :D wchodzę, patrzę a Wy piszecie :) :P No do września jeszcze bardzo daleko... Powiedzcie mi, czy można zrobić RTG boku kolana ale nie od srodka tylko od strony zewnetrznej?? Czy to jest jakaś dla radiologa duża różnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej zrób sobie po prostu usg, pokazuje dużo więcej niż rtg, a przynajmniej nie jest szkodliwe. Może raumatolog da ci skierowanie, a jak nie to nie kosztuje to znowu Bóg wie ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem... hehe dla mnie najlepsze to by było MRI :P A na USG powinna chyba wyjść ta górka którą mam na kolanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG pokazuje struktury kostne, więc byłoby widać, a co do MRI to niekoniecznie jest najlepsze, zresztą dopiero miałaś artro, dokłaniej już nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... tylko żeby ewentualny lekarz robiący USG chciał zobaczyć to miejsce bo jak raz byłam na USG to mi w ogóle nie zbadał okolic tego miejsca które mnie wtedy tylko bolały (a dopiero jakoś w lutym mi coś urosło) i też nie zbadał przyczepu czwrogłowego... w ogóle nic na górze kolana nie badal tylko boki, tył i więzadło rzepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mu powiedz, gdzie cię boli, zresztą powinien sprawdzać wszystko w okolicy kolana, przyczepy mięśni też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi się też tak wydaje.. Widocznie ten który mi robił usg był jakiś dziwny... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, bo na razie jednak nikt inny się nie wypowiada hehehe a swoją drogą mogłaby się wreszcie zrobić prawdziwa wiosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×