Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Podobno w standardzie, ale ja uważam, że nie ma takiej potrzeby ;) Bo z tych wizyt poza zmianą opatrunku nic nie wynika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam ostatnio na kontroli to powiedział, że na następnej wizycie pomyślimy o rehabilitacji i zmianie stabilizatora na krótki. Z tego co mówił po operacji to miały być 4 tygodnie w ortezie wyprostnej, a potem rehab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja noga już teraz wygląda tragicznie, po prostu patyk i jak sobie nie ściągne stabilizatora na maxa to mi się ugina nawet w ortezie. Też się trochę boję zrostów, zwłaszcza, że mam krwiaka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą, ale wcale nie muszą się zrobić. I takiej myśli musisz się trzymać. A jak to drugie kolano się miewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A łokcie spoko, jak nie dźwigam to jest ok :) Mam jeszcze mały problem z kaletką przy krętarzu, niby zaleczyłam, ale czasem się odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i wakacjuje, ale wakacje się kończą, więc czekamy na odzew :) Już nie będzie żadnego usprawiedliwienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że sobie troszkę wakacje przedłuży :) Ale niedługo powinna się odezwać bo ile można :D A Sandra to już chyba nie wróci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×