Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

W sumie mi też w miarę szybko zleciało, chociaż myślałam, że będzie się strasznie dłużyć. Szkoda tylko, że w kwestii sprawności niewiele się poprawiło, bo jeśli o to chodzi to równie dobrze mogłabym wrócić do pracy po 3-4 tygodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział, że teraz priorytetem jest praca nad zgięciem i odbudowa mięśni. Stwierdził, że nie ma wysięku, a szew trzyma się przyzwoicie (i tu wolałabym jakiś inny przymiotnik :P). W ogóle jakiś małomówny się zrobił heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może spróbuj go jakoś przybić do muru żeby się wypowiedział jak należy, bo wiem że potrafisz przyvić lekarza do muru i wyciągnąć od niego co chcesz ;) Bo to że się trzyma przyzwoicie to sama jesteś w stanie stwierdzić, skoro szwy nie puściły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się z nim widzieć najwcześniej za jakieś 2 tygodnie, bo odmówiłam przyjścia na wizyte za 10 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w sumie to i dobrze bo z tego co pisalaś do tej pory wynikało że na każdej z tych wizyt nie mówił nic nowego ani konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno nie mam nic nowego do powiedzenia, a jak chodzę co tydzień to nie mam nawet szans, żeby zrobić postęp na rehabilitacji i mu to powiedziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział, że może być tak jak proponuje :) bo mi w sumie chodziło o to, że będe wtedy na urlopie i musiałabym specjalnie przyjechać, więc zaproponowałam, że przyjde po urlopie i wtedy może będę miała jakieś lepsze osiągnięcia rehabilitacyjne i w końcu będę miała się czym pochwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :) a co mowią rehabilitanci? Że by coś zmieniloi czy zalecali to co zlecił lekarz? No i kiedy planowo miałbyć ten rehab skończyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnoszę wrażenie, że na rehabie w ogóle nie wiedzą co ze mną zrobić, robią wszystko strasznie ostrożnie. I jak np widzę dziewczyne po rekonstrukcji ACL, która w 6 tygodniu skacze na skakance, na trampolinie, robi przysiady, biega na bieżni i przede wszystkim zgina kolano, to umieram z zazdrosci, bo na tym etapie to ja ciągne nogę i to właściwie prostą, bo na stojąco to już w ogóle się nie zgina. Mam nadzieje, że wezmą się do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rehab chyba 3-4 miesiące, tak przynajmniej mówił mi jeden z lekarzy, których odwiedziłam w czasie lekarzowych pielgrzymek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może znajdę czas by pójść w przyszłym tygodniu do tego ośrodka gdzie mnie operowali i zobaczyć jak oni tam to rehabilitują, żebym mogła potem dyrygować u siebie, bo na razie to wciskam piłkę - bardzo ambitne ćwiczenia hehehe Ale i tak jestem ograniczona zgieciem,bo w tej chwili to jest naprawdę porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro zgięcie wygląda tak jak wygląda to chyba faktycznie na niewiele mog,ą sobie i Tobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noga bez rewelacji, co prawda dogięliśmy ją wczoraj na siłę do 90 st., ale dalej zgina się kiesko, do tego przyrosły mi blizny. Byłam wczoraj u swojego lekarza i powiedział, żeby ćwiczyć to zgięcie, a jak nie będzie szło to zawsze można zrobić reartroskopie w celu uwolnienia ewentualnych zrostów. W środę mam wizytę u operatora to zobacze co on powie. Mam tego serdecznie dość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic zobaczymy co z tego wyniknie. Jedno jest pewne - mobilizowanie blizn i ich odrywanie to jest jakaś masakra, nie spałam po tym do 3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba tak. A kacha to już chyba sobie całkiem odpóściła nasze forum:D O Sandrze niewspominając;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×