Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nauczyłam sie takich sztuczek wyszukiwania różnych rzeczy jak robiliśmy tłumaczenia medyczne na zajęciach, bo trudno tłumaczyc coś na czym się człowiek kompletnie nie zna hehe w ten sposób nauczyłam sie na przykład tłumaczyć nazwy chorób przy wykorzystaniu klasyfikacji icd-10, ale to wszystko jest strasznie czasochłonne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey!! ja dopiero z uczelni wrcoialam ajutro znow od rana:P kurde moja noga starsznie nawala pzrez te cwiczenia;/ nie wiem czy to tak musi bolec czy pzreginam z iloscia cwiczen bo ostatnio sie wzielam za siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepełnosprytne kolana niestety przy ćwiczeniach lubią boleć :P mi np zrobił się wysięk i stan zapalny kaletki maziowej z przeciążenia mięśnia! no i co to ma być za rehabilitacja hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez musze zaczac cwiczyc lecz teraz nie po 1000 tylko po 300 :) Ale jakos nie moge sie wziasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie nie boli samo kolano tylko cala noga i dlatego tez mi sie wydaje z e to od cwiczen takie niby zakwasy no bo wszytko sie zaczelo rozciagac;P najlepsze jest to ze najbardziej boli mnei czworoglowy:P a cwiczenia mam niby na dwuglowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a to cos poważnego ten włókniak którego mam?? Kurcze no bo nowotwór to nie jest coś błachego... ;/ ale chyba można to wyciąć?? Więc to są te plamy na kolanie?? Ten włókniak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteśmy lekarzami... ale skoro decydują się na razie obserwować tę zmiane, to widocznie nie ma żadnego pośpiechu, gdyby było inaczej zaczęliby działać. tak więc nie przejmuj się (wiem łatwo powiedzieć :P) i szykuj się na tę swoją wymarzoną 2 artro hehehe :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×