Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hehe, zaraz tam córka marnotrawna:) U mnie po staremu. Z kolanem w sumie ok, choć przy zmęczeniu go coś tam odczuwam , dlatego nie męczę kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Hinter raczej zawsze bylo w miarę ok :) Dobrze, że nie ma żadnych większych dolegliwości :) Megusia a jak Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh tylko ile razy można się operować :/ A jaka jest opinia lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarza jeszcze nie byłam, więc jest to tylko luźna koncepcja. W każdym razie reh powiedział, że skonsultuje się z lekarzem i przekaże mu swoją opinię. I tak decyzja należy do mnie i na nic nie muszę się zgodzić :) Póki co walcze z biodrem w drugiej nodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naturalnie że tak, ale skoro mowi to już rehabilitant to chyba warto to przemysleć. A co się dzieje z biodrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zablokował mi się staw krzyżowo-biodrowy i zrobiło się zapalenie, które się rozprzestrzeniło na okolice krętarza kości udowej. W związku z tym boli mnie pół pleców, pośladek i noga od biodra do kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu nieciekawie. Coś z tym można zrobić, czy trzeba pigułami zlikwidować stan zapalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie tabsy + taping + chłodzenie + terapia manualna, jak nie pomoże to rozważe wizyte u ortopedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno wystarczy postać chwile na nierówno obciążonych nogach i gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło kurde to ostro :P A Hinter wpadla i wypadła ;) I Kacha dalej się nie odzywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu. Tłumów nie ma, ale 500 strona przekroczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet ciężko tu mówić o tłoku ;) Ale 500 przekroczona :P Szkoda tylko, że już niebardzo jest z kim świętować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Co tam u Was? Jak kolanka? Megusia jak Twoje biodro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje biodro ma się różnie, ale ogólnie lepiej (profilaktycznie nie chodzę na siłownie i nie biegam ;) ) Za to kolana ostatnio zdecydowanie mają się gorzej... A Twoje już doszło do pełni sił? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, w sumie wszystko jest ok i w szpilkach mogę chodzić, ale ze schodami różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt jakis super to on nie jest, ale na razie mam sesję i nie mam czasu nawet pomyśleć co zjeść na obiad :P w wakacje odrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie to tak, ale w szpilkach na schodach już sobie nie radzę i wciągam się po poręczy :P No a te schody normalnie... no często jest w sumie ok, ale sa dni że mnie boli, albo przeskakuje i niebardzo mi to wychodzi. Często jest też tak że jest ok ale z racji tego, że mieszkam na 3. piętrze tak przy drugim już nie mogę :D Ale teraz będzie więcej czasu to z agrafką troche poćwiczę, rowerek, plywanie nad morzem i może się ten czworoglowy podniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak reaguje na zmiany pogody? Moje niestety źle i teraz jak jest tak burzowo to czasami daje mi ostro popalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Hinter: Cześć znalazłam Cię na bardzo starym forum jak pisałaś o bólach stawów i o migdałkach. Ponoć po wycięciu wszystko Ci przeszło, a tu nagle znajduje Twoje wpisy o chondromalacji?????? Jak do tego doszło. Zdołowałam się strasznie, bo jak mnie zaczęło boleć kolano to też mi mówili o chondro. Potem jednak byłam u jednego z lepszych radiologów na usg w moim mieście i powiedział, że nie mam żadnej chondromalacji, nawet pokazałam mu mri :(( czy Ty masz boczne przyparcie albo coś takiego? Zwichnęłaś rzepkę kiedyś?? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×