Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hehe no u mnie wstęp też jest drogi a basen jest taki że nie bardzo można sobie popływać:/ Mama też chciała już mi karnet wykupić, ale jakoś nie doszło to do skutku. Z resztą skoro już nic nie lata...;p może ta fizykoterapia pomoże chociaż na ból, ale szczerze mówiąc to wątpie w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie basen kosztuje 4 zł, wiec nie jest drogi a i tak nie chce mi sie chodzić, mimo że mam karnet, co prawda był dla rodziców, ale oni też nie chodzą heheh :P na basen to ja musze mieć towarzystwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kosztuje 9zl a ja bym chciala tak z 3 razy w tygodniu chodzic no i mama mi nie chciala dawac:P a wiadomo ze wlasna kasa jest na inne wydatki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też, ale jak dalej by mi latało to jakoś bym chociaż mamę naciągnęła ale skoro jest ok pod tym względem to po co. A tym bardziej jak na naszym basenie nie da się pływać. raz że jest cały czas płytko a to skłania do \'oszukiwania\';p a dwa że jest dużo ludzi i trzeba pływać slalomem, a tego nie lubię:D Dobra ja na razie spadam do biologii bo jutro pierwsza częśc sprawdzianu a ja oczywiście nic nie rozumiem:p Wpadne za jakiś czas bo dzisiaj chyba też zanosi się na dużą konwersację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe bo musze cos zrobic z ta pamiecia bo jakos ostatnio nie moge sie skupic, niczego nauczyc sie nie moge i przez to dostaje slabe oceny, a jeszcze zglosilam sie do konkursu biologicznego i przy tym mam tyle wkuwania ze sie nie wyrabiam. Nawet jeszcze nie zaczelam sie uczyc a juz nie wyrabiam :P:P Zamowilam sobie specjalne ksiazki do biologii o ekologii i encuklopedie anatomii czlowieka :) dzisiaj juz przyszly ale nie odebralam bo mama nie zostawila kasy a ja az tyle nie mialam :P Jeszcze wyczytalam na tej stronie http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/dieta-w-chorobie/dieta-na-dobra-pamiec,1503_592.htm co jest dobre na pamiec ale jakos nie pasuje mi wciananie orzechow i ryb codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż sama zamarłam z wrażenia:) Megusia , jak tam stan poniedziałkowy łokcia i kolan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bo tu idzie wszystko zrywami. Karsia coś się nie melduje na posterunku KPA, czyżby jeszcze była w Piekarach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim!! Jestem:P żyję... :P heh to tak wszystko po kolei... Przyjechałam do szpitala do Piekar, czekałam na Widuchowskiego pod gabinetem a chyba z 2 godz zanim przyszedł... Mama weszła, dał jej jakąś kartkę i poszłą mnie zarejestrować. W tym czasie mój brat pojechał po opis do mojego rezonansu do Sosnowca... Zrobili mi opis... (nie wiem czy będzie Wam się chciało tyle tego czytać:P ) z góry sory za błędy:P Ciągłość aparatu więzadłowego jest zachowana. Wąski róg przedni łąkotki bocznej. Zdradza on jednocześnie cechy miernie nasilonej degeneracji. Jego powierzchnia dolna jest zmarszczona co może kryć obecność niewielkiej szczeliny. Miernie nasilone zmiany malacyjne w chrząstce przedniej części kłykcia bocznego kości udowej. Rozwarstwienie rogu tylnego łąkotki przyśrodkowe. Drobny obszar malacji w chrząstce tylnej części kłykcia przyśrodkowego kości piszczelowej. Fizjologiczna ilość płynu w jamie stawowej. W tylno bocznej części obwodowego odcinka trzonu kości udowej widoczna jest nieregularna w kształcie zmiana TU długości 54mm. W wymiarze poprzecznym osiąga on max 13mm. Zmiana okonturowana jest sklerotycznym rąbkiem a w otoczeniu tego ostatniego nie stwierdzamy obrzęku. W swej części udowej TU wywołuje erozję warstwy korowej kości na krótkim, bo 8mm odcinku. Charakterystyka sygnału tej zmiany sugeruje w pierwszym rzędzie chondromyksoid fibroma. się opisałam... co o tym sądzicie?? No i za nim mój brat przywiósł ten wynik to miałam RTG dwóch kolan... no i ta operowana jest okey tylko ta lewa taka skopana:) Jak dałam mu te wyniki to poleciał na wydział co są guzki raki i wogóle takie... i Ci goście powiedzieli że na razie nie będą tych plam ruszać,a będą je obserwować... No i będę miała ❤️ artro ❤️ nio wreszcie mój ból sie skończy:P:P Jadę za 3 tyg, dokłądnie to 6 listopada...:P jest ktoś umówiony na artro tego dnia?? Kacha chyba TY nie:P:P jak coś to pisać:P buzioooooooole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tej malacji to się domyśliłam ale to \'coś\' w dalszym ciągu nic mi nie mówi. A jak szukałaś to wyczytałaś może na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda strona była po angielsku, ale jest to niezłośliwy nowotwór najczęściej umiejscawiajacy się na kościach długich (udowa, piszczelowa, łokciowa), rzadziej w kosciach stóp czy czaszki. jest dość rzadki i występuje u około 1% populacji, nieznacznie częściej u mężczyzn zwykle przed 36 rokiem życia. to taki w skrócie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×