Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Nie mam wyboru :( Takiego scenariusza to nie brałam pod uwagę, miało być szybko i bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej bez rewelacji, 43 st. zgięcia biernego na szynie, swojego jakieś 30 st i tak wszystko na siłę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz nr 1: małe zgięcie, trzeba rozćwiczyć, bo po 6 tygodniach będzie problem z rozruszaniem tego kolana. Lekarz operujący: niespecjalnie przejął się zgięciem na poziomie 35 st., stwierdził, że się rozćwiczy, kazał pracować na mięśniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, mój lekarz powiedział, że nie unieruchamia kolana po operacji na dłużej niż 2 tygodnie, a raczej w ogóle rezygnuje z unieruchamiania, bo potem skutki są właśnie takie. Ale stwierdził też, wnioskując po miejscu nacięć, że robi ten zabieg inaczej, więc ma też inne metody postępowania pooperacyjnego. Np. powiedział, że już puściłby mi pełny zakres ruchu, a ja mam ograniczenie do 90 st. do połowy 6 tygodnia, więc jak widać trudno cokolwiek stwierdzić przy 2 całkowicie różnych opiniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no i nic nie poradzisz w takim razie :/ pozostaje tylko miec nadziej ę, że ta kwestia sama się rozwiąże na Twoją korzyść :) Tymczasem ja musze wracać do nauki. Pa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kolano dalej bez rewelacji. Dociągnęłam wczoraj na siłe z dużym bólem do 60 st. na szynie, ale swojego zgięcia mam dużo mniej. Noga ogólnie jest sztywna, co utrudnia chodzenie i po prostu utykam, przez co wysiadł mi staw skokowy w drugiej nodze. Jakbym wiedziała, że tak będzie to raczej nie zdecydowałabym się na operację :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie byś się nie zdecydowała, ale przeciez nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jeszcze jaki będzie efekt calkowicie końcowy i czy operacja coś pomogła:) Bo to, że teraz jest tak a nie inaczje nie oznacza przecież że tak już będzie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy, ale demotywatory mówią, że może być różnie. W sumie nie ma to jak namówić kogoś na zabieg, a potem twierdzić, że przy takiej anatomii stawu efekt będzie raczej marny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jednak czasami sie mówi, że skoro wszystko układa się nie po naszej mysli ostateczny rezultat będzie całkowicie pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo powoli się to wszystko posuwa, wymuszone zgięcie bierne tylko 60 st., czynne może z 35. Ogólnie wszyscy niezadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okaże się w praktyce ;) A wracam tylko na 4 dni, a potem idę na urlop. Lekarz proponował L4, ale już nie chciałam. Zawsze jeśli będzie trzeba mogę wziąć następne w późniejszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×