Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Niestety...ale to prawda, że mądry Polak po szkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się oszczędzałam to wcale nie było lepiej, a nie chce ze wszystkiego rezygnować już teraz, kiedy jeszcze wiele rzeczy moge robić, bo kto wie co będzie potem. Carpe diem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale młoda nie będę wiecznie, teraz jest ten czas kiedy można sobie jeszcze poszaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosze wrażenie, że wg mojego lekarza chondro to nic takiego i mi sie udzieliło heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki nie ma się IV to może to i nic takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogóle mam nadzieje, że nie mam nawet III :) Chciałabym, żeby rezonans to potwierdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 100 to chyba tylko artro może potwierdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artro to ja tego nie będę sprawdzać :) W sumie rezonansowi niestety nie można wierzyć, bo nie zawsze pokazuje faktyczny stan. No cóż przekonam się za niecałe 5 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle ten rok akademicki zleciał mi bardzo szybko, dopiero był październik, a jutro zaczyna się ostatni tydzień zajęć. Mam wrażenie, że czas płynie coraz szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że troche popisałyście wczoraj. A ja dzisiaj byłam u rodzinnego po to by dał mi zlecenie zastrzyków (nie wiem czy u Was tak jest ale u mnie żeby pielęgniarka robiła zastrzyki potrzebuje zlecenie) No i powiedziałam jej że mnie bolą bardzo kolana nawet bym powiedziała że chyba bardziej niż wcześniej i że drugie kolano też mnie boli. To powiedziała że da mi skierowanie znowu na badania krwi i moczu (OB, morfologia, CRP i coś tam jeszcze) i do tego będę miała robiony czynnik reumatoidalny. I jeszcze dostałam skierowanie na USG obu stawów kolanowych, tyle że nie wiadomo czy mi zrobią bo rodzinny nie może kierować na takie badania ale u mnie w przychodni robią USG więc może mi zrobią. USG mam już za tydzień z czego jestem bardzo szczęśliwa bo nie przypuszczała że to będzie tak szybko :) Zastrzyki też już mam kupione i jutro idę na pierwszy zastrzyk :) Nawet tanio udało się kupić bo płaciłam tylko 100zł a wcześniej płaciłam 120zł. Niby to tylko 20zł ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie ktora opaska bedzie lepsza na wypadajaca rzepke?? musze sobie kupic cos lekkiego tylko do samochodu bo inaczej moze sie to zle skonczyc a te moje stabiliztaory sa za ciezkie i za wielkie;/ mnie sie wydaje ze pierwsza : http://allegro.pl/item652222743_stabilizator_kolana_opaska_uciskowa_wzmocnienie.html http://allegro.pl/item648035347_stabilizator_kolana_stalowe_prety_ruchome_now.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem na niestabilną rzepke musi być taka z bocznym wzmocnieniem, najlepiej krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej chyba z lekarzem skonsultować by sobie nie pogorszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×